Yeppudaayı Seviyorum...
Videolarımızda donma yoktur. İnternet hızınızı ay sonuna doğru TTNET yavaşlatır. Videoyu biraz durdurup, devam ederseniz; donmadan izleyebilirsiniz.

Geri Dön   YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ JAPONYA, TAYVAN VE DİĞER DİZİLER

GAYA KORE RESTAURANTI...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 29.06.12, 10:49   #11
F_naz_4
F_naz_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Standart GOLD ÜYE olmak için tıklayınız.
you are beatiful on basar bu diziye çok ucuz yapılmış gibi gözüküyo

ONLİNE DİZİ-FİLM LİSTE      
F_naz_4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.06.12, 13:09   #12
sukki
sukki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kendi dünyamdan...
sukki isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Bu diziyi you're beautiful 'un japon versiyonu diye izlemiştim. bazı sahneler haricinde güzel bir diziydi kore versiyonunda shin woo ya sinir oluyordum japon versiyonunda daha fazla gıcık oldum bu dizinin çok sevdiğim iki sahnesi var:
1.) Tabiki JKS nin geldiği bölüm döktürdü yine japoncasını
2.) Final bölümünde kıza şarkı söylediği yer. Çok güzel bir final yapmışlar. Hele kıza söylediği Miss You şakısını tek geçerim müthiş bir şarkıydı hala daha mp3 'te durur dinlerim Dizide emeği geçen herkese çok teşekkürler

sukki isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 02.08.12, 12:50   #13
Cre5cent
İZLEME LİSTEM

ben dizinin orjinalini izlemedim ama japon versiyonunu çok beğendim bence çok guzeldi.. kore versiyonunu da merak ettim. Emeği geçen herkese TeşekkürLer..

Cre5cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.09.12, 16:38   #14
suzuki-san
suzuki-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: farkeder mi?

Alıntı:
F_naz_4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
you are beatiful on basar bu diziye çok ucuz yapılmış gibi gözüküyo
japon dizisi veya filmi izleyen iyi bilir japonların bir tarzı vardır korelilerle kıyaslanamaz bile sen daha önce hiç japon dizisi izlemediysen sana tuhaf gelmiş olabilir ama böyle konuşma lütfen

suzuki-san isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 25.11.12, 23:33   #15
gazili
İZLEME LİSTEM

8'inci bölümde JGS bir geldi pir geldi bir anda dizinin bütün havası değişti sanki..Gerçekten müthiş bir ışığı var.

Diziye gelince ,orjinali benim ilk göz ağrım....kulağım koreceye okadar alışmışki dilleri biraz garip geldi.Ama tayvan diliyle kıyaslanamaz bile..japoncaya alışmak çok daha kolay.Dizide mio yu çok beğendim ,çok tatlıydı...nekadar tarafsız bakmaya çalışsamda sanırım beceremedim..Verilen onca emek için bile seyredilmeye değer.

Bu diziyi bizlerle buluşturan arkadaşlarada çok çok teşekkürler...

gazili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.01.13, 03:20   #16
flowers_
flowers_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: önemsiz

hep koremi japonyadan dizi alıcak japonlarda almış işte...

flowers_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.01.13, 09:44   #17
n.ç.
n.ç. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: kalbimden

konusunun çoğu kısımlarda eksiklikler vardı ve öyle de kaldı. Ama rahatsız etmedi. Çünkü oyunculuklar ve müzikleri çok güzeldi. Kızın söylediği şarkıyı hala dinliyorum. Merak edenler için "Takimoto Miori - Alone "

n.ç. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.02.13, 23:39   #18
ŞL-PaPiLLoN
ŞL-PaPiLLoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kırklareli

Arigatto gosaimas Başlarda tipleri ve konuşmaları biraz yadırgasam da ( orjinali bu kadar iyi olunca ) daha sonra alıştım ve zevkle izledim. Bence güzeldi. JGS olayı ise beni benden aldı yahu süper olmuş o kısım. ^^ Aynı hikayenin değişik versiyonlarını izlemeye bayılıyorum. Playful Kiss'te de animesini, kore ve tayvan versiyonunu izlemiştim. Hikaye güzelse gerisi geliyor zaten neye uyarlarsan uyarla seviliyor. Şimdi bir versiyonu daha çekiliyormuş heyecanla onu bekliyorum. Emeğiniz için teşekkürler. ^^

ŞL-PaPiLLoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.04.13, 22:33   #19
oOoFLYoOo
oOoFLYoOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Antalya ~

Çok beğendim.Koreliler 16 bölüm yapmış Japonlar 5 bölüm küçültüp zaman tasarrufu yapmışlar 2 versiyonu da beğeniyorum ama bunu izlerken daha çok eğlendim.Yanlız buradaki sarı civciv ile Kore'nin sarı civcivi dışında bütün karakterler benziyor . Başrolleri bu kadar arasan denk getiremezsin nasıl benzerlik bu ya .Ay çok konuştum ama esas sorum şu dizinin OST nereden bulabilirim ?

oOoFLYoOo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.04.13, 10:30   #20
behice84
behice84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: adana
behice84 - MSN üzeri Mesaj gönder

kesinlikle japonlar kendi tarzlarını yansıtmışlar ve çok iyi olmuş beğendim gerçekten.beğenmediğim tek şey sarı civciv di diğerleri gerçekten iyiydi.bu arada tayvan versiyonunu sabırsızlıkla bekliyorum doğrusu kesinlikle onlarda bu dizinin hakkını vereceğine inanıyorum.elerinize sağlık

behice84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
ıkemen desu ne, ikemen, ikemen desu ne, ikemen desu ne konusu, japonya, online

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:08.