Yeppudaay Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dn YEPPUDAA > ONLNE TIKLA-ZLE BLM > TAMAMLANMI KORE DZLER ZLEME BLM / ALE ROMANTK Shining Inheritance / Iltl Miras / 2009 / Gney Kore / Online Dizi zle
Yeni Konu a  Cevapla

Seenekler
Alt 08.02.12, 11:06   #1
RoomOfAngel
RoomOfAngel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
ZLEME LSTEM

Shining Inheritance / Iltl Miras / 2009

Yapmn Afii

Yapm Hakknda

Konusu:
Eun Sung (Han Hyo Joo) her eye sahip iyi kalpli bir kzdr. Mutlu ve zengin bir ailesi, zerine titreyen bir babas vardr. Ama vey annesi Baek Sung Hee (Kim Mi Sook), babasnn lm zerine (yanl kimlik tespitiyle ld zannedilen) sahip olduu her eyi elinden alr.z kz Seung Mi'yi (Moon Chae Won) sahiplenirken, onu ve kardei Eun Woo’yu evden kovar. Eun Sung olanlar karsnda akna dnerken, trajedisi kardei Eun Woo’nun kaybolmasyla daha da artar. Bir gn kendisini para kazanmaya ve kardeini bulmaya artlandrmken, bir yemek irketinin bakan olan yal Jang Sook Ja’ya yardm etmesiyle tm hayat deiir. Yapt yardm karlksz brakmayan yal kadn onu kendi irketinde ie alr. Ama almaya baladktan sonra iler karmak bir hal alr.nk yemek irketinin varisi SunWoo Hwan (Lee Seung Gi) ve bir restoran ileten Park Jun Se (Bae Soo Bin) onun ekimine kaplrlar. Tm bunlar arasnda en beklenmedik ey ise yal kadnn tm mirasn Eun Sung'a brakmas olacaktr.

Ynetmen :Hyeok Jin
Senaryo :Hyeon-kyeong So
Blm says:28

Oyuncular ve Rolleri

Han Hyo Joo (Eun Sung)
Lee Seung Gi (SunWoo Hwan)
Moon Chae Won (Seung Mi)
Bae Soo Bin (Park Jun Se)

ndirme Linkleri

Ek bilgiler...

VDEO BOZUK, KIRIK, AILMIYOR YA DA ZLENEMYORSA U BUTONA TIKLAYIP Mesaj Moderatre bildir BLDRN, YENLEYELM HEMEN :)

Konu Moons tarafndan (23.05.14 Saat 17:41 ) deitirilmitir. Sebep: Afi...
RoomOfAngel isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 08.02.12, 18:27   #2
chan
ZLEME LSTEM
Nereden: ankara
RoomOfAngel sana teekkr ederim 2.blmde kalmtm imdi grnce sevinten 4 ke oldum
duygularm bunlar tekrar tekrar teekkr ederim

chan isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 12.02.12, 09:50   #3
kiraznaz
ZLEME LSTEM
Nereden: sivas
ok teekrler bu diziyi izlemeyi dnyodum bulduguma ok sevindim,

kiraznaz isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 13.02.12, 17:30   #4
ayse88
ZLEME LSTEM
Merhaba dn shining inheritance nin yeni blmlerini yklediiniz iin teekkrler emei geen herkese teekkr ederim..eer imkannz varsa dier blmleri de ykler misiniz dizi gerekten ok gzel..

ayse88 isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 20.02.12, 09:06   #5
ayse88
ZLEME LSTEM
Merakla dier blmleri bekliyorum ok ok teekkrler ) dn 2 blm birden grdme ok sevindim ok ok teekkrler..Yeppudaa nn en sk takipilerinden oldum paylamlarnz iin ne kadar teekkr etsem az.

Alt 20.02.12, 21:40   #6
ayse88
ZLEME LSTEM
2 blm birden yklediiniz iin ok ok teekkrler nasl sevindim anlatamam...ok ok teekkrler..inallah dier blmlerde mmkn olan ve sizi skntya sokmayacak ekilde ykleyebilirsiniz emeinize salk...

Alt 24.02.12, 03:46   #7
sevda zcan
ZLEME LSTEM
Merhaba shining inheritance dizisinin 25. blmn izleyemiyorum.'erik reddedildi' yazyor. Galiba kullanm koullar uygun olmad iin video kaldrlm. Ne yapmam gerekiyor imdi benim. Dizi ok heyecanl gidiyordu ve ok merak ediyorum dier blmleri. Yardm ederseniz ok memenun olurum. Emeiniz iin ok teekkr ederim.

sevda zcan isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 24.02.12, 16:54   #8
chan
ZLEME LSTEM
Nereden: ankara
ok teekkr ederim. Her gn yklemenizi bekleyip yle izledim indirmek istemedim. emek veripte tekrar yklediiniz iin, zaman ayrdnz iin ve sorularma cevap verdiiniz iin tekrar tekrar teekkr ederim. ( Kumao)

chan isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 28.02.12, 17:29   #9
BKMY
ZLEME LSTEM
Kocaman teekkrler ellerinize saglk gzeldi

BKMY isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 29.02.12, 14:18   #10
BANGEL
BANGEL - ait Kullanc Resmi (Avatar)
ZLEME LSTEM
Nereden: istanbul
Hi sorunsuz izledim btn blmleri ok teekkrler..

BANGEL isimli ye imdilik offline konumundadr

Etiketler
ışıltılı miras, ışıltılı miras izle, gney, inheritance, iltl, miras, online, shining, shining inheritance

Seenekler

sitenin devamll iin maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERM

Tm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanm. uanki Zaman: 06:10.