Yeppudaayı Seviyorum...

Geri Dön   YEPPUDAA > BİZLERİN DİVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 Film Paylaşımları > Tayland ve Tayvan Mp4 Filmleri

GAYA KORE RESTAURANTI...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18.11.09, 11:48   #11
water fairy
İZLEME LİSTEM
Nereden: Doğu Karadeniz Bölgesi -_-'
Standart GOLD ÜYE olmak için tıklayınız.
Arkadaşlar bu filmi izleyen biri varmı izlemek ve izlememek arasında gidip geliyorum da...

ONLİNE DİZİ-FİLM LİSTE      
water fairy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.08.10, 21:06   #12
Mi Na
Mi Na - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Albatroslar Diyarı

Afişe göre film izleyenlerdenim.İlgimi çekti.

Mi Na isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.08.10, 13:49   #13
JangGeum
İZLEME LİSTEM

Aynen.. İzleyenlerin yorumunu bekliyoruz
Çok uzun olduğu için gözüm korktu açıkcası
Alıntı:
water fairy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bu filmi izleyen biri varmı izlemek ve izlememek arasında gidip geliyorum da...

JangGeum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.03.11, 09:44   #14
ßi£ÑV£ÑiDO
Y.P.E
ßi£ÑV£ÑiDO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Mardin
ßi£ÑV£ÑiDO - MSN üzeri Mesaj gönder

izlemeye pişman oldum daha doğrusu yarıda bıraktım romantik film diye indirmiştim eşcinsellik üzerine çıkdı ...

Alıntı:
Taylandlıların bu konuda ciddi sorunları var galiba.

ßi£ÑV£ÑiDO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.03.11, 21:52   #15
monpti
İZLEME LİSTEM
Nereden: Los Glacticos!
# iu
#

Alıntı:
ßi£ÑV£ÑiDO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
izlemeye pişman oldum daha doğrusu yarıda bıraktım romantik film diye indirmiştim eşcinsellik üzerine çıkdı ...

Tam filmi indirmek üzere başlığa gelmiştim ki, yorumun üzerine vazgeçtim

monpti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.05.11, 17:14   #16
bay dinamit
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
# yok
# yok

bu filmi arıyordum.paylaşım için teşekkürler.seyrettikten sonra yorumumu da eklerim

bay dinamit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.05.11, 23:30   #17
bay dinamit
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
# yok
# yok

filmi şimdi seyrettim.çok durgun, olaysız bi film.

çocuklardan çok kayıp kız kardeşin hikayesi ilgimi çekti.çocuklara da üzüldüm.bazı şeyler onlar için daha zor.zaten bişey de yapmadılar.kızmadım eşcincel oluşlarına.sapık çocuklar değillerdi.

kızlar hep çok hoştu.özellikle june çok hoşuma gitti.çok hafif jennifer lopezi hatırlattı bana.ama daha kibar daha tatlı bi yüzü var.
bir de kızların kirpikleri hep çok uzundu.takma mıydı acaba?

mew ve tong'un çocuk halleri ile genç hallerini ters eşleştirmişler sanki.mew'un küçüklüğü tong'a, tong'un küçüklüğü mew'a daha çok benziyor bence.

mew ismi de "miyav" gibi.tong kapıda "mew!mew!mew!" dedikçe kedi taklidi yapıyor gibi hissettim.

filmi seyretmek isteyenler merak etmesin hiç rahatsız edici bişey yok.ne durum olarak, ne sahne olarak.ama pek bi olay da yok.

çeviri ve paylaşım için teşekkür ederim.

bay dinamit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.06.11, 17:06   #18
~butterfly~
İZLEME LİSTEM

Dün gece youtube da tesadüfen karsima cikmisti bu film. Bir arastirayim, Türkce altyazisi vardir belki derken burayi buldum. Filmi izledim, güzeldi. Yorumlardanda anlayacaginiz sekilde, "escinselligi" ele alan bir film. Acikcasi bu tür filmler sasirtmiyor beni. Hatta gayet normal buluyorum. Iki cocugumuzun arasinda cok masum bir dostluk, bir ask vardi. Öyle acik sahneler falan yok. Ki olsaydi benim icin bir degisiklik olur muydu, izlememezlik yapar miydim, tabii ki hayir. Bu konuda ön yargili bir insan degilim, insanlarin cinsel secimleri ya da yaptiklar seyler beni pek ilgilendirmez. Escinsel olmalarina ragmen aralarinda iliski etkileyiciydi acikcasi. Günümüzde escinsel olan cok insan var ve dogrusunu söylemek gerekirse onlar icin üzülüyorum biraz. Bu tür filmlerin insanlarin onlara olan ön yargili bakislarini, "tü tü ayip bunlar" seklindeki görüs bariyerlerinin kaldiracagini umut ediyorum. Bunu umut ediyorum cünkü her insanin özgür bir sekilde, kimseye hesap vermeden yasamasi gerektigini düsünüyorum. Umarim bu konulari ele alacak iyi yapitlari gelecek günlerdede görebiliriz.

Son bir tavsiye vermek istiyorum; Lütfen ön yargili olmayin, izleyin ve ona göre degerlendirin. Insan her haliyle insandir. Önemli olan insanin yüreginde ki insanliktir. Gercek anlamda "insanlik."

~butterfly~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.07.11, 18:29   #19
bariselcisi
bariselcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Denizli

Oldukça uzun bir filmdi. Eşcinsel olduklarını gördüğüm an acaba izlemesem mi diye düşündüm. Ama yine de devam ettim ve öyle abuk sabuk görüntüler olmadı. (1 sahne dışında)

Filmde en çok isimler benim dikkatimi çekti. Ana karakter erkeklerden birinin adı "Mew" ama söyenişi "miyav" der gibi. Diğer erkek kardeş "Tong" ablası " Tang". Bir tenekeye vurursun da çıkan sesleri çocuklarına koymuşlar gibi, Tang tong.

Neyse izleyin diye tavsiye edilecek bir film değil. Daha güzel başka filmler bulunabilir.

Şunu söylemeden geçemeyeceğim. Bu Tayland'lıların erkek çocukların okul üniformaları beni öldürecek. O şortlar bir garip. Koca koca lise çocuklarında bile ilkokul çocuklarının giyeceği türden şort giydiriyorlar. Ama kızların etek boyunu tuttum. Diz altı hepsi.

bariselcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.07.11, 17:14   #20
meftun...
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kayseri

afişten sonra izleyecektim ama yoruımlardan sonra vazgeçtim.. kötü sahne olmasa da durgun filmler pek tarzım değil...

meftun... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2007, altyazılı, love, siam, tayland, türkçe