ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Secret Garden / Gizli Bahçe / 2011 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 10.12.10, 00:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #311
Iseul
aktif üye
Iseul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# Exo
#
Alıntı:
Shin Woo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşte o pullu pırıltılı eşofmanın değişik versiyonu. Yeorimimiz bile özenmiş

bir eşofman bi insana bu kdr mı yakışır hala ssk'nın etkisinde cnm yaaa
anında italyan ustaya sipariş ediyorum bende giyerim çift oluruz artık

Iseul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.10, 00:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #312
ebrar2010
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
#
o 40 yıllık bir eşofmancı evden dışarı çıkmıyordur heralde onları pullayacağım diye yani çingun asla adamdan hıncını alamıyacaksın
ebrar2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.10, 01:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #313
archangel
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Ben demiştim, daha senaristin "Bir Milyonerin İlk Aşkı" nınki olduğunu görür görmez hemde! Çok seviyor bu senarist gamzeyus iğne iplikusa hasta sevgili acısı yaşatmayı kanser haplarını boşaltır şiir yazar artık, her saniye artan serveti de fayda etmez yine!
Kürdan gibi oldu bu hastalarla uğraşmaktan:
(Bkz. Snow Queen,
Bir Milyonerin İlk Aşkı,
Secret Garden. )
archangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.10, 09:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #314
emresin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
archangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben demiştim, daha senaristin "Bir Milyonerin İlk Aşkı" nınki olduğunu görür görmez hemde! Çok seviyor bu senarist gamzeyus iğne iplikusa hasta sevgili acısı yaşatmayı kanser haplarını boşaltır şiir yazar artık, her saniye artan serveti de fayda etmez yine!
(Bkz. Snow Queen,
Bir Milyonerin İlk Aşkı,
Secret Garden. )
aa eveeeet .ama o kapsüllerin içine şiir yazma fikri süperdi ,ben bile ağlamıştım orda ..
emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.10, 16:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #315
cangemo
aktif üye
cangemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: uzaklardan ....
Alıntı:
archangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
(Bkz. Snow Queen,
Bir Milyonerin İlk Aşkı,
Secret Garden. )
Snow Qoeen i dün gece bitirdim.daha doğrusu hyun bin önceden bilmiyordum secret garden sayesinde keşfettim.gece 2 sularında final bölümünü izledim.dizi boyunca ağladım. o kadar çok etkilendim ki ağlama sesimden eşim uyandı. özellikle hyun binin bora nın saçlarını tararken(kemoterapiden dolayı saçları dökülüyor) ağladı ya orda bittim .ben böyle biri değildim asla hiçbir film beni ağlatamamıştır.misada bile tek damla gözyaşım akmadı.ilk gumihoda gözlerim doldu.burda hüngür hüngür ağladım.
burda da hyunu ağlatmasınlar yeter ya.gil ra ime bir şey olmasın
cangemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.12.10, 10:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #316
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
oooo hiç kimse 7.bölümü izlemedi mi daha..
Herkez fazlasıyla şaşkın en çok'da oska ona acımaya başladım..
yaptığı herşeye şaşırıyor hele ona yemek yaparkenki surat ifadesi çok hoştu..
garibim korkudan yemek bile yiyemedi
içi gil ra im dışı gamzeyus arkadaşını uyardı ama kendisi, oska anahtarları üzerinde araken gamzeyusu hiç düşünmedi, halinden çok memnun görünüyordu..
aigooo bu iyalyanlarda çok oluyor artık, ana kraliçenin mücevherlerde italyada tek tek işlenmiş..

Alıntı:
cangemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Snow Qoeen i dün gece bitirdim.daha doğrusu hyun bin önceden bilmiyordum secret garden sayesinde keşfettim.gece 2 sularında final bölümünü izledim.dizi boyunca ağladım. o kadar çok etkilendim ki ağlama sesimden eşim uyandı. özellikle hyun binin bora nın saçlarını tararken(kemoterapiden dolayı saçları dökülüyor) ağladı ya orda bittim .ben böyle biri değildim asla hiçbir film beni ağlatamamıştır.misada bile tek damla gözyaşım akmadı.ilk gumihoda gözlerim doldu.burda hüngür hüngür ağladım.
burda da hyunu ağlatmasınlar yeter ya.gil ra ime bir şey olmasın
Eski türk filmlerinde herkez verem olurdu, bunlar'da kanser oluyor,yönetmen sevdiği birini kanserden kaybetti galiba baksana başka hastalık yok gibi herkezi kanser ediyor..
Kanser hayatımızda o kadar çok'ki günümüzde sevdiği değer verdiği birini kanser sebebiyle kaybetmeyen kimse yoktur herhalde,dizilerde'de aynı şeyi görmek beni gerçekten çok sıkıyor..
misa ilk izlediğim kore dizisidir etkisinden uzun süre kurtulamadım helede so ji'nin annesi için düşündüğü iç sesler vardı ya harıkaydı, bana göre çok dokunaklıydı, annesine birkere bile sarılamaması çok acıydı..
Bu dizilerde öyle değil hasta olsalarda çevrelerinde onları yanlız bırakmayan sevdikleri var ama misa öyle deyildi, ölüme doğru giden ve annesine hasret bir genç vardı.ben bu yaşımda bile en ufak bir rahatsızlığımda annem yanımda olsa bana o şefkatli bakışlarıyla kızım dese diyorum..ayyy bunları yazarken bile kötü oldum, ben misa'yı kesinlikle tek geçerim..
çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.12.10, 10:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #317
kiraznaz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: sivas
bende çingun sana katlıyom misa mı tek geçerimmmm
kiraznaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.12.10, 11:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #318
~~seher~~
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
gece bende izledim 7. bölümü gine harikaydı ve komikti baştan böyle gidip sonu usranla bitecek diye korkuyorum inşallah güzel biter.....
~~seher~~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.12.10, 13:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #319
Iseul
aktif üye
Iseul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# Exo
#
izleyemedim diye içimde bir hüzün çingunum
ama en yakın zmn da geliyorum

Iseul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.12.10, 13:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #320
moonlight
aktif üye
moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KİM'lerin olduğu yerdeyim...
7. bölümü de 8. bölümü de izledim ama yorum yapasım gelmedi, çünkü bu kanser olayı hiç hoşuma gitmedi... güzel eğlenceli giden bir dizide kanserin ne işi var.. korelilerin bu senaryoları beni çıldırtıyor...
moonlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
bahçe, garden, gizli, or or or, secret, spoiler