Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Güney Kore Mini Dizileri / Jungle Fish 2 / Oltadaki Balık 2. Sezon / 2010 / Güney Kore / Tr Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 17.06.11, 02:50   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #21
artisttartistt
İZLEME LİSTEM
Nereden: vazgeçiLmezim istanbuL !!
Alıntı:
MyStErY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yorumlardan sonra bende merak ettim bu diziyi ama tabi önce 1. sezonu izlemek lazımda biri bana 1. sezon linkini verebilir mi Ne kadar hazırcı oldum ben böyle ya
Allah iyiliğini versin mystery lütfen kelime oyunlarına kanma 1.sezon dedikleri 1bölüm bişi dizi demek yalnış olur normal film. sonra aynı isimle 8bölümlük 2.sezon yapmışlar. oyuncularda farklı. aynı isim altında devam etmelerinin en büyük nedeni konun aynı olmasıdır büyük bi ihtimal.

artisttartistt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.11, 02:52   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #22
MyStErY
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sehadet.meLegi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah iyiliğini versin mystery lütfen kelime oyunlarına kanma 1.sezon dedikleri 1bölüm bişi dizi demek yalnış olur normal film. sonra aynı isimle 8bölümlük 2.sezon yapmışlar. oyuncularda farklı. aynı isim altında devam etmelerinin en büyük nedeni konun aynı olmasıdır büyük bi ihtimal.
Yalnız biliyor musun ben ciddi ciddi o konuda bir yanlışlık var sanmıştım Demek cidden 1 bölümmüş

MyStErY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.11, 02:55   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #23
artisttartistt
İZLEME LİSTEM
Nereden: vazgeçiLmezim istanbuL !!
Alıntı:
MyStErY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnız biliyor musun ben ciddi ciddi o konuda bir yanlışlık var sanmıştım Demek cidden 1 bölümmüş
konuda değildi mantıkta hata var kuzu neyse rahatlamış oldun şimdi koskoca 1.sezonu izleyip 2.sezona geçecektin. büyük bi yükten kurtuldun

artisttartistt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.11, 02:59   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #24
MyStErY
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sehadet.meLegi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
konuda değildi mantıkta hata var kuzu neyse rahatlamış oldun şimdi koskoca 1.sezonu izleyip 2.sezona geçecektin. büyük bi yükten kurtuldun
Sorma kocaman bir Ohh çektim İzlemek değilde indirmek cidden sorun olucak Neyse Allah'tan bizi düşünmüşlerde çok uzatmamışlar 1. sezonu tadında bırakmışlar

MyStErY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.11, 17:10   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #25
dlmcrn
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# yok
#
valla ellerinize sağlık her yerde aradım diziyi ama bulamamıştım sayenizde izledim

dlmcrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.06.11, 03:14   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #26
dlmcrn
İZLEME LİSTEM
# yok
#
çok teşekkürler paylaşım için seo yul un telefon şarkısı çok hoşuma gitti şarkı ne çok merak ettim ...

Alt 21.06.11, 01:26   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #27
dlmcrn
İZLEME LİSTEM
# yok
#
yok biraz romantik gibiydi

Alt 22.06.11, 01:58   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #28
dlmcrn
İZLEME LİSTEM
# yok
#
üzüldüm.

Alt 23.06.11, 14:43   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #29
qopbebus
İZLEME LİSTEM
Nereden: Oradan,buradan ;)
Wuhuu , ben bu diziyi gökte ararken yerde buldum gibi bir şey oldu. Çok teşekkürler

qopbebus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.09.11, 11:53   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #30
banu_LMH
İZLEME LİSTEM
Jiyeon olmasa izlemeyeceğim bir dizi ama burada çok psikopat

banu_LMH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2010, 2sezon, altyazılı, balık, fish, güney, jungle, kore, oltadaki, türkçe