ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Secret Garden / Gizli Bahçe / 2011 / Güney Kore /// Spoiler
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 17.11.10, 21:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Iseul
aktif üye
Iseul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# Exo
#
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Türü: Melodram, Fantastik, Romantik
Bölüm Sayısı: 20
Yayın Saati: Cumartesi & Pazar
Konusu:
Kim Joo Won, harika görünüşlü fakat kibirli ve çocukça bir adamdır.
Gil Ra IM, gözde aktristlerin kıskandığı vücudu
ve güzelliği olan bir dublördür.
Bir gün yolları birleşir ve tuhaf bir eve girerler.
Evdeki garip bir yaşlı kadın onlara yemeleri için çikolata ikram eder.
Ertesi gün ikili uyandıklarında, bedenlerinin yer değiştiğini görürler...

Ekran Görüntüleri

Oyuncular:
Hyun Bin / Kim Joo Won

Ha Ji Won / Gil Ra Im

Yoon Sang Hyun / Osca

Kim Sa Rang / Yoon Seul

Lee Philip / Im Jong Soo

Ek bilgiler...

Evet şafakta böyle güzel bir dizi görünür birde içinde de hyun bin olurda spoileri gelmez mi dediim bölümler gelmeden açıverdim sayfayı paylaşım için zeyr88'e
çeviri için tukyu'ya
teşekkürler...

İndirme Linkleri

Konu firari_x tarafından (01.09.15 Saat 19:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: Afiş...
Iseul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.11.10, 22:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
julsangels
aktif üye
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Ben de en başından bır spoiler başlıgında aktıf olabıleceğim inşallah Konu başlığı için teşekkürler canım Ben ilk bölümü izledim ama daha bölümü yüklemeden spoiler vermeyeyim
Bir sürü aksilik yaşadım convertte(az önce oğlum yine pc yi kapattı, sürekli yaptığı birşey gerçi ama böyle zamanlarda cidden çok canım sıkılıyor ) ama inşallah ilerleyen saatlerde ilk bölümü vereceğim Dizimiz hayırlı olsun Yeppudaa ya
julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.10, 00:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
eciş
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Ay ben de demin (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) de gördüydüm. İndirecektim tam da ( hatta iniyordu bile) konusu It's a boy and girl Thing diye bir film var ona benziyor. Spoiler sayfası hayırlı olsun
eciş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.10, 00:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
shin bi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
spoiler sayfası hayırlı olsun fragmanını yeni izledim cok güsel ve eğlenceli bir diziye benziyor bir an önce gelir inş. hemen izlerizz
shin bi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.10, 00:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
Iseul
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# Exo
#
Alıntı:
julsangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de en başından bır spoiler başlıgında aktıf olabıleceğim inşallah Konu başlığı için teşekkürler canım Ben ilk bölümü izledim ama daha bölümü yüklemeden spoiler vermeyeyim
Bir sürü aksilik yaşadım convertte(az önce oğlum yine pc yi kapattı, sürekli yaptığı birşey gerçi ama böyle zamanlarda cidden çok canım sıkılıyor ) ama inşallah ilerleyen saatlerde ilk bölümü vereceğim Dizimiz hayırlı olsun Yeppudaa ya
ne demek ablacım asıl senin ellerine sağlık artık spoiler muhabbetlerinde kaynatırız o zmn
tabi oğluşun kıskanıyor paylaşamıyor sanırım neyse geç olsun güç olmasın
yeni dizilere takıldık takılalı beklemeye alıştık

Alt 18.11.10, 18:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
julsangels
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Kim Bum Soo - Appear

Bu şarkıyı cidden çok sevdim Birinci bölümden görüntülerle bir klip yapmışlar...İzlemek isteyenlere...
İlk iki bölümde en beğendiğim Hyun Bin kareleri

Çok sevimliydi bu halleri. Sanırım bu hallerini dizi boyunca hep göreceğiz Hele o şımbıl şımbıl olan o mavi eşofman için yok italyan markası da yok sayılı da...gibi açıklama yapmaya çalışması çok eğlenceliydi İleriki bölümlerde sanırım bu tarz eşofmanlarla yine çıkacak karşımıza

Konu julsangels tarafından (18.11.10 Saat 23:10 ) değiştirilmiştir.

Alt 19.11.10, 14:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
julsangels
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İlk bölümü izleken aldığım keyif, ikinci bölümde daha da arttı Gercekten çok komik sahneler de vardı. Özellikle Voleybol maçı yaptıkları sahneler cidden komikti Hyun Bin voleybol değil de yakantop oynadı sanki Son sahne cok güzel bir yerde bitti. Aksiyon kızımız kimliğini sonunda öğrendiÜçüncü bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Çok güzel bölümler bizi bekliyor emin oldum şimdi

Alt 20.11.10, 02:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
shin bi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
izlerken cok keyif aldım ya 2.bölüm de gülme krizine girdim bir insan bu kadar mı güzel rol yapar ya bayıldım hyun binn.. en çokta italyada tek tek işlenen eşofmanı ve hazır cevaplarıı süperdii bide çeviride geçen ali babanın çiftliği de cok komikti ya 3.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum
shin bi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.10, 02:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
Iseul
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# Exo
#
nihayet gelebildim bayram dolayısıyla geciken spoilerime başlıyorum...
o eşofman olayı neydi yaha koptum resmen kızımızın asansördeki o acayip bakışını görünce yerlere yapıştım kim joo sen nasıl görgüsüz bi zenginsin yaha yazık otel numarasını öğrenince nasıl şok oldu
oscar'ın kuzeni'ni anlatışı da güzeldi birbirleriyle olan harika bir kuzen ilişkileri var
ve kızımız tam anlayamadım hala kendisini?! çok sert görünüyor ama birden kedi yavrusu oluyor ?
üyk! hiç değinmek istemediğim zengin koca avcısı cadıloz! ama ağzının payını önce kim joo sonrada kızımız verdi
en yakın zmnda 2.bölümü de izlemeliyim çok güzel gidiyor diziii

Alt 20.11.10, 10:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
destek
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: kahramanmaraş
burdaki spoileri tektek okudum bikaç şeyde ben yazayım dedim hiç sıkılmadan nasıl başlayıp nasıl bittigini anlayamadım iki bölümün çok komik özellikle birinci bölümün oteldeki konuşmaları voleybol oynaması ve kızın arkadaşının patrona kaka ve gay dediginde çok güldüm süper ya bu dizi
destek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
bahçe, garden, gizli, or or or, secret, spoiler