ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / ROMANTİK
KOMEDİ
Sungkyunkwan Scandal / 2010 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 08.10.11, 21:45   #1
Matsumota
Emekli S.Modöratör
Matsumota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Won-seok Kim
Yapım Yılı: 2010
Süre: 65 Dakika
Tür: Romantik | Komedi
Senaryo: Tae-heui Kim
Kanal: KBS2
Bölüm Sayısı: 20

Çevirmen: hiraru...Teşekkürler

*** Oyuncular ***

Micky Yoochun, Lee Seon-joon rolünde
Song Joong-ki, Goo Yong-ha rolünde
Yoo Ah-in, Moon Jae-sin rolünde
Park Min-yeong, Kim Yoon-hee rolünde
Jeon Tae-soo, Ha In-soo rolünde
Kang Seong-pil, Im Byeong-choon rolünde
Chae Byeong-chan, Park Dal-jae rolünde
Kim Dong-yoon, Seol Go-bong rolünde
Lim Jeong-eun, Cho-seon rolünde
Han Yeon, Kim Yoon-sik rolünde

*** Konusu ***

Alıntı:
Joseon Hanedanı'nın hüküm sürdüğü sırada, Sungkyunkwan Scandal, Sungkyunkwan Üniversitesi'nde okuyan ve kendi aşk ve arkadaşlık hikâyelerini anlatan 4 yakışıklı öğrenciyi bir araya toplar.
Kim Yun-Hee (Park Min-Young), bağımsız bir gayreti olan zeki, güvenilir bir genç kadındır. O, babasının ölümünden beri ailesine destek için çalışıyordu fakat derslerini de iyi yapabiliyordu. Bir gün, Kim Yun-Hee erkek kardeşinin yerine geçer ve sadece milli sınavını geçmek için erkek kılığına girer. Sınav gününde, Kim Yun-Hee, Lee Seon -Joon (Micky Yoochun) ile tanışır ve arkadaş olurlar. Lee Seon-Joon ayrıcalıklı bir çevreden gelir ve de yakışıklıdır. O, yalnız küstah ve kibirlidir. Onlar hem milli sınavı geçerler hem de Sungkyunwan Üniversitesi'nde beraber bir oda bile paylaşırlar.
Ku Yong-Ha, Sungkyunkwan Üniversitesi'nde, şarkı söyleyen, içki içen ve bir de bayanlar arasında popülerliği olan iyi birisidir. Ku Yong-Ha, Kim Yun-Hee'nin bir kadın olduğunu keşfeder. Eğlence için, Ku Yong-Ha onun bu sırrını ortaya çıkarmaz ve okulda olduğu sürece onu gözlemler. Çok geçmeden Ku Yong-Ha, Kim Yun-Hee'den hoşlanmaya başlar.
Moon Jae-Sin (Yu Ah- In) Sungyunkwan'da sorunları olan bir adamdır. Düşüncesiz bir kişi olan Moon Jae-Sin, düşünmeden önce harekete geçmeye yatkındır. O, bir politikacı olan babasından ve onun fırsatçı yöntemlerinden nefret eder. O, babasından intikam almak için Sungyunkwan'a gider. Moon Jae-Sin'de Kim Yong-Hee'nin sırrını keşfeder. O, onu korumaya çalışır, yaşamının geri kalanını onunla geçirmeyi beklerken...

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11. Bölüm
12. Bölüm
13. Bölüm
14. Bölüm
15. Bölüm
16. Bölüm
17. Bölüm
18. Bölüm
19.Bölüm
20.Bölüm

Ek bilgiler...

Konu firari_x tarafından (16.09.16 Saat 19:01 ) değiştirilmiştir. Sebep: alternatif
Matsumota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.10.11, 20:45   #2
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Ellerine sağlık unnim
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.10.11, 21:19   #3
Matsumota
Emekli S.Modöratör
Matsumota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Ellerine sağlık unnim
Rica ederim Zehram Yenilediğin ve yenileyeceğin dizi ve filmler için teşekkürler Eline sağlık kuzum ve de çok çok kolay gelsin
Matsumota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.10.11, 23:39   #4
sirin
sirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
süper bi diziydi keyifle izledim tavsiye ederim ekleyenlere coook teşekkür ederimsüpersiniz
sirin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.10.11, 16:13   #5
XXXDOUBLE
aktif üye
XXXDOUBLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmit
Matsumota'ya nerden buluyorsun böyle süper dizileri bilmem ama bu dizi müthiş birşeydi. Bu diziyi izlerken büyük keyif aldım.Çevirmen arkadaşım Hiraru'ya emeğinden dolayı sonsuz teşekkürler. Sana nasıl teşekkür etsem bilmem yüreğine sağlık,ellerin dert görmesin arkadaşım.
XXXDOUBLE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.10.11, 19:49   #6
blueplume
İZLEME LİSTEM
aaaa neden bu kadar az yorum yapılmış ki çok güzel bir dizi tekrar tekrar izlemek istiyorum hatta bu zamana kadar nasıl izlemedim diye üzüldüm herkese tavsiye ederim kesinlikle izlemelisiniz
blueplume isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.10.11, 19:52   #7
unhappygirl
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ben de princess hours u bitirince buna başlayacağım çok merak ediyorum en kısa zamanda izleyeceğim inşallh
unhappygirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.11.11, 06:11   #8
Alielle
Alielle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Giresun
çok güzel bir dizi üç oppa birbirinden şekerdi bir kere herkese tavsiye ederim izleyin bence
Alielle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.11.11, 15:08   #9
unhappygirl
aktif üye
İZLEME LİSTEM
bu dizinin bu kadar kaynayıp gitmesi çok acı Yeppudaa lı arkadaşlarım ilk bölümünde hafif sıkılınsa da geri kalan bütün bölümleri süperdi.Oppaların hepsi çok yakışıklıydı.Park min yongum ise aşırı tatlıydı. İzlemekten çok zevk aldım Aynı coffee prince den aldığım gibi....
İzlemeyen herkese şiddetle tavsiye ederim !!!
unhappygirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.11, 16:54   #10
nienor
İZLEME LİSTEM
Diziyi çok büyük bir keyifle(ve vize haftası büyük bi vicdan azabıyla birlikte)izliyorduk oda arkadaşımla ama tam 20.bölümde kaldık ve hiç bir yerde bulamadım final bölümünü.Yukardaki linklerden indiremiyorum nedense ve online da izleyemedim. Lütfen yardım edin sonunu göremezsem çatlarım.Şimdiden teşekkürler...
nienor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
altyazılı, güney, scandal, sungkyunkwan, sungkyunkwan scandal, sungkyunkwan scandal mp4, türkçe