ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > UZAKDOĞU SHOWLARI / Produce 101 / 2.Sezon / MP4 / TR Altyazılı - Online
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 09.09.17, 16:43   #21
Yixing
yeni üye
Yixing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EXO Planet
VK'da hepsi Türkçe altyazlıya çevrilmiş durumda. Oradan izleyebilirsiniz ^^
Yixing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.09.17, 01:02   #22
zeyra88
Banned
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
4.Bölüm eklenmiştir.
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.02.18, 06:28   #23
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
hwang chi yeol bu programda nerede, kaç bölüm, görevi nedir? bilen var mı?
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.02.18, 19:11   #24
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN

2. sezonu birinci sezondan daha çok tuttum. Hocalara bayılıyorum. yeni Müzik hocası ve dans hocası favorim. aslında bu programda en sevdiğim yer çocukları hazırlayıp sahnedeki son hallerini izlerken şekilden şekle girdikleri kısım

devamını beklesem çok uzun sürecek. korecesine baksam mı diye düşünüyorum. kimler kalacak tahmin oyunum yüzünden finalle ilgili hiç bir videoya da bakmadım.

oğlanlar kızlardan daha da beceriksiz duruyorlardı. bir ara bunlar ajansta napıyor ki ajans bunlardan para kaznacağına gerçekten inanıyor mu falan diye düşündüm.

Grup karşılaşmasını izlemek o açıdan çok keyifli oldu. en kazmanotlar bile bir haftada ilerlediler. internetten bir kaç koreografi bulup yavaş yavaş sayarak ççalışssam ben de sevdiğim bir iki şarkıda dans edebilir miyim dedim kendi kendime

son puanlama beni şaşırttı. oldukça ilginçti. demek ki çok da körü körüne oylamıyorlar.

İlk programı izlerken fark etmemiştim. Aslında bu grup hazırlığı tüm geruplardaki herkesi tanımaya vesile oluyor. yani o açıdan program adil ama sorun ilk bölüm 101 kişiden bazı kişilerin ister istemez ön plana çıkıp şu 3000 puanı kapmalarına da sebep olması. yine de olabildiğince adil tutmaya çalışıyorlar.

şahsen ilk dansın merkezi çocuk da çok bir numara yok bence. samuel ondan iyi ama işte samuelde de nedenini tam anlayamadığım negatif diyebileceğim bir elektrik var. bence o yuzden sorun çıkıyor. İlla tipe oy verilecekse 15 yaşında olsam benim favorim öpücük atan çocuk olurdu.

Bu kafamla şimdilik aklımda yer edenler, ilk seviye belirleme testinde samuel ve gitar çalan çocuk. grup çalışmasında da, uyuklayıp duran koca bebeği adam eden takım lideri çocuk. gerçi ben geçen sezonda iyi liderlik yapan arkadaşlarına iyi koçluk yapıp adama kızları daha çok seviyordum.

bu program sayesinde bazı şarkıları öğreniyorum gayet de güzel dans ettirecek şarkılar.

Alıntı:
SAltunbulak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eğer halledebilirsem İngilizce dışındaki başka bir dilden çeviriye devam edeceğim. Sabrınız için teşekkür ederim ^
ben beklemeyim değil mi? gelse şimdiye gelirdi.

bu arada bir şey sorucam. grup yarışmasında puanlama her iki grubun ana vokalllerini oylayın. rapçisini oylayın gibi sırayla mı yapılıyor? neden puanlarda ana vokalleri kendi aralarında alt vokalleri kendi arasında kıyaslıyorlar? o kısmını anlamadım
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır