ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / ROMANTİK
KOMEDİ
Full House / Poolha Wooseu / Dolu Ev / 2004 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 11.09.09, 00:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
handecii
Forum Romancısı
aktif üye
handecii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen:Min-soo Pyo
Yapım Yılı:2004
Süre:60 Dakika
Dil:Korece
Ülke:Güney Kore
Tür:Komedi | Romantik
Senaryo:Hyo-jeong Min
Yapımcılar:Hyo-jeong Min | Jong-sik Kim | Seong-hyo Jeong
Nam-ı Diğer:Full House
Firma:KBS2
Vizyon Tarihi:16 Temmuz 2004

Çeviri İçin Full House emektarları'na Teşekkürler...

Alıntı:
Oyuncular: Hye-kyo Song, Rain, Eun-jeong Han, Seong-su Kim, Do-han Kang, Ye-jin Lim, Ji-yeong Kim, Yeong-eun Lee, Eun-Sook Sunwoo, Jang Yong, Bae Seul-Ki, Hae-gon Kim
Han Ji-Eun (Song Hye Kyo) hayatını romanlara adamış olan bir roman yazarıdır, babası tarafından inşaa edilmiş ve ona miras bırakılmış Full House olarak adlandırılan evinde yaşamaktadır. Tatilde olduğu sırada maddi konularda sorunları olan iki arkadaşı tarafından kandırılır ve evi satılır. Tatilden döndügünüde kandırılmış olduğunu anlayan Han Ji-Eun, evinin ünlü aktör Lee Young-Jae (Bi Rain) ye satılmış olduğunu öğrenir.

Babasın yapmış olduğu evi tekrar geri alabilmek için elinde gelenleri yapan Han Ji-Eun, bir dizi olay ve yanlış anlamalar sonucunda Lee Young-Jae ile altı aylığına sözleşmelide olsa evlenmek durumunda kalır. Ancak gerek Lee Young-Jae nin kötü mizaçı gerekse Han Ji-Eun'nun dağınık yaşam tarzı olayları daha eğlenceli kılacaktır.

Zamanla Ji-Eun'un Young-Jae nin ailesi ile yakınlaşmalarının yanı sıra her ne kadar zoraki olarak başlamışta olda ikili arasında romantik bir çekim olmaya başlar. Hatta Ji-Eun'nun yakışıklı ve arkadaş canlısı yayınevi müdürü olan Yoo Min-Hyuk (Kim Sung Soo)'un ona karşı olan yakın davranışları nedeni ile ikili arasında hafif bir soğuklukta olmuştur. Bunun yanı sıra her ne kadar Yoo Min-Hyuk dan hoşlanıyor olsada sürekli Young-Jae nin onun yanında olmasını isteyen Kang Hye-Won'un Ji-Eun ve Young-Jae arasındaki yakınlığı kıskanıyor oluşu ikili arasıda sogukluğu arttırır. Young-Jae nin sürekli Min-Hyuk'a yakın olması nedeni ile kendini kötü hissetmeye başlayan Han Ji-eun, Young-Jae den ayrılır ve Yeong-Jae evden uzaklaşır. Eve döndüğünde artık Ji-Eun'a karşı olan duygularından tam anlamıyla emin olan yeong-Jae, Ji-Eun'a evlenme teklif eder ve ikili mutlu bir evliliğe imza atar.

Zaman ve mekan gözetmeksizin aşkın nereden çıkacağının belli olmadığını gözler önüne seren dizi, aynı zamanda birbiri ile zıt karakterlerinde aşık olabilecegini vurgulamaktadır. Romantik komedi sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapım.

İndirme Linkleri

1. BÖLÜM2. BÖLÜM3. BÖLÜM4. BÖLÜM5. BÖLÜM6. BÖLÜM7. BÖLÜM8. BÖLÜM9. BÖLÜM10. BÖLÜM11. BÖLÜM12. BÖLÜM13. BÖLÜM14. BÖLÜM15. BÖLÜM16. BÖLÜM

Ek bilgiler...

Online İzlemek İçin TIKLAYINIZ...

Konu firari_x tarafından (23.04.16 Saat 00:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link ekleme...
handecii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.09, 01:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
misa misa
aktif üye
İZLEME LİSTEM
çok güzel ve komıkti
misa misa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.09, 22:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
ajia-jin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
arkadaşlar bu full house nin 2 .sezonu çekilecekmiş sitelerde araştırdım başrollerdeki 2 oyuncu oynayacakmış çkarsa bu sitede görmek isterim sabırsızlıkla bekliyorum bu dizi 1 harika 2 cisde mütiş olacak zevkle izlyeem
ajia-jin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.10.09, 13:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
haremsis
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: BelliDeyil
haremsis - MSN üzeri Mesaj gönder
Çok Güzel Bi O Kadarda Keyifle İzlenicek Dizi İzlemeyeb Arkadaşlar Tereddütlü Arkadaşlar Listenizin Başında Olması Gereken Bir G-Kore Dizisi...
haremsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.10.09, 16:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
supercel
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ilk dizim ilk göz ağrım
bencede tereddütsüz izlenebilicek dizilerin başında
supercel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.10.09, 17:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
17_seda
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Afyon
ayyşş çok merak ettiğim bir diziydi bu. bi rain oynuyo ya kesin güzeldir.şimdi indirme vakti geldii :
17_seda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.09, 03:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
Nalmmes
Emektar Çevirmen
YÇÇ
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Çok övgüsünü duymuştum İzleyelim bakalım. Teşekkürler Handecii
Nalmmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.11.09, 03:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
handecii
Forum Romancısı
aktif üye
handecii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland
Rica ederim "Nalmmes" ..Bu zamana kadar geciktiğin kabahat

Bu arada 2 partlık diğer bölümleride bu gece convert yapmaya başladım kısa zaman sonra hepsi tek part olur..İyi seyirler..
handecii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.11.09, 16:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
secretway
aktif üye
İZLEME LİSTEM
hande hanım eline emeğine sağlık. uzun zaman önce indirmeyi düşünmüş sonrasında tarihi bir dizi bulunca vazgeçmiştim... yakın zamanda indirmeye başlamıştım. can sıkıntısıyla izlemeye başladım dün gece... gerçekten harika bir paylaşım olmuş. dizi ve oyuncular süpper... her bölümde ileriyi tahmin etmeye çalışıyorum... zaman zamanda inşallah olmazlar yükseliyor ağzımdan kore dizilerinin finallerine pek alışamadım. türk filmlerindeki o mutlu sonlara ben nadiren rastlıyorum ve etkisinden uzun zaman kurtulamıyorum. umarım beklenmedik bi finalle karşılaşmam oyuncular çok tatlı ve sempatik (ismen yorumlayamıyorum oyuncuları daha yeni merak etmeye başladım isimleri ve karıştırıyorum. pot kırmamak adına isimlere dokunmuyorum şimdilik)

bu harika paylaşım için sonsuz ve samimi teşekkürler. eline emeğine sağlık...
çeşitli BAHANELERLE hala izlememiş olanlara şiddetle tavsiye ediyorum
secretway isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2004, altyazılı, dolu, full, güney, house, kore, poolha, türkçe, wooseu