ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / DRAM ROMANTİK Royal Family / 2011 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 14.02.12, 21:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Gümüş Parıltısı
aktif üye
İZLEME LİSTEM

Royal Family / 2011 / Güney Kore / Online Dizi İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Konusu: Kim In Sook genç yaşta kökten zengin olan bir ailenin 2. oğluna gelin olmuştur. Ancak damadın ailesi In Sook'u küçümsemekte ve aşağı sınıftan geldiği için aralarına almamaktadır. Aile içinde adı teleffuz bile edilmez. Herkes ona "K" diye seslenir. Bununla birlikte kocası ve kendisi holdingin mirasından men edilmiştir. Hayatı kabus haline gelen In Sook günde 2 saatten fazla uyuyamamktadır. Kocası da onun çektiği sıkıntının farkındadır. Amerika'ya kaçmaya karar verdikleri gün, In Sook'un kocası bir helikopter kazasında hayatını kaybeder. Yalnız olan In Sook artık karanlık bir kuyuya düşmüş gibidir. Onu hiç sevmeyen kayınvalidesi ve görümceleri arkasından hain planlar çevirmeye başlar. Ancak Kim In Sook'u "Meleğim" olarak adlandıran dönemin başarılı savcısı Han Ji Hoon, gençliğinden bu yana ona hukuk adamı olması için her türlü desteği vermiş olan kişi Kim In Sook'un yardımına yetişecek ve rüzgarın yönünü bir anda değiştirecektir.

Çevirmen: Nalmmes&Setsuna

İndirme Linkleri

DM VİDEOLARI

VK VİDEOLARI

Ek bilgiler...

Dailymotion paylaşımında yardımcı olduğu için @boşş'a ve @gökkuşağı'na çok teşekkürler.

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu firari_x tarafından (20.10.15 Saat 03:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Caps...
Gümüş Parıltısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.03.12, 10:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
kartopu
kartopu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: kastamonu
ooo yeni dizilerr ne ala yaşınsın yeppudaa nım nım
kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.03.12, 12:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
kyu oppa
kyu oppa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
# 2AM
#
çok güzel bi dizi daha merakla izliyorum acaba öteki bölümde ne olcak diye emeginize saglık
kyu oppa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.03.12, 00:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
hilalgrf
hilalgrf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: tokat
Hiç beğenmedim dizinin konusunu
Gizli Mesaj içeriği: dizi hakkında:
ben hep sonunda hyeon jin ile olacak sanıyordum. dizinin sonu tam bir hayal kırıklığı. o yaşlı kadına aşık ettiler oğlanı. sanki o kadun o kadar masum imiş gibi. bi kere sen mükemmeldin d niye bu kadar taktın bu şirketteki hisselere. en başta defolup gitseydin. kendi oğluna oğlum diyemedin be. onun için asla masum değil. ji seung çok sevdiğim bi oyuncu idi. ya dizi ile bitirmiş kendini.

Konu julsangels tarafından (27.03.12 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: Spoiler içerikli mesaj düzenlendi.
hilalgrf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.07.12, 01:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
byulangel
byulangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
bu dizi cok huzunlu.....
byulangel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.12, 06:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Canss114
Canss114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hatay ve Bursa
Bu ajumma ne fenaydı öyle ya her şeyi birbirine kattı ne fesatmış öyle Sonu da başka bişeydi zaten anlayan varsa anlatsın
Canss114 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.08.13, 18:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
BİANGEL
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Teşekkürler diziyi bir güzel izledim ,emekleri geçen çevirmen vede paylaşımcılarımıza 11. bölümde ses görüntüden bir kaç saniye önce geliyor hangi bölümde hatırlamıyorum 9 mu 10 muydu vk de kırıklık vardı ben DV den izledim o bölümü alternatif olmasının faideleri
Alıntı:
Canss114 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sonu da başka bişeydi zaten anlayan varsa anlatsın
anlaşılmıcek bir şey yoktu gayet basitce hazırlamışlar finali ama tabi hoşluk vere bir final değildi...Haksızlıklar yakasına saniyelerle yapışmıştı hayatını hep darbelerle geçirmiş kişinin insan olduğunu ispatlama çabası, hiç gerek yoktu umarsız insanlara ispatlamasına ama işte eziklenmekten başka bir şey göremeyince boşa kürek salladı habire ...sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır ....
BİANGEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.08.13, 03:23   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
Canss114
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
BİANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anlaşılmıcek bir şey yoktu
Valla izlememin üstünden kaç ay geçmiş unutmuşum bile ama sonu muallakta kalmıştı sanki öyle hatırlıyorum ben

Alt 05.08.13, 02:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
BİANGEL
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
Canss114 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla izlememin üstünden kaç ay geçmiş unutmuşum bile ama sonu muallakta kalmıştı sanki öyle hatırlıyorum ben
epey olmuş izleyeli neredeyse bir yıl hangi ajummaya fena dediğini hatırlıyormusun peki birde sona bırakmayıp az izleyiciye 3 veye 4 bölüm kala romantzim gösterseymişler hiç fena olmazdı han ji hoon genç bir adamdı sonuçta ondan bunu bekliyorduk, iyice ajussidende yaşlı gibi oldu ...
BİANGEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.08.13, 07:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
Canss114
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
BİANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hangi ajummaya fena dediğini hatırlıyormusun
Başrolde ki kadına kim in sook a demişimdir yaşlı filan ama gencecik filinta gibi oğlanı kaptı yani Haklısın ben belki o yüzden kalakalmışımdır herşeyi sona bırakmışlar

Etiketler
2011, dizi, family, güney, kore, online, royal, İzle

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:34.