ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / SUÇ GERİLİM Wazir / Vezir / 2016 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 28.05.16, 22:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Wazir / Vezir / 2016 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yönetmen:Bejoy Nambiar
Senaryo:Vidhu Vinod Chopra, Abhijit Joshi, Bejoy Nambiar
Ülke:Hindistan
Tür: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Rating:7.3
Vizyon Tarihi:07 Ocak 2016
Dil:İngilizce, Hintçe
Müzik:Rohit Kulkarni

McCrayx

Tasarım; emine89;

Amitabh Bachchan, John Abraham, Farhan Akhtar

Konusu: Bir araya gelme ihtimalleri düşük iki kişi kaderin bir cilvesi olarak arkadaş olurlar. Bunlardan ilki antiterör ekibinde ve diğeri ise tekerlekli sandalyeye bağımlı gizemli bir geçmişe sahip bir satranç ustasıdır. Acımasız 'Wazir' onları mat etmeden, hayatlarının oyununu oynamak zorundadırlar. | Gönderen: iked

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu SilentRain tarafından (14.06.16 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir.
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.05.16, 01:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
SilentRain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farhan Akhtar
için bile izlenir. Lakin filmin kendisi bile oldukça başarılı kurgusu güzel belki biraz yer yer temposu düşsede seyir keyfi güzeldi .. ben sevdim ..
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.05.16, 11:21   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
yeppudaa2452
aktif üye
yeppudaa2452 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
film aptal bir polisin yanında kızı varkene teröristleri görüp kaşınmasıyla başlıyor.. daha sonra yaptığı bu hata sonucunda psikolojik sorunları baş gösterirkene bir piyonun bu savaşta kullanmasına dayanıyor. bu savaştaki adı kale efem..
dip not: piyon satranç taşları arasında karşı tarafa geçtiğinde (6 hamle çift çıkış yaparsa 5 hamle) at ve şah dışında tüm taşlara dönüşen - vezir kale fil -kudretli bir taştır.
dip not:2 satranççılar düşmen kalenin önündeki düşman piyonu almak istemezler genellikle böylece düşman kalenin serbest kalmasını isteezler. piyon bedava bile olsa....
aynı zamanda kendi kalelerinin önündeki piyonu kendi kalelerini serbest bırakmak için bazen verirler. hatta 4-5 piyonun feda ediildiği atın filin ve kalenin güçlenmesini sağlayan açılışlar vardır(gambit)

filmi izlerken sıkıldığımı söylemeliyim . genede satranç oynayasım geldi bunun için bile izleniriyorum

dip not: nickimi seviyorum.. go! piyon aslında piyongo da siteye kaydolurken bir türlü o şekil kayıt edememiştim.. insanların yanlış yazmışsın piyango olacak demesine özellikle bayılıyordum halbuse..
yeppudaa2452 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.16, 00:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Nickimira
aktif üye
Nickimira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: From the other side
Baya beğenerek izlediğim bir film oldu açıkçası. Güzel kurgulanmış güzel de sona bağlanmış güzel oyunculukların da yer aldığı; dozunda dram,dozunda gerilim ve özellikle müziklerinin güzelliğiyle de dozunda aksiyonla harmanlanan rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir yapım olmuş. Nacizane bu tarza biraz meyli olan izlesin derim
Nickimira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.16, 01:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
Destina9591
yeni üye
İZLEME LİSTEM
müthiş bir film yıldız...
Destina9591 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.16, 00:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
*Gözgü*
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
*Gözgü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Farhancığım kurgu işi sağlam filmler yazmayı sevdiği gibi bu tür filmler de oynamayı da seviyor.. Amitabh amca..Her filmde ki karakterine de oyunculuğuna da diyecek yok..Başarılı, kurgusu iyi bir filmdi.. Tavsiye olunur..Emeği geçenlere teşekkürler..

Konu *Gözgü* tarafından (20.11.16 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.
*Gözgü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.02.17, 22:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
sürgün yürek
yeni üye
İZLEME LİSTEM
# 2AM
#
Wazir filmini nasıl indirebilirim ?
Virüssüz link atarmısınız
sürgün yürek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.09.17, 23:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
Diamond13
aktif üye
İZLEME LİSTEM
beklentim daha yüksekti sadece ters köşe olmasını sevdim daha iyi olabilirdi biraz sıkıcıydı bence bi şeyler eksik gibiydi değişik bi şey denemeye çalışmışlar ama süper değildi ama bi şans verilebilir tavsiye etmiyorum ama illa izlicem diyosanız bakın berbat değil ama süperde değil son zamanlarda hint filmleri izlemeyi bıraktığım için bu biraz iyi geldi sevmediğim sahneleri oldu kurguyu da fazla beğenmedim film fazla durağan derken ters köşe geldi sırf ters köşe için puanım (5.9/10) bi de klasik hint filmlerine göre kısa ve az müzikliydi eski hint filmlerinin tadı yenilerde maalesef ki yok çoğu insan hint filmleri uzun ve bol müzikli diye sevmez ama aslında eski hint filmleri daha güzel yeni hint filmlerinin çoğu berbat ötesi vasatın altı oluyor çoğu tabi arada efsaneler var ama geneli berbat oluyor filmde bir de hızlı bitirilmeye çalışılmış gibi geldi bana izlemek isteyen izlesin derim
Diamond13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır