Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / DRAM ROMANTİK 49 Days / 2011 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 22.03.11, 18:49   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
Matsumota
Emekli S.Modöratör
Matsumota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen : Yeong-gwang Jo
Senaryo : So Hyeon-kyeong (소현경)
Yayın Kanalı : SBS
Nam-ı Diğer : 49 Il
Bölüm : 20
Yayın Tarihi : 16 Mart, 2011
Dil : Korece
Ülke : Güney Kore
Çevirmen : Setsuna

Konusu
Alıntı:
Bir trafik kazasından sonra komaya giren bir kadının hikâyesi. Azrail ona yeniden hayata dönmesi için 49 gün verir. Bu süre içinde ailesi dışında kendisi için gerçekten üzülüp ağlayacak 3 kişi bulamazsa ölecektir. Bunu yapabilmek için kadın başka bir kadının bedenine girer.

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11.Bölüm
12.Bölüm
13.Bölüm
14.Bölüm
15.Bölüm
16.Bölüm
17.Bölüm
18.Bölüm
19.Bölüm
20.Final Bölüm

Ek bilgiler...

Online İzlemek İçin ; Tıklayınız..
Spoiler Sayfası İçin ; Tıklayınız..
Dizi Müzikleri (OST) İçin ; Tıklayınız..

indirmeye çalıştığınız linkler kırık ise modöratöre bildir butonuna Mesajı Moderatöre bildir basarak kırık link bildirimi yapabilirsiniz.

Konu Ela_aer61M tarafından (21.08.14 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: kırık linkler kaldırıldı.
Matsumota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.03.11, 18:52   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
MaHcuP
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yalova
ilginç bir konusu var güzele benziyor bir şans verelim

MaHcuP isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.03.11, 18:58   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
emiş
Yeppudaa Çeviri Çetesi
Y.M.G
YÇÇ
emiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bana her yer Trabzon :)
Eline, koluna, hızına sağlık Matsumota Çok teşekkürler...
Çok büyük hayallerle bekliyordum bu diziyi ama Bae Su Bin'im beklediğim gibi bir rolde olmadığını için biraz üzüldüm ama olsun her haliyle izlerim ben onu
Çeviri için setsuna'ya teşekkürler

emiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.03.11, 21:24   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
hyerima
İZLEME LİSTEM
Neredeyse herkesin ortak bir fikri var ki konusunun ilginçliği. Bunun yanında oyuncular hep tanıdık ve iyi. Eeeeee böyle avantajlı başlayan bir dizinin güzel olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler

hyerima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.03.11, 21:48   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
milena_kantura
milena_kantura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
tanıtımlarını okuduğumda ilgimi çekmişti.sabırsızlıkla ilk bölümü bekliyordum.
emeği geçen herkese teşekkürler...

milena_kantura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.03.11, 22:23   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
Ebu_Hatem
Ebu_Hatem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Birinci bölümü izledim gerçekten konusu ve oyuncuları güzel bir dizi olmuş ekleyen ve emeği geçen arkadaşkların elleri dert görmesin

Ebu_Hatem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.03.11, 00:01   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
limoni
İZLEME LİSTEM
Ben bu diziyi çok çok beğendim ..

limoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.03.11, 06:38   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
destek
İZLEME LİSTEM
Nereden: kahramanmaraş
konu olarak degişik bir dizi daha bizleri bekliyor severim böyle ruhlu hayaletli konuları hemen indirip izlemeliyim kolay gelsin elinize saglık

destek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.03.11, 21:10   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
hayalett
İZLEME LİSTEM
oyuncular gerçekten süper başrol ıl wu olsaydı keşke ama yinede çok güzel bir diiz olmuş..teşekkürler

hayalett isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.11, 17:24   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
seçils
seçils - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
konusu ilginç ilk bölümü izledim bakalım nasıl devam edecek gerçekten merak ediyorum..paylaşımlar büyük emeklerin bir göstergesi emeği geçenlere çook teşekkürler ...

seçils isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
49 days, altyazılı, güney, türkçe