Yeppudaayı Seviyorum...
Hooray For Love Çevirisinde katkı vermek için bize ulaşabilirsiniz.

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DİVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 Diğer Uzakdoğu Dizi Paylaşımları > Mini Diziler / We Got Married / 1.sezon / 2008 / Kim Hyun Joong & Hwangbo / Mp4 / Türkçe Altyazı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 07.04.11, 15:53   Çeviri yapmak isteyen #1
johnnydepp
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
# yok
#
Yapımın Afişi

Ekran Görüntüleri

Yapım Hakkında

Adı: 우리 결혼했어요/We Got Married
Tür: Televizyon Programı
Bölüm sayısı: 29

We Got Married (Hangul=우리 결혼했어요) Güney Kore'nin MBC Televizyonunda yayınlanan Sunday Sunday Night programının çok sevilen bir bölümüdür. İlk olarak 2008 yılının Mart ayında yayınlanan programda "eğer Koreli ünlüler evlenselerdi nasıl yaşarlardı?" mantığıyla Koreli ünlüler evlendirilmekte. Her hafta ünlülere çeşitli görevler verilerek çift olarak bu görevleri yerine getirmeleri istenmekte. Program içerisinde yapılan röportajlarda ise partneri hakkındaki samimi düşüncelerine yer verilmekte.

Asıl Çiftler
Alex & Shin Ae (Bölüm 1-8, 13-34)
Crown J & Seo In Young (Bölüm 1-41)
Andy & Solbi (Bölüm1-28)
Jung Hyung Don & Saori (Bölüm1-8)
İlave Çiftler
Lee Hwi Jae & Jo Yeo Jeong ([[Bölüm 9-17)
Kim Hyun Joong & Hwangbo (Bölüm 9-38)
Hwanhee & Hwayobi (Bölüm 25, 29-44)
Marco & Son Dam Bi (Bölüm 25, 29-44)
Choi Jin Young & Lee Hyun Ji (Bölüm 25)
Kangin & Lee Yoon Ji (Bölüm 39-55)
Jung Hyung Don & Taeyeon (Bölüm 42-54)
Shin Sung Rok & Kim Shin Young (Bölüm 42, 45-54)
Jun Jin & Lee Si Young (Bölüm 42, 45-55)

Ek bilgiler...

Çeviri için monpti'ye teşekkürler...
Upload:johnnydepp

Ek bilgiler...

We Got Married'ın 1.sezondan sadece Kim hyun joong ve hwang bo çiftinin bulunduğu bölümlerin çevirisidir...
monpti: "Arada çevrilmemiş gibi görülen ingilizce metinler olabilir, ama gereksiz diye çevirmedim onları Mesela parantez içinde 'kıskanmalar' falan yazılmış, ya da birisinin kendi düşünceleri var, tahminim altyazıyı hazırlayanındır O kısımlar tuhaf duracağından atladım."

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm

Ek bilgiler...

Alternatif linkler için @dirya'ya teşekkürler..

Konu digina tarafından (09.12.13 Saat 16:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kırık Linkler Kaldırıldı..
johnnydepp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.11, 19:19   Çeviri yapmak isteyen #2
monpti
İZLEME LİSTEM
Nereden: Los Glacticos!
# iu
#
Ellerine sağlık johnnydepp, çok güzel bir upload olmuş Tek tek zamanlamasını yapmak, gerçekten uğraştırıcı olsa gerek
Bu arada arkadaşlar, arada çevrilmemiş gibi görülen ingilizce metinler olabilir, ama gereksiz diye çevirmedim onları Mesela parantez içinde "kıskanmalar" falan yazılmış, ya da birisinin kendi düşünceleri var, tahminim altyazıyı hazırlayanındır O kısımlar tuhaf duracağından atladım

İyi seyirler

monpti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.04.11, 14:03   Çeviri yapmak isteyen #3
MyStErY
İZLEME LİSTEM
Kesinlikle acayip zevkli bir program (: Kaçıncıya izlicem bilmiyorum ama Türkçe altyazılı izlemek cok daha zevkli olucak (: Şu alt yazı olayını bir cözeyim bende yardımcı olucam inşallah size (:
Emegi gecen herkeze cok cok cok tesekkürler

MyStErY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.04.11, 15:50   Çeviri yapmak isteyen #4
anakonda.20
İZLEME LİSTEM
Nereden: Denizli
Bende bu günlerde ingilizce altyazılı izlemeyi düşünüyordum cevrildiğini görünce sevindim. Emeği gecenlere teşekürler

anakonda.20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.04.11, 18:34   Çeviri yapmak isteyen #5
yakamoz109
İZLEME LİSTEM
çeviren arkadaşlara çok teşekkür ederim uzun zamandır arıyordum umarım diğer bölümlerde en kısa zamanda eklenir teşekkürler

yakamoz109 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.04.11, 21:55   Çeviri yapmak isteyen #6
Kisskissbangbang
Kisskissbangbang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir
# Exo
#
Hahah koptum yaa süpermiş devamı nezaman gelicekki?

Kisskissbangbang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.04.11, 19:54   Çeviri yapmak isteyen #7
Erdo4
İZLEME LİSTEM
Nereden: iZMiR
Başka bir ilk bölüm bu galiba çünkü orjinal sezonlar yüklü bende, böyle değil.. İlk başta tanışıyorlar ve "beyaz gün" de yeni evlerine taşınıyorlar. Erkekler bayanlara hediye veriyor vs. böyle devam ediyor.. Sezon 1 Bölüm 1 böyle başlıyor.

Umarım hızlı hızlı verirsin şayet çok matrak ve romantik.. Ellerine sağlık

Erdo4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.04.11, 17:24   Çeviri yapmak isteyen #8
johnnydepp
İZLEME LİSTEM
# yok
#
Alıntı:
Erdo4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başka bir ilk bölüm bu galiba çünkü orjinal sezonlar yüklü bende, böyle değil.. İlk başta tanışıyorlar ve "beyaz gün" de yeni evlerine taşınıyorlar. Erkekler bayanlara hediye veriyor vs. böyle devam ediyor.. Sezon 1 Bölüm 1 böyle başlıyor.

Umarım hızlı hızlı verirsin şayet çok matrak ve romantik.. Ellerine sağlık
toplamda 2 sezon var zaten KHJ çifti ilave çiftlerden oldukları için 1.sezonda 9.bölümden devreye giriyorlar. hepsini çevirmek isterdik ama en çok istek üzerinden gidiyoruz.

Alt 04.05.11, 16:26   Çeviri yapmak isteyen #9
KaMiLe06
KaMiLe06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Yaaa 42. bölüme kadar izledim. bende Kim Hyun Joong'dan itibaren izlemeye başladım ama diğer çiftler de çok hoşlar. Ant Couple da çok eğlenceli Türkçe altyazılı izlemek çok güzel olacak. Umarım çabuk çabuk gelir bölümler
Aslında diğer programların da çevirileri olsa süper olur. Mesela Strong Heart'ı ve Star King'i izlemeyi çok istiyorum.

KaMiLe06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.05.11, 17:10   Çeviri yapmak isteyen #10
johnnydepp
İZLEME LİSTEM
# yok
#
Alıntı:
KaMiLe06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaaa 42. bölüme kadar izledim. bende Kim Hyun Joong'dan itibaren izlemeye başladım ama diğer çiftler de çok hoşlar. Ant Couple da çok eğlenceli Türkçe altyazılı izlemek çok güzel olacak. Umarım çabuk çabuk gelir bölümler
Aslında diğer programların da çevirileri olsa süper olur. Mesela Strong Heart'ı ve Star King'i izlemeyi çok istiyorum.
bende çok isterim diğer çiftlerde çevrilsin fakat çevirmen sıkıntısı oluyor monpti KHJ, melinda da Yongseo çiftine el attılar sağolsunlar. Çevirmen olsun ben herşeyi yapmaya razıyım şuan Özellikle tv programları konusunda mesela benim çevirilmesini istediklerim de 2 Days & 1 Night, 100 Points Out of 100 Points ve Good daddy gibi programların çevrilmesini isterim (reklam yapayım da belki çevirmeyi düşünen çevirmenler görür )

Etiketler
1sezon, 2008, altyazı, hwangbo, hyun, joong, married, türkçe