ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM Hamari Adhuri Kahaani / 2015 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 27.09.15, 21:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
yuraş
aktif üye
yuraş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: JKS,CHJ,HYUN BİN,KANG DON bla ba bla..
filmin karakterlerini ve müziklerini dinleyip beğenmişliğim vardı milletin bayağı beğendiği filmdi hemen indirip izleme listeme bu filmide ekliyorum ayrıca afiş müthiş görünüyor yahu paylaşan elcağızlarınız dert görmesin

yuraş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.15, 21:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
anyo84
aktif üye
anyo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Allahım şu an o kadar mutlu oldum kii görür görmez yorum yazma isteği oluştu içimde

Buram buram aşk kokan, sevgiyi sevmeyi ve sevilmeyi maskara etmeyen gerçek aşkı anlatan bana göre efsane bir yapım dram ve romantizm sevenlere, hayatta bir ikinci şansın ve ihtimalin var olduğuna inananlara tavsiye ederim oyunculukları ise ilk kez izlememe rağmen bu ikiliyi gayet iyiydi ve müzikleri de söylemeden geçemeyeceğim filmin romantizmine ve kalıcığına ayrıca katkı da bulunmuş geçen hafta izledim hala müzikleri sıkılmadan dinliyorum

anyo84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.15, 01:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
ayşe-gül
aktif üye
ayşe-gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hayat-ı Edebiyat
Bu filmi üç günde izledim ve dram kısmı tamda üzgün olduğum bir güne denk geldi.
Demem o ki; üzgünken izlemeyin bu filmi.
İzlerken bunları şunları yazayım dedim ama hepsini unuttum.
Dramı çok ağır değildi. Olaylar hızlı gelişip, duygular tam belli olmamıştı. Ben daha çok hissetmek istedim o aşkı ama yansıtılmamıştı. Üzgün olmasam ancak gözlerim dolar gibi olurdu yoksa çok derinden etkileyen bişey bulamadım :/
Lakin oyuncular güzeldi, çok sevdim. Hatunu ilkin pek beğenmedim kilolu ve nefes almakta zorlanıyor diye Ama biraz baktım fıstık gibi hatunmuş. Bu filmde basit kalmış sanki.
Neyse, çerezlik bi filmdi. İzlemek isteyenlere ancak bu şekil öneri verebilirim. Çokta kötü değil ama hatırlayıp gülümseyeceğim türden. Kendi yazdığımı okuyunca hiç mi bişey beğenmedim dedim Aşkı beğendim

Emeği geçen herkese teşekkürler.

ayşe-gül isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.15, 08:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
~Ayka~
Kang Ji Hwan &
Joo Won Sorumlusu
aktif üye
~Ayka~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Joo Won <3 A.R.M.Y <3
Çok güzel bir filmdi zevkle izledim şarkılar ve duygular müthişti
~Ayka~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.15, 13:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
leylamugber
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Dizideki bir çok replik beni benden. "Sevgi sorumluluk ister ve sadece şanslı olanlar bu sorumluluğu alır."
Gibi daha çok güzel sözler vardı.
Lakin bana bir çok sahne zorlama geldi. Yine de izlenir
leylamugber isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.15, 23:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16
suzuki-san
aktif üye
suzuki-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: farkeder mi?
beklediğim bir filmdi buraya yüklenmesine çok sevindim. Tipik olduğuna eminim ben oyunculuğa göre değerlendiricem ve filmi beğeniceme eminim.
suzuki-san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.15, 00:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #17
rüzgar gibi
aktif üye
rüzgar gibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
rüzgar gibi - MSN üzeri Mesaj gönder
Film çok güzeldi.offf yaaa böyle aşk varmı ki.çok etkilendim.filmin müzikeride güzeldi.izleyin güzel bi filmdi
rüzgar gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.15, 01:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #18
YaTeN
aktif üye
YaTeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Allahım o nasıl bir filmdi Zambak tarlası sahnesinde içime öküz falan değil resmen fil oturdu İzlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir Emeği geçen herkese teşekkürler. Beklediğim bir filmdi ve gerçekten beklediğime değdi.
YaTeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.15, 12:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #19
simayper
aktif üye
simayper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .........
bu hintliler biliyo işi yaaaa...duyguyu nasılda izleyicilere geçiriyolar..yaşıyosun resmen!!!...ben başroldeyim flimdeyim gibi oluyo,eee doğal olarakda acıyıda dibine kadar yaşıyon ..o son sahneler yokmuuu...hele şarkılar müthiş müthiş..gözlerim şişti ah kalbim
simayper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.15, 22:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #20
Hyun(Mehtap)
RM Çeviri Ekibi
joker
aktif üye
Hyun(Mehtap) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BBC Follow Me!
Aşk? Bu kelime ne kadar anlam barındırıyor sizler için bilmem ama bu filmden sonra benim için aşk bakış açısı değişti.
Aşk kalpten gelen bir duygu bazen görmeden sadece hissederek sevmek gerek bu filmde öyle.
Ve gerçekten aşk fedakarlık gerektiriyor.

Ahh yine ağlayasım geldi.

Mutlaka izleyin.

Teşekkürler...
Hyun(Mehtap) isimli Üye şimdilik offline konumundadır