Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Bana Bir Film Ya da Diziyi Anlat [Altın Kalemler Burda] / I'm sorry I love you /// İzleyin Çünkü...
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 27.05.11, 22:27   #1
denizyildizi
İZLEME LİSTEM
Nereden: belcika

izleyin cunku oncelikle aglayacak sonrada ailenizin ve sevginizin kiymetini bileceksiniz

Oyuncular: Ji-seob So, Su-jeong Lim, Kyeong-ho Jeong, Ji-Yeong Seo, Yeo-jin Choi, Hye-yeong Lee, Yi-da Jeon, Hye-ok Kim, Goo Shin, Ji-young Ok, Ho-jae Lee, Yeong-ha Lee, Geon-tae Park, Jeong Jin-an

Mianhada, saranghanda
I'm Sorry, I Love You
Özür dilerim, ama Seni Seviyorum

-Tüm zamanların en güzel uzakdoğu dizisi-

Misa, inanilmaz bir Kore dramasidir. Mükemmele yakin müzikleri ve konusu ile insani sürükleyip götürür. Terkedilmis çocuklar, seven bir kadin, sevgiyle alay eden baska bir kadin, annesine göz kulak olan bir çocuk, simarik bir sarkici, icinde büyük bir sir saklayan bir baba ve neredeyse her bölümde aglayan bir Aybi..

Sevgi pötürcüğü, tatlı kız aybiye hasta oldum, 1 günde 9 bölümüde izledim Dizi 2. bölümden sonra tavan yapıyo, harika senaryo ve kurgusu ile, sevinmek, üzülmemek, duygulanmamak elde değil. Şiddetle tavsiye ederim. uzakdoğu ve dünyadada 1 numara bu dizi.

alintidir
ilk iki bolum de bir turlu baglanamayacak belki hosunuza bile gitmeyecek ama biraz sabir ki duygu seline kapilasiniz
izlememek icin neden arayacak ama bulamayacaksiniz
gelin oyunculari taniyalim ki izlemek icin sebebimiz olsun

Ji-seob So,bahtsiz ve kimsesiz kahramamimiz
ailesi tarafindan terk edilmis ve avusturalyaya evlatlik verilmistir ordaki aile tarindanda sokaga atilmasiyla artik sokaklarda yasamakta ve gecimini burdan saglamakta ve koreli bir kizi olesiye sevmekte ama onu terkeden ailesinie hep bir merhamet ve ozlem duymaktadir
onu imkansizliklar icin biraktiklarina inanmakta ve bir gun fakir annesini bulup onu iyi yasatmayi istemektedir

Su-jeong Lim bebek yuzlu guzel kizimiz
unlu ve zengin olan kuzeni Kyeong-ho Jeong stil danismanligi yapmakta ve onu sevmektedir
so ji sub u sevmek soyle dursun sapik bayim diye cagirmakta ve onun kendisine delice asik oldugunu inanaktadir

Ji-Yeong Seo cok unlu biridir ve su-jeong lim e cocuk gibi davranmamin yaninda en yakin arkasadi olan Ji-Yeong Seo ya asiktir ve su-jeong dan aralarini yapmasini ister (nasil zor bir sey dusunun sevdinizi baskasina ayarlamak)
Hye-yeong Lee; su ji sub un kendini begenmis inadina zengin ve kariyer asigi annesi (mi acaba {eminim basinda bu kadindan nefret edecek siniz} oglunu sokaga atmak bir kenara kucuk oglu Kyeong-ho Jeong e prens gibi davranmakta ve oglunun Ji-Yeong Seo olan iliskisini onaylamakta herkese inat mutlu gorunmekte

Yeo-jin Choi zengin adam icin sevgilisinie terkeden zavalli
Yi-da Jeon su ji sub un kendisi gibi bahtsiz ikizi ki onun durumu daha da zor cunku kimse onun varligini bile bilmezken ailesini aramaya ciktigi bir gunde gecirdigi bir kaza sonrasi zihninde ozur kalmis ve bir de tecavuz sonrasi oglu olmustur

sevgiliniz elinizden kayip giderken bir resminizin bile olmamasi oglunuzun hayatinin baska bir oglunuzun elerinde olmasi
yazerken bile aglatan bir dizi gerisini siz dusunun (biraz mola aglamam lazim )
aslinda o kadar cok sey varki anlatilacak ama biraz video iyi gider

nerde kalmistik siz kardesiniz icin en fazla ne yaparsiniz hadi bir dusunun ama sinirlarinizi da zorlayin peki ya askiniz icin
mutis bir replik "sen bu dunyada cok yanlizdin ama diger tarafta seni yanliz birakmayacagim"

simdi izlemek icin linklerimiz
online izlemek icin
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=168390 bu link artik kullanilamayor ama
burdan izleye bilirsiniz
http://yeppudaa.com/showthread.php?t=23146
yok ben indirmeliyim boylece bu muhtesem eseri istedigmde tekrar ederim izlerim arkaslarim icinde on ayak olurum derseniz
http://yeppudaa.com/showthread.php?t=1087
izleyemesemde hatirlamak icin sarkilari yeter derseniz
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=9681
ama ben resim de isterim imza lazim avatar lazim derseniz sizin icin bulmuslar hazirlamislar buyrun derim
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?p=12067
keske bir de izleyenlerle dertlessem de icimi doksem diyenlere bu da sizin icin
http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=643
eee daha ne duruyorsunuz burda hemen izlemeye ama yaniziza pecete almayi unutmayin ki son bolumlerde pecete miktarini artirin benden soylemesi

denizyildizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.05.11, 22:33   #2
Fatih-K
İZLEME LİSTEM
Nereden: İskenderun
Fatih-K - MSN üzeri Mesaj gönder
Etkisinden kurtulmanın pek kolay olmadığı harika bir dramdır MiSa, baştan sona 3 defa izledim ve arada bazı bölümleri zevkle seyrederim.
Anlatım için teşekkür ederim denizyildizi.

Fatih-K isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.05.11, 23:08   #3
yadigar
Song Il Gook Sorumlusu
yadigar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
izlemeyi erteleyip sonra ertelediğim için pişman olmuştum
iyikide izledim dediğim bir dizi bir annenin oğluna,bir oğulun annesine olan sevgisi nasıl bu kadar güzel anlatımış göreceksiniz birde aşk uğruna sevdiğini ölüncede bırakmayan bir aşık izlemenizi şidetle önereceğim bir dizi

anlatım için teşekür ederim denizyildizi umarım izlemeyen kalmaz

uzmanın tavsiyesiyle izlemiştim onada teşekür ederim

yadigar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.11, 15:24   #4
denizyildizi
İZLEME LİSTEM
bu kadar guzel bir diziyi keske daha usta bir kalem anlatmis olsaymis ama ben tanittigim icinde mutluyum
ve neden daha once tanitilmadiginida anlamadim

Alt 28.05.11, 16:24   #5
kübra_koree
kübra_koree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
diziyi izlemeyi inanın 1 senedir düşünüyorum çok sulugöz olduğum için zaten cesaret edemedim ama şimdi bi cesaret geldi indirdim 2 bölüm izledim daha ilk başta fena oldum devamını düşünemiyorum hemde sınav haftam :s neyse tanıtım için teşekkürler

kübra_koree isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.11, 16:35   #6
sadece
sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
I'm sory ı love you izleyin çünkü ; başka bir diziyi bunun kadar beğenmeyeceksiniz (: emeğinize sağlık

sadece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.11, 18:28   #7
GocebeKral
Emekli Uploader
İZLEME LİSTEM
Nereden: Beta Orionis
# yok
# yok
Teşekkürler çok güzel bir diziye çok güzel bir yazı olmuş.

GocebeKral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.11, 18:35   #8
denizyildizi
İZLEME LİSTEM
kübra_kore
kesinlikle izle sinav donemini gecince izlersen daha saglikli olur ben online izlemistim ama simdi indirmeyi ve ailemin yanina gidince onlarada izletmeyi dusunuyorum
sadecece
ben tesekkur ederim
gercekten bir ikinci dizi kolay kolay bulamayacaginiz bir dizi
gocebekral
sizin gibi usta bir tanitimciya begendire bildiysem ne mutlu bana

Alt 03.06.11, 01:13   #9
lostorm
lostorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Kesinlikle izlenmesi gerek bir dizi.
Uzun zaman önce izlemiş olmama rağmen bu ismi her gördüğümde içim acır...
O kadar benimsedim ki kopyalayıp Kore dizileri özel arşivimde saklıyorum,
her aklıma geldiğinde tekrar izleyebilmek için...

lostorm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.06.11, 13:46   #10
monalisa06
monalisa06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Middle-earth ~
Gerçekten çok güzel bir anlatım olmuş, ellerinize sağlık MİSA izlenmesi gereken en iyi dizilerden...

monalisa06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
Çünkü, love, or or or, İzleyin