Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Secret Garden / Gizli Bahçe / 2011 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 28.11.10, 10:17   #111
süheda
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
archangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
konusu çakma dedim, izlemem dedim, neler neler dedim 2 günde 4 bölüm bitirdim... böyle olmamalıydı yaa mary'nin yanında başka bir diziye daha başlamamalıydım. çok beğendim, ben ve benim gibi ön yargılı olanlar varsa başlayın derim, ya da durun sakın başlamayın bitsin öyle izleyin yoksa beklemek can sıkıcı her zamanki gibi haftada 2 bölüm yayınlamasalar halimiz ne olurdu düşünemiyorum.
dizi ve ost paylaşımı için julsangel,
çeviri için tukyu,
spoiler sayfası için Iseul,
teşekkürler

not: hyun bin gamzeleri çökse bile maşallah çok sevilesi, şirin, sempatik vs vs..
yorum yazsam böyle olurdu herhalde
aynısını düşündüm
bitince belki hyun bin hatrına izlerim dedim, konusu tam bir amerikan klişesi dedim
1 günde izledim tüm bölümleri spoilere bile girmekten kaçınıyorum ya yazıları okudukça hevesleneceğim diye
marry ye başlayacakken bunda buldum kendimi

dizi çok hoş, çevirmen ve paylaşan çok hoş + hızlı
daha ne diyim gelsin yeni bölümler

süheda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.10, 10:23   #112
Tukyu
İZLEME LİSTEM
# yok
#
Ben de 5. bölümün sonuna baktım bedenler sonunda değişiyor. Ama 8. bölümde tekrar kendi bedenlerine döneceklermiş. Daha sonra ilerki bölümlerde tekrar değişeceklermiş. Yani birbirleri bedenlerinde sürekli durmayacaklarmış diye okudum.

Tukyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.10, 10:55   #113
Iseul
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# jyj
# yok
aman aman kimler gelmiş sayfamıza gittikçe şenleniyoruz hoşgeldiniz
nihaha 5.bölüm gelsede şu beklediğimiz olaya kavuşsak!

Alıntı:
Tukyu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de 5. bölümün sonuna baktım bedenler sonunda değişiyor. Ama 8. bölümde tekrar kendi bedenlerine döneceklermiş. Daha sonra ilerki bölümlerde tekrar değişeceklermiş. Yani birbirleri bedenlerinde sürekli durmayacaklarmış diye okudum.
nasıl yaha gidip gidip geliyolar mı bunlara daha da bi meraklandım şimdi

Iseul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.10, 11:04   #114
Tukyu
İZLEME LİSTEM
# yok
#
Bilindik bir hikayeyi alışagelmişin dışında izleyiciye seyrettirmeyi amaçladıkları için senaryonun konusunu tahmin etmek mümkün olmuyor.

Alt 28.11.10, 12:30   #115
moonlight
moonlight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KİM'lerin olduğu yerdeyim...
mary seyreden herkes bu diziye de başlamış galiba benim gibi...

moonlight isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.10, 12:55   #116
sadece
sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
öyle oluyor sanırım bende başladım..yalnız kuzenine bayıldım 4.bölümde karakoldan çıktım deyip ne yediğini anlamadım ama birşeyler yemesi mükemmeldi

sadece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.10, 12:57   #117
moonlight
İZLEME LİSTEM
oska ya bayılıyorum ben yapmam dediği herşeyi yapıyor

Alt 28.11.10, 13:42   #118
Tukyu
İZLEME LİSTEM
# yok
#
Benim de adamım Oska. En çok ona gülüyorum.

Alt 28.11.10, 15:48   #119
moonlight
İZLEME LİSTEM
5.bölümden notlarla karşınızdayım..

Oska inatla kendine öğrenci seçtiği çocuğun peşindeyken, çocuk oska ya ne dese beğenirsiniz; ben gay im, erkeklerden hoşlanıyorum.. oska nın hali görülmeli.. tam da o sıra çocuğu bileğinden tutuyordu.
daha sonrasında ise oska nın niye kadınlarla bu kadar çok gönül eylendirdiğini anlayacağımız bir bölüm var..vakti zamanında oska meğerse klibini yönetecek kadına evlenme teklif etmiş ama kız bunu redetmiş...

gamzeyus cephesinde ise; gamzeyusun dublör kızı aşağılamaları aynen devam etmekte.. gamzeyus ve kuzeni dağda bisiklet turuna gitmeye karar veriyorlar.. kıyafetlerine bakan bisiklet binmeye değil, rugby maçına gittiklerini sanabilir

Alt 28.11.10, 15:58   #120
Iseul
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# jyj
# yok
gay mi!!!!!!!!!!!!!! off ya nolamaaz

Iseul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
bahçe, garden, gizli, or or or, secret, spoiler