ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Black / Güney Kore / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 17.11.17, 05:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #191
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
yadigar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama arabanın içindeki Joon olsa 444 niye ben öldümü desin
İşte benim kafamı karıştıran da o kısım bence 444 joon deil

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.11.17, 21:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #192
Alicess
aktif üye
Alicess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL
Dokuzuncu bölümü yeni izledim. Zengin pislikler tiksindim bir kere daha.
Oğlunu korumak için yapmadığı yok. Oğlu da az değil sırf kendini kurtarmak için iki kişiyi gözünü kırpmadan öldürecekti. Öpüşmeleri gerçekten saçmaydı bu olayı sadece Black'in ciddiye alması bilemedim. Bir kerede kendi arzu ve istekleri ile öpseler olmuyor illa bir aksiyon olacak. Sonunda bir şok etkisi resmen kalakaldım.

Onuncu bölümle ilgili Moo Gang çok tatlı aşık olmuş. Çok sevimliydi sanırım kız ilk defa bir erkek tarafından sevgiyle karşılandı. Diğer şekilde herkes birbiri ile bağlantılı kafa gitti benim. Seung Chul'un arkadaşı çıktı ailesi felaketti. Benim aklıma şu Kore'nin gemi kazası geldi hala sonuçlanmadı diye biliyorum. Sanki ona ithafen yapmışlar.Black gerçek kimliğini nasıl bulacak acaba? Onunda bu olaylarla kesin bir ilgisi olacak ama nasıl olur bilemeyiz. Joon çocukken ölmüş aile bağlarını bu sayede çözdük. Aynı babadan dedi.Joon'un annesi bu olaylara nasıl katılır artık. Onun ölümü de zaten şu kasetle ilgilidir.Benim asıl merak ettiğim şu kiralık katil bunlarla bağlantılı mı? Geçmişlerinde bir bağları var mı? Birde emri veren kişiyi artık görmek istiyorum.
Alicess isimli Üye şuanda  online konumundadır