Yeppudaayı Seviyorum...
:...Üye olan ya da olmayan herkes sitemizle ilgili şu bilgiyi okuyabilir mi.?: buyrun, tıklayınız....:
Geri Dön   YEPPUDAA > BİZLERİN DİVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 JAPON DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Japon Dizileri

GAYA KORE RESTAURANTI...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 13.04.11, 18:46   #1
zeyra88
♥ ♔ Joker Admin ♔ ♥ Yeppudaa Çeviri Çetesi
joker
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

OYUNCULAR

Hayami Mokomichi as Tenjo Night

Shirasagi Yuki tarafından, kadınları mutlu edecek bir erkek arkadaş olması için yaratılmış bir projenin deneme robotudur. Riiko'yu mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar, ne var ki bir robottur ve Riiko gerçek bir ilişki istemektedir. Onu Asamoto Soshi'den biraz kıskanır ve 7/24 onunla beraber olabilmek için Riiko'nun şirketinde temizlik görevlisi olarak işe başlar.

Mizushima Hiro as Asamoto Soshi

Riiko'nun çalıştığı tatlı şirketinin bölüm şefidir. Abisiyle şirket hakkında sürekli problemler ve karşıt düşünceler yaşamaktadırlar. Bir gün Riiko'nun cream puff'ından yer ve bu onu eski günlere götürür. Büyük Babasının ilk açtığı küçük bir dükkanda yaptığı cream puffları yediği günleri hatırlar. Büyük babasının ona, "içine senin gülümsemeni koydum" demesini hatırlar ve cream puffların tadının gülümsemeye benzediğini söyler. Bundan sonra, herkesin bu gülümsemenin tadına bakmasını istemektedir ve cream puffları satmak için elinden geleni yapar. Ne var ki, süslü püslü şeylerle ilgilenen müşteriler tarafından cream pufflar pek rabet görmez. Ancak Asamo Soshi'nin, Riiko'nun da yardımıyla vazgeçmeye niyeti yoktur.

Aibu Saki as Izawa Riiko

Izawa Riiko, ideal erkek arkadaşını bulmak isterken yanlışlıkla bir robot alan genç bir kadındır. Bu robotu ne kadar vermek istese de, bir türlü ondan kopamaz, sonuçta bu robot onu kırmamak için her şeyi yapmıştır. Bir gün bölüm şefi Soshi için cream pufllar yapan Riiko, aslında onun tahmin ettiği gibi biri olmadığını farkeder, bölüm şefi aslında kırılgan, kibar ve duygusal biridir. Zamanla ondan hoşlanmaya başlar ama Night ismini verdiği robotundan da ayrılamamaktadır...

Sasai Eisuke as Shirasagi Yuki

Night'ı icad eden şirkette çalışan bir adamdır. Night'ın Riikoyla olan yaşamını gözlemek ve projenin başarılı olup olmadığını gözlemlemekle görevlidir, ancak Night kendi icadı olduğu için kötü bir şey olduğunda hemen vazgeçmez ve düzeltmek için büyük çabalar harcar.

Ueno Natsuhi as Ito Mika

Riiko'nun en iyi arkadaşı olan Mika, biraz ikiyüzlü bir kadındır. Night'a olan ilgisi yüzünden Riiko'ya defalarca kazık atmıştır.

Yönetmen: Masato Hijikata | Genta Satô | Manabu Kitagawa
Yapım Yılı: 2008
Sezon: 1.Sezon
Dil: Japonca
IMDB Puanı: 8.3 (144 Oy)
Ülke: Japonya
Tür: Romantik | Komedi | Dram
Müzik: Yuko Fukushima
Senaryo: Rika Nezu | Rei Fumishima | Junpei Nihei
Yapımcılar: Fumi Hashimoto
Nam-ı Diğer: Absolute Boyfriend
Firma: Fuji TV
Vizyon Tarihi: 08 April 2008
Bölüm Sayısı: 11
Çeviri İçin Janoomma & Mirune'ye Teşekkürler...
Özel Bölüm çevirisi İçintosikusu & Mirune'ye de Teşekkürler...

KONUSU
Izawa Riiko, ideal erkek arkadaşını arayan sevimli bir kadındır. Birgün barda bir adamla tanışır, adam ona; "hayatını değiştirecek bir erkek arkadaşla tanışmak ister misin?" diye sorar. Kafası karışan Riiko, adamla beraber istenilen yere gider. Orada kendisine ideal erkek arkadaşın kişiliğiyle ilgili birkaç soru sorulur, görünüşüne karar vermesi istenilir. Ne olduğunu anlamayan Riiko aceleyle sorulara cevap verir ve gider.
Bir kaç gün sonra evine bir paket gelir. Paketi açan Riiko, içinde çıplak bir erkeğin uyuduğunu görür, yanındaysa bir kullanım talimatı vardır. Onu şirketten arayıp durumu anlatırlar, gördüğü erkek, aslında Riiko'nun ideal erkek arkadaşı olması için programlanmış bir robottur! Önceleri onu evinde tutmak istemeyen Riiko, onu göndermek için her yolu dener, ama zaman geçtikçe, aslında onu göndermek istemediğini fark eder.
Bunlarla beraber, iyi bir aşçı olan Riiko, o sıralar hoşlandığı erkeğe Cream Puff yapmıştır. Birkaç talihsizlik sonucu yaptıkları hoşlandığı erkek tarafından yenilmez, üstelik rencide edilir, Riiko da yiyecekleri almayı unutur. Ancak o sırada oradan geçen bölüm şefi Soshi, cream puffların tadına bakar ve büyük babasının küçük dükkanında yaptıklarını hatırlar. Onu biraz geçmişe götüren bu pufflardan daha fazla yemek isteyen Sohsi, Riikodan rica eder. Başlarda bölüm şefi için böyle bir şey yapmak istemeyen Riiko, şefin gerçek duygularını bir kazayla öğrenince ona yardım etmeye karar verir.
Ancak bu durum, evinde zoraki tuttuğu ve Night ismini verdiği "ideal erkek arkadaş"ını biraz kıskandıracaktır... Ne var ki bu boşuna bir kıskanma olmayacaktır çünkü Riiko gerçekten de Soshi'den hoşlanmaya başlamıştır..

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm 3.Bölüm 4.Bölüm 5.Bölüm 6.Bölüm 7.Bölüm 8.Bölüm 9.Bölüm 10.Bölüm 11.Bölüm SP.Bölüm

Ek bilgiler...

Konu archaic tarafından (06.03.14 Saat 13:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: Alternatif linkler eklendi.
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.11, 07:11   #2
Mirune
Mirune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Şimdiden kolay gelsin ZӘЧ-Я∂

Mirune isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.11, 15:24   #3
kübra_koree
kübra_koree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
çeviri yapan arkadaş kolay gelsin diyorum dizinin konusu pek bir hoşuma gitti bir an önce izlemek isterim

kübra_koree isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.11, 18:25   #4
zeyra88
joker
İZLEME LİSTEM
@ Mirune;Teşekkürler..
@kübra_koree; Teşekkürler..

İlk 6 bölüm FS ve MU linkleri eklenmiştir,iyi seyirler..

Alt 09.05.11, 18:30   #5
greendreams
greendreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Zeyracım hazırlanıyormuş daha bende indirmeye hazırlanıyordum diziyi tüh
Robot ha mantık aramadan izlenecek dizilerden buda çevrilsinde izleyeyim japon dizi arayışına devam ediyoruuuuz

aaa Allah'tan başka şey istesem olacakmış Zeyra'cım şimdi eklemişsin bölümleri mesajı yazdım, sayfayı yenileyince göründü, sağolasın yiiwrum

Konu zeyra88 tarafından (09.05.11 Saat 18:37 ) değiştirilmiştir.
greendreams isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.11, 18:39   #6
zeyra88
joker
İZLEME LİSTEM
dizinin tüm bölümleri çevrili aslında ama 7.bölümde zaman ayarında sorun var onu hallediyorum oda tamamlanınca tüm bölümleri hepbirlikte ekleyeceğim..
ve bence robot falan olsada hani mantık aranmayacak demişsin ya bence asıl mantık bu diyesim geliyor bir çok diziden daha mantıklı diyebilirim..

Alt 09.05.11, 18:53   #7
greendreams
greendreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
valla robot lu diye dedim zaten japonlar böyle şeyleri seviyor, ama yeni yeni izlemeye başladığım japon dizilerinin çoğu iyiydi. Ben sayfayı hemen kaydetmiştim şimdide indirmeye başlıyorum, teşekkürler Zeyra'cım

Edit: Fena dizi değil, izlenilebilir..
Başroldeki kızmız Aibu çok şeker, Hayami de rolüne pek bir yakışmış robot suratlı, yalnız Mizushima'ya kıl oldum çok gıcık

greendreams isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.05.11, 14:37   #8
zeyra88
joker
İZLEME LİSTEM
Kalan tüm bölümlerin FS ve MU linkleri eklenmiştir,İyi seyirler.
Çeviri için
Janoomma & Mirune'ye birkez daha teşekkürler
Özel bölüm içinde
tosikusu teşekkürler..

Alt 25.07.11, 07:45   #9
qulse
qulse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
paylaşım için @ ZӘЧ-Я∂ ,çeviri için @Janoomma,@mirune çok teşekkürler

qulse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.07.11, 10:31   #10
iLqnc
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Paylaşım için çok teşekkürler. Konusunu sevdim. Arkadaşların önerisiyle indirip izlemeyi düşünüyorum. Emeği gçen herkese tekrar teşekkürler.

iLqnc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2008, altyazılı, japon, kareshi, zettai