ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / TUM BİN 2 / 2016 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 28.12.16, 23:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3

TUM BİN 2 / 2016 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yapımı : 2016 - Hindistan
Tür : Romantik Dram
Yönetmen : Anubhav Sinha
Senaryo : Anubhav Sinha
Yapımcı : Bhushan Kumar

Oyuncular : Neha Sharma , Kanwaljit Singh , Farah Ahmed , Aditya Seal , Andrew Kelly

Konusu:
Kayak tutkunu olan Amar sevgilisi Taran ile dağlarda tatile gider. Fakat başına feci bir kaza gelir ve Taran yalnız başına kalır. Tesadüfen tanıştığı Shakehar Taran'nın hayatını değiştirir fakat Shakehar'in Taran'ın karşısına çıkması tamamen tesadüf değildir.

Çeviri: Özlem Erkal
Replikistan Face book Sayfası

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek için TIKLAYINIZ

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu gülizz tarafından (28.12.16 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.12.16, 00:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
durun bazıları giib ilk yorum benden olsun ))) ay bunu nerde görsem noldu şimdi diye düşünürdüm oh bende yazdım bakımmmm bi şey olmuyormuş ....
film hakkında üj bej kelime edelim o ki geldik..
kız çok güzel uşakalr ondan güzel. ama özellikle o arkdan görünen yokmu Aasmi Gulatı olur kendi niyeyse adı geçmemiş ben anayım ayzık adam başrol sayılır sonuçta) bana bir çoklarının sevdiği Adit ya Roy kapoor u anımsattı film boyunca izleyin siz karar verin benzemiyorlar mı gülüşler yüz hatları boy bos endam pardon konudan uzaklaştım gene dimi.
hikaye vay abi ne kaaa enteresanlık değil. bilinen bir şey zati rom kom devir açan film izlemek çokta olası değil nihayetinde.. eldekiyle idare etmece durumu.
kısa kesecetim de mi ben????
izlenebilir çok şey vaat etmeyen güzel repliklerin yer aldığı ve " Aşkın bir doğru olanı yapma durumu olmadığını dile yetmezmiş gibi bir de kader denilen olguya vurgu yapılan (ki siz ne yaparsanız yapın her şey oalcağına varırır ilkesini gözümüze sokan) ama bunda kimsenin suçu yok bu aşk bitmeli yoluna gitmeli olmadı severek ayrılalım tadımda (ki bazı sahnelere anlam vermek ne mümkün ben kabul etmem arkadaş her taraf için diyom bunuda izleyince anlayacaksınız ne demek istediğimi.....) bir film hoş vakitler (Aashime bakarken geçen süre ...)geçirilebilecek orta karar fazlası zarar bir film
Çevirmenler olamk üzere paylaşım ekibmizede tekyu veri kamsammmm...
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.01.17, 05:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
Snowflake.
aktif üye
Snowflake. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Birinci filmi tesadüfi izlemiştim. İkincisinin çıkacağını duyunca şaşırmıştım. Çünkü ilk film hit olmamıştı, oyuncuları ünlü değildi. Yani bizim çok iyi bildiğimiz oyunculardan değillerdi. Bu yüzdendir ki çevirisi de yoktu. İngilizce izlediğimi hatırlıyorum.
Filmlerin çıkış noktaları yani hikayenin temeli aynı. İkincisinde işler biraz farklı ilerliyor. Erkek karakterlerin isimleri ilk filmdede aynıydı. Filmin başlarında kız tapınakta ağlarken ona sarılan kadın da ilk filmin başrolüydü.

Çok tahmin ettiğim gibi ilerlemesede filmi sevdim galiba. Bolca şarkılarla harmanlanmış, içine duygu karmaşaları, ikilemler, kader oyunları eklenmiş orta halli bir filmdi. Şarkıları tam dinlenilesi, sevdiğim tarzdaydı.

Çeviri ve paylaşımda emeği geçenlere teşekkürler...

Snowflake. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.01.17, 00:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
greendreams
aktif üye
greendreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
paylaşım ve çeviride emek verip uğraşanlar teşekkürler..

Daha ilk başta mıyy mıyy şarkı ile başlıyan film için yazık olmuş o emeğe, hayatımda bu kadar sıkıcı bir hint fimi daha görmedim ne kadar ileride alsam izlenilemiyor vasat.
greendreams isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 17:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
İLKİNİ İZLEMEMİŞ OLMAMA RAĞMEN BİR ŞARKISINDAN AŞİNA OLDUĞUM İKİNCİ FİLMİ İNDİRME GAFLETİNDE BULUNMUŞUM ÇOK YANLIŞ YAPTIM ÇOK YORUMLARIMI MADDELER HALİNDE YAZACAĞIM BU SEFER;

*BÖYLE BİR SENARYO İÇİN FAZLA, ÇOOK FAZLA UZUN BİR FİLMDİ

*SANKİ FİLM GİBİ DEĞİLDE, ŞARKILARA KLİP ÇEKMİŞLER DE ONLARI BİRLEŞTİRİP FİLM YAPMAYA ÇALIŞMIŞLAR GİBİYDİ

* "BEN TERS KÖŞEYİ SEVERİM, TERS KÖŞEYİ ÇAKMADIYSAM" DÜŞÜNCEMİ BU FİLME ATFEDİYORUM. ANLIYORUM KENDİ ÇAPINIZDA TERS KÖŞE YAPMAYA ÇALIŞMIŞSINIZ AMA BAŞTAN BARİZ BİR ŞEKİLDE BELLİ ETTİKTEN SONRA PEK DE Bİ ANLAMI KALMIYOR BEE

*SON OLARAK OYUNCULAR; ÜÇÜ DE TANIMADIĞIM OYUNCULARDI, HATTA BİRİNİN İLK FİLMİYMİŞ. KISACA ONLARDA KÖTÜYDÜ

*Bİ "ISHQ MUBARAK" ŞARKISI NELER YAPTIRDI.. DEMEK Kİ NEYMİŞ, ÖYLE HER BEĞENDİĞİN ŞARKININ FİLMİNİ İZLEMEYECEKSİN GARDAŞ

YİNE DE, HER ŞEYE RAĞMEN ÇEVİRMEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER, SONUÇTA FİLMİ ONLAR ÇEKMEDİ DEĞİL Mİ?

peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır