Yeppudaayı Seviyorum...
Alt 18.02.12, 14:01   #1
bloodydoctor
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
Merak ediyorum da Kore'de de bizdeki MagazinD, Pazar sürprizi, Show klüp, Bizden kaçmaz vs vs gibi magazin programları var mı?? Birçok talk showları var Strong heart gibi ama magazin programına hiç rastlamadım daha önce. Tamam biz korefanları olarak dedikodu kazanlarını kurup fokurdata fokurdata bir çok haberi hemen öğreniyoruz Ama canlı canlı o haberleri izlemekte çok eğlenceli (veya sinir bozucu) olabilir
(bu arada konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama yanlışsa nasıl düzelteceğimi söylerseniz hemen ilgilenirim )

bloodydoctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.12, 14:09   #2
lilyum
lilyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Arnavzede diyarından
tam da bugün aynı ya da benzeri neyse işte şeyleri düşündüm. bunların programları nasıl oluyor diye.ayrıca talk showları hakkında öyle bir bilgim olmadığı için onu da düşündüm... hakikaten ya merak ettim şimdi iyice.. kovalamaca yapıyorlar mı? paparazzilere girişenler oluyor mudur acaba?ilginç... hımmm...

lilyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.12, 14:21   #3
bloodydoctor
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
lilyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tam da bugün aynı ya da benzeri neyse işte şeyleri düşündüm. bunların programları nasıl oluyor diye.ayrıca talk showları hakkında öyle bir bilgim olmadığı için onu da düşündüm... hakikaten ya merak ettim şimdi iyice.. kovalamaca yapıyorlar mı? paparazzilere girişenler oluyor mudur acaba?ilginç... hımmm...
talk showlarını bilirim çok iyidir. türlü türlü eğlenceli bir sürü programları var ama hiç magazin görmedim yok. koreli kaçık hayranlar baya ünlü peşinde koşuyolar onlar video çekiyor biraz ama ben hiç biriyle veya sarhoşken yakalanan bir bardan eğlenmeden çıkan koreli ünlü görmedim.
ahanda bir soru daha: korede bar eğlence mekanı falan var mı? benim gördüğüm ya küçük soju içilen yerler ya da karaoke.

Alt 18.02.12, 14:33   #4
lilyum
lilyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Arnavzede diyarından
Alıntı:
bloodydoctor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
talk showlarını bilirim çok iyidir. türlü türlü eğlenceli bir sürü programları var ama hiç magazin görmedim yok. koreli kaçık hayranlar baya ünlü peşinde koşuyolar onlar video çekiyor biraz ama ben hiç biriyle veya sarhoşken yakalanan bir bardan eğlenmeden çıkan koreli ünlü görmedim.
ahanda bir soru daha: korede bar eğlence mekanı falan var mı? benim gördüğüm ya küçük soju içilen yerler ya da karaoke.
ayy altyazılı olan bir talk show bulabilir miyim acaba çok merak ettim.
cidden ha, dediğin gibi hiç öyle sarhoşken bir barvari yerden çıkarken falan filan ben de görmedim. ama klüpler falan var dizlerde ben rastgeliyorum.

lilyum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.12, 14:40   #5
minakpınar
İZLEME LİSTEM
Nereden: donghae'nin yanından=)
dizilerde gördüğüm kadarıyla evet bar var ama şu paparazi konusunu bende çok merak ediyorum.acaba orada elindeki şemsiyeyle kameramanlara saldıran(bizim hande ataizi gibi)yada gecenin bir vakti arabasını seul un en işlek caddesinnin ortasında durdurup zilzurna sarhoş birşekilde arabadan inip yine garibim kameraman ve muhabirlerin 1.dereceden akrabalarından başlayıp atalarına kadar söven (mesela bizim yıldız tilbe)varmıdır acaba?

minakpınar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.12, 14:49   #6
bloodydoctor
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
lilyum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayy altyazılı olan bir talk show bulabilir miyim acaba çok merak ettim.
tamamen alt yazılı bulamazsın belki ama birkaç bölümü çevirilmiş veya konuğa göre bikaç partı çevirilmiş videolar bulabilirsin. strong heart en bilinenleri sanırım onun birkaç çevirisi var. hatta burda bir arkadaşımız bütün bölümleri çevirmeye gönüllü oldu ama sorunlar var galiba.

Alt 18.02.12, 14:50   #7
bloodydoctor
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
minakpınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
acaba orada elindeki şemsiyeyle kameramanlara saldıran(bizim hande ataizi gibi)yada gecenin bir vakti arabasını seul un en işlek caddesinnin ortasında durdurup zilzurna sarhoş birşekilde arabadan inip yine garibim kameraman ve muhabirlerin 1.dereceden akrabalarından başlayıp atalarına kadar söven (mesela bizim yıldız tilbe)varmıdır acaba?
koptum ya onları öyle düşünemiyorum zaten minnacıklar ama gerçekten onların böyle şeyler yapçaklarını pek sanmıyorum sakin yapılılar kavgacı küfürbaz gibi değiller sanki (tabi kimin ne olduğunu bilemezsin) ama yine de onların böyle adetleri olduğunu sanmıyorum olsa büyük olay yaratıyor sonuçta bi haberini görürdük en azından

Alt 19.02.12, 17:06   #8
yeşilördek
İZLEME LİSTEM
korede yaşayan bir türk ün blogun da okumuştum onlarda magazin yokmuş hatta bütün programlarda baya ciddiyet varmış. ünlülerle ilgili haber olduğunda da gayet ciddi hiç bir magazinsel öğe olmuyormuş. okuyunca ben de şaşırmıştım değişik bi toplum gerçekten.

yeşilördek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.02.12, 17:08   #9
yeşilördek
İZLEME LİSTEM
korede yaşayan bir türk ün blogun da okumuştum onlarda magazin yokmuş hatta bütün programlarda baya ciddiyet varmış. ünlülerle ilgili haber olduğunda da gayet ciddi hiç bir magazinsel öğe olmuyormuş. okuyunca ben de şaşırmıştım değişik bi toplum gerçekten.

yeşilördek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.02.12, 06:19   #10
bloodydoctor
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
yeşilördek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gerçekten ilginçmiş. daha önce magazin programı olmayan bir ülkeyle karşılaşmamıştım acayip. ama onları bu acayipleriyle seviyoruz

Etiketler
güney kore magzin, güney, kore magazin, korede, magazin

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:40.