ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ DİĞER ASYA DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / ROMANTİK
KOMEDİ
Love Buffet / 2010 / Tayvan / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.07.15, 18:14   #151
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
Emege saygim sonsuz ama ben begenmedim diziyi.
Aslinda basrol oyuncularin hepsini sevdim de senaryosu bana hitap etmedi.
Gizli Mesaj içeriği: Biraz spoiler icerir:
Hepsi universite ogrencisi ama cocuk gibi davraniyorlar liseli gibi kizi sevdim ama cocuksu hareketlerine cok gicik oldum birde o iki kiz arkadaslarinin surekli kizin pesinde olmasi sanki cocuk da ilgileniyorlar her lafa buyuk tepki vermeleri yok sevmedim sanirim tayvan dizilerinde boyle konusmalar cok abartili. Kizin surekli biriyle olmasina uyuz oldum reddedildin tam olarak da reddedilmedi ama neyse hemen Ah Yi'ye gitti o birakti duygularini bitirmeden Da Ye ile cikti az dur da yeni ayrilmissin bir kafani topla derslerine ver kendini yok sadece ask pesinde ne askmis arkadas ya valla verem oldum son 3 bolumu atlayarak izledim. Ah Yi ile olmasini isterdim neden mi cunku o daha cok deger verirdi ama neyse zaten son bolume kadar kimi sececegine karar verememisti.

sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.07.15, 20:35   #152
당신을 사랑
İZLEME LİSTEM
Nereden: DÜNYA :)
Yani şimdi Da Ye mi tercih edildi ama benim Ah Yi'm daha sevilesi yaaaa ((
당신을 사랑 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.07.15, 15:56   #153
hapsuruk
İZLEME LİSTEM
Beklediğim kadar güzel olmasa da, son bir iki bölüm konuyu uzatmış olsalar da lkendini izlettirdi. Özelikle de DA YE nin aşkı
hapsuruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.11.15, 20:57   #154
koridor
aktif üye
koridor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Çok kötüydü bence doğru dürüst bir konu yoktu.😕
koridor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.16, 10:42   #155
Korese
aktif üye
Korese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sivas
11 .bölümün çevrilmesi baya uzun sürmüştü bende o arada bıraktım diziyi şimdi diğer iki bölümü açıp izlemeyi eriniyorum.
Korese isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.16, 15:29   #156
Korese
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Sonunda Diziyi izledim bu ne ya hiç beğenmedim ah yi yi seçmeliydi bu ne ya çok kötü bitti sonu çok üzüntülüyüm.

Alt 22.06.16, 19:10   #157
Chonnhee
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Bu dizi güzele benziyo lakin bana hitap etmedi çok bilindik geldi nedense oğlanları pek sevemedim çok çocuksu geldi nasıl desem liselilere hitap eden bi dizi olmuş gibi içimden gelmiyor sarmadı ya tereddüt ettirdi bana devamı nasıl acaba diye bilemedim neyse emek verenlere teşekkürler
Chonnhee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.06.16, 19:20   #158
Korese
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Chonnhee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu dizi güzele benziyo lakin bana hitap etmedi çok bilindik geldi nedense oğlanları pek sevemedim çok çocuksu geldi nasıl desem liselilere hitap eden bi dizi olmuş gibi içimden gelmiyor sarmadı ya tereddüt ettirdi bana devamı nasıl acaba diye bilemedim neyse emek verenlere teşekkürler
Doğru çocuksu dizi ama o dizide oynayan Aaron yan ın dizileri çok güzeldir mutlaka bir bak derim Aaron yan ın dizilerine.

Alt 22.06.16, 19:35   #159
Chonnhee
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Aaron 'nu duymuştum ama pek bilmiyorum.Ben hep kore takıldığım için , tavsîyen için teşekkür ederim , bi araştırıp bakıcam inş ,bana beni saracak güzel dizi olsunda farketmez.
Chonnhee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.17, 11:26   #160
Kanola
aktif üye
Kanola - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Cok guzel tayvan dizileri var ve bu o dizilerin yaninda solda sifir kalir..bu nedir yani kiz cok cocuktu...bir ona bir buna gitti geldi insan az bucuk kime asik oldugunu anlayamaz mi yada illa ikisiyle de sevgili olur sonra mi olcer bunu..bence bosuna izlemeyin..sonunu da begenmedim zaten da ye yle sevgili oluyor aslinda sonunu begenmeyisimin sebebi da ye ve sevgili olmalarj degil..nasil katlandim izlemeye simdi kendime kiziyorum..iyiki zaplayarak seyretmisim
Kanola isimli Üye şimdilik offline konumundadır