ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Secret Door / Güney Kore / 2014 /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 25.09.14, 22:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yönetmen : Kim Hyeong-sik
Senarist : Yoon Seon-joo
Kanal : SBS
Yayın Tarihi: 22 Eylül 2014
Bölüm Sayısı : 24 Bölüm
Yayın Günü ve Saati : Pazartesi & Salı 21:55

OYUNCULAR

Han Suk Kyu ~ King Yeongjo

Göz yaşlarında hançerler saklayan kral, Yeongjo
Yeongjo, Konfüçyüsçülük konusunda uzman bir kraldır. Sık sık gözyaşı dökerek kendini ifade eder, lâkin aynı zamanda kalbinde bir hayal saklıdır. Bir hizmetçinin oğlu olması kendini değersiz hissetmesine yol açmaktadır ve kendini sadece kardeşinin ölümünün ardından gücü ele geçiren kral olarak değil, yetenekli bir lider olarak kanıtlamak istemektedir. Onaylanma ve tanınma için açtır. Tahtını ve insanlarını korumak için zor kararlar vermek zorundadır, veliaht oğlu Sado'ya karşı acımasız bir baba olmak gibi.

Lee Je-Hoon ~ Lee Sun (Velihat Prens Sado)

Korkularını kahkahaları ile gizleyen Veliaht Prens Sado Yi Seon
Tahtın bir varisi olarak, Sado'nun her işte en iyisi olması beklenmektedir fakat etrafındakilerin beklentilerini karşılama konusunda sıkıntı çekmektedir. Babası Yeongjo'dan korkmakta ve korkularını gülümsemelerinin ardına saklamaktadır. Gülümsemesi, her işe gösterdiği standart tepkisi haline gelmiştir. Cinayet davası ile kendini kanıtlama şansı elde etmiş ama bu olayın ardında saklı bir şey olduğunu keşfetmiştir.

Kim You Jung ~ Seo Ji Dam

Bir kuş gibi özgür olan bir kız, Seo Ji-dam
Genel uygulamaya meydan okuyacak kadar cesur olan genç bir kızdır. Kütüphane görevlisi Ji-dam'ın kızı olarak edebiyat konusunda uzmandır ancak aşk romanlarına ilgi duymamaktadır. En sevdikleri ise, avam tabası, vergiler ve toprak yönetimi ile alakalı kitaplardır. Bir yazar olma hayali kurduğu için bu cinayet davası avam tabakası için adaleti bulma hayalini gerçekleştirmesi için bir köprü görevi görmektedir. Kader sayesinde, kendisi gibi herkes için eşit bir dünya isteyen Veliaht Prens Yi Seon ile karşılaşmıştır. Soruşturmaları dahil olmuş ve farklı yollardan yürüyen insanlarla arkadaşlık kurmuştur.

Park Eun Bin ~ Lady Hyegyeong (Lee Sun'un Eşi)

Prenses Hyegyeong, eteğinin altında politikayla gezen kadın
Hong Hanım, Yi Seon'un karısı ve Yi San'ın annesidir. Her konuda en iyisi olmak istemektedir. En nefret ettiği şey ise, birinden aşağı hissetmek ve birinin kendisine acımasıdır. Yoksul bir asilzade olarak yaşarken, ders almaya başlar ve babası onu gelecekteki kraliçeye dönüştürür. Veliaht Prens ile evlenerek hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır, ama başaramadığı tek şey kocasının kalbini çalmak olmuştur. Yi Seon'un adil dünya hayali kendi hayallerini yok etmektedir. Bu sebeple oğlunu korumak için kocasını terk etmeye karar vermiştir..

Kim Min Jong ~ Na Chul Joo

Soğukkanlı suikastçı Na Chul-joo
Korkusu olmayan bir suikastçıdır. Sık sık gittiği kitapçıda bulduğu genç bir kadın tarafından yaralanmıştır. Eninde sonunda cinayet davası soruşturmaları için onun suikastçısı olur.

Choi Won Young ~ Chae Je Gong

Sado’nun Namin ihtilafından en yakın destekçisi, Cha Je-gong
Veliaht Prens'in güvenini kazanan bir memurdur. Prense sadakat ile hizmet etmeye devam eder, ta ki bir cinayet vuku bulana dek. Soruşturmalar esnasında, Yeongjo'nun faydası için, Yi Seon'u kontrol etmek amacıyla günah keçisi olur.

KONU

Dizi Kral Yeongjo (Han Suk-Kyu) ile Veliaht Prens Sado (Lee Je-Hoon) arasındaki çekişmeyi konu almaktadır. Kral Yeongjo güçlü bir hakimiyet sürdürürken, Veliaht Prens Sado herkes için eşitlik konusunda diretmektedir.

TRAILER

Ek bilgiler...

Konu firari_x tarafından (20.08.15 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: Capslar yenilendi...
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.14, 14:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Dizi'nin ilk 2 bölümünü izledim
Biraz TWDR havası var gene bir şey arayışındalardı
biraz da Empress Ki havası sezdim
Kralımız bazı yerlerde pambık bazı yerlerde sert Ama rolünün hakkını veriyor...
Han Suk Kyu'nun dizileri hep kaliteli zaten.. bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak? merakla bekliyorum dizi izleme şevkim bu diziyle kendine geldi
Emeği geçenlerin ellerine sağlık YÇÇ'ye ve paylaşımcılara çok teşekkürler
katre28 ; dreamy;

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.14, 17:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dizi'nin ilk 2 bölümünü izledim
yagmur canım ben izlemedim indirdim bekliyor az yerleşeyim arayı kapatırım şimdilik benden spo çıkmaz ) ama pambığımız kralımız bu sefer lafebeyi eze eze öğretecekmiş diye duydum ben elin yalancısıyım
katre28 isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 06.10.14, 02:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
let_it_be
yeni üye
let_it_be - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Plüton.
Dizi iyi ilerliyor. Sadece, Park Eun Bin'i daha fazla görmek isterdim, özlemişim *-*
Oyuncular hakkını veriyor, özellikle prens ve kral rolündeki oyuncular. Dizi sıkıcı bile gelse oyunculukları sizi diziye bağlayabilir. İzlediğim en kısa tarihi dizi olacak sanırım, yani romanti, fantastik vs.lerin dışında, daha böyle ciddili tarihi diziler uzun sürüyor yanlışım yoksa. Neyse, izleyelim görelim devamını, meşhur bir konuyu ele almışlar, bizdeki Şehzade Mustafa olayı gibi.
Son olarak, umarım Kim Yoo Jung prensle aşk yaşamaz. Çok hayal kırıklığına uğrarım ;( Yaş farkı baya var yahu, izlemem gibime geliyor öyle olursa.

let_it_be isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.10.14, 19:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
let_it_be Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
e prens ve kral rolündeki oyuncular.
evet sırf bunlar için bile dizi izlenir

5.bölümü yarıladım henüz izleyemedim. Ama bu kitap olayı sıkmaya başladı artık. Bir sonuca bağlayıp başka bir olaya geçseler ya. Konu kısır döngüye giriyor

SeoYoungMin ; zuzum seni etiketlemek ne zor yahu

-korelasyon- ; burada da pammık kral oyniy

Alt 12.10.14, 23:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Hatice Serpil yppd
yeni üye
Hatice Serpil yppd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: konya
Yaaa ne zaman dır yolunu gözlediğim bi diziiiii özellikle de kim you jung kendisini de oyunculuğunu da çok beğenerek izlediğim bi karakter
Hatice Serpil yppd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.11.14, 17:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
5.bölümü yarıladım henüz izleyemedim. Ama bu kitap olayı sıkmaya başladı artık. Bir sonuca bağlayıp başka bir olaya geçseler ya. Konu kısır döngüye giriyor
diziyi hala izliyor musun, nasıl gidiyor ? sayfa çok boş olunca acaba dizi kötü mü, izlemesem mi diye düşündüm
nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.11.14, 19:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
diziyi hala izliyor musun, nasıl gidiyor ? sayfa çok boş olunca acaba dizi kötü mü, izlemesem mi diye düşündüm
evet diziyi hala izliyorum canım beğenerek hem de ^^ izlemeni öneririm

Alt 17.11.14, 21:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evet diziyi hala izliyorum canım beğenerek hem de ^^ izlemeni öneririm
sevindim, bu diziyi izlemeyi konusundan ve oyuncularından dolayı çok istiyorum, sayfayı boş görünce tereddüt ettim nedense
nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.01.15, 03:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
zırzır-juliet
Yeppudaa Çeviri Çetesi
YÇÇ
aktif üye
zırzır-juliet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünya
2. Ost'sinin sözleri :=)

Konu zırzır-juliet tarafından (12.01.15 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir.
zırzır-juliet isimli Üye şimdilik offline konumundadır