ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ > Mini Kore Dizileri İzleme Bölümü / FANTASTİK ROMANTİK Romance Full of Life / 2017 / Güney Kore / Online Mini Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 20.03.17, 23:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
krnlk_gzl
aktif üye
krnlk_gzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: k.maraş
Alıntı:
ei-chan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kız kötü rolünü o kadar iyi yapıyor ki garipsedim bu dizide ve Yoon Si Yoon'la pek yakıştıramadım açıkçası. Si Yoon en sevdiklerimden olsa da partnerlerini pek iyi seçemediğini düşünüyorum
Bende aynı şeyi düşündüm gerçekten kızın kötü hallerine o kadar alışmışız ki iyi olmak olmamış sanki Çerezlik izlenilesi bir dizi işte fazlası değil.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim

krnlk_gzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.04.17, 20:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
diziyi biraz sıkılarak izledim,yoon shi yoon hatırına yarım bırakmadım.arkadaşını oynayan çocuğu seviyorum,oyuncular başarılı idi bence.yoon shi yoon u bir an evvel düzgün bir projede görmek istiyorum mümkünse mini olmayan

nian isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 20.06.17, 15:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
foreverjgs
aktif üye
foreverjgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Three color fantasy üçlemesinin ilkini The Universe’s Star izledim ikincisine başladım.(Allahım flower boy next door daki enrique m yeter de artar bile )Buradan da üçlemenin sonuncusu Queen of the Ring izlemeyi düşünüyorum.Umarım ilki kadar diğerleri de güzeldir. Tskler yeppudaa çevirmenleri emeğinize sağlık.
foreverjgs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.11.17, 18:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
Rui*
aktif üye
Rui* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
eğlendirici bir mini diziydi yoon shi yoon gerçekten hoşuma gidiyor ^^
Rui* isimli Üye şimdilik offline konumundadır