Yeppudaayı Seviyorum...
Hooray For Love Çevirisinde katkı vermek için bize ulaşabilirsiniz.

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ JAPONYA, TAYVAN VE DİĞER DİZİLER / ROMANTİK
KOMEDİ
Zettai Kareshi / 2008 / Japonya / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 16.03.12, 15:24   Çeviri yapmak isteyen #1
Saranghaee
İZLEME LİSTEM
Nereden: Aydın
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

OYUNCULAR

Hayami Mokomichi as Tenjo Night

Shirasagi Yuki tarafından, kadınları mutlu edecek bir erkek arkadaş olması için yaratılmış bir projenin deneme robotudur. Riiko'yu mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar, ne var ki bir robottur ve Riiko gerçek bir ilişki istemektedir. Onu Asamoto Soshi'den biraz kıskanır ve 7/24 onunla beraber olabilmek için Riiko'nun şirketinde temizlik görevlisi olarak işe başlar.

Mizushima Hiro as Asamoto Soshi

Riiko'nun çalıştığı tatlı şirketinin bölüm şefidir. Abisiyle şirket hakkında sürekli problemler ve karşıt düşünceler yaşamaktadırlar. Bir gün Riiko'nun cream puff'ından yer ve bu onu eski günlere götürür. Büyük Babasının ilk açtığı küçük bir dükkanda yaptığı cream puffları yediği günleri hatırlar. Büyük babasının ona, "içine senin gülümsemeni koydum" demesini hatırlar ve cream puffların tadının gülümsemeye benzediğini söyler. Bundan sonra, herkesin bu gülümsemenin tadına bakmasını istemektedir ve cream puffları satmak için elinden geleni yapar. Ne var ki, süslü püslü şeylerle ilgilenen müşteriler tarafından cream pufflar pek rabet görmez. Ancak Asamo Soshi'nin, Riiko'nun da yardımıyla vazgeçmeye niyeti yoktur.

Aibu Saki as Izawa Riiko

Izawa Riiko, ideal erkek arkadaşını bulmak isterken yanlışlıkla bir robot alan genç bir kadındır. Bu robotu ne kadar vermek istese de, bir türlü ondan kopamaz, sonuçta bu robot onu kırmamak için her şeyi yapmıştır. Bir gün bölüm şefi Soshi için cream pufllar yapan Riiko, aslında onun tahmin ettiği gibi biri olmadığını farkeder, bölüm şefi aslında kırılgan, kibar ve duygusal biridir. Zamanla ondan hoşlanmaya başlar ama Night ismini verdiği robotundan da ayrılamamaktadır...

Sasai Eisuke as Shirasagi Yuki

Night'ı icad eden şirkette çalışan bir adamdır. Night'ın Riikoyla olan yaşamını gözlemek ve projenin başarılı olup olmadığını gözlemlemekle görevlidir, ancak Night kendi icadı olduğu için kötü bir şey olduğunda hemen vazgeçmez ve düzeltmek için büyük çabalar harcar.

Ueno Natsuhi as Ito Mika

Riiko'nun en iyi arkadaşı olan Mika, biraz ikiyüzlü bir kadındır. Night'a olan ilgisi yüzünden Riiko'ya defalarca kazık atmıştır.

Yönetmen:Masato Hijikata | Genta Satô | Manabu Kitagawa
Yapım Yılı:2008
Sezon:1.Sezon
Dil:Japonca
IMDB Puanı:8.3 (144 Oy)
Ülke:Japonya
Tür:Romantik | Komedi | Dram
Müzik:Yuko Fukushima
Senaryo:Rika Nezu | Rei Fumishima | Junpei Nihei
Yapımcılar: Fumi Hashimoto
Nam-ı Diğer:Absolute Boyfriend
Firma: Fuji TV
Vizyon Tarihi:08 April 2008
Bölüm Sayısı:11
Çeviri İçin Janoomma & Mirune'ye Teşekkürler...
Özel Bölüm çevirisi İçintosikusu & Mirune'ye de Teşekkürler...

KONUSU
Izawa Riiko, ideal erkek arkadaşını arayan sevimli bir kadındır. Birgün barda bir adamla tanışır, adam ona; "hayatını değiştirecek bir erkek arkadaşla tanışmak ister misin?" diye sorar. Kafası karışan Riiko, adamla beraber istenilen yere gider. Orada kendisine ideal erkek arkadaşın kişiliğiyle ilgili birkaç soru sorulur, görünüşüne karar vermesi istenilir. Ne olduğunu anlamayan Riiko aceleyle sorulara cevap verir ve gider.
Bir kaç gün sonra evine bir paket gelir. Paketi açan Riiko, içinde çıplak bir erkeğin uyuduğunu görür, yanındaysa bir kullanım talimatı vardır. Onu şirketten arayıp durumu anlatırlar, gördüğü erkek, aslında Riiko'nun ideal erkek arkadaşı olması için programlanmış bir robottur! Önceleri onu evinde tutmak istemeyen Riiko, onu göndermek için her yolu dener, ama zaman geçtikçe, aslında onu göndermek istemediğini fark eder.
Bunlarla beraber, iyi bir aşçı olan Riiko, o sıralar hoşlandığı erkeğe Cream Puff yapmıştır. Birkaç talihsizlik sonucu yaptıkları hoşlandığı erkek tarafından yenilmez, üstelik rencide edilir, Riiko da yiyecekleri almayı unutur. Ancak o sırada oradan geçen bölüm şefi Soshi, cream puffların tadına bakar ve büyük babasının küçük dükkanında yaptıklarını hatırlar. Onu biraz geçmişe götüren bu pufflardan daha fazla yemek isteyen Sohsi, Riikodan rica eder. Başlarda bölüm şefi için böyle bir şey yapmak istemeyen Riiko, şefin gerçek duygularını bir kazayla öğrenince ona yardım etmeye karar verir.
Ancak bu durum, evinde zoraki tuttuğu ve Night ismini verdiği "ideal erkek arkadaş"ını biraz kıskandıracaktır... Ne var ki bu boşuna bir kıskanma olmayacaktır çünkü Riiko gerçekten de Soshi'den hoşlanmaya başlamıştır..
(Dizideki ishizeki-san denilen adam galiba hana kimideki oscardı )

İndirme Linkleri

Alternatif Youtube Videoları
Gizli Mesaj içeriği: Alternatif Youtube Videoları:

1. Bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 1:

3. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 3:

4. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 4:

5. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 5:

6. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 6:

7. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 7:

8. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 8:

9. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 9:

10. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 10:

11. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 11:

12. bölüm
Gizli Mesaj içeriği: 12:

Ek bilgiler...

Diziyi Bilgisayarınıza İndirmek İçin TIKLAYIN...
Spoiler Sayfası İçin TIKLAYIN...

vk videoları için @Gün Işığım'a teşekkürler

Konu archaic tarafından (08.03.14 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.
Saranghaee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.03.12, 15:32   Çeviri yapmak isteyen #2
yeon U
yeon U - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
paylaşım için çok teşekkürler saranghaee .Çok güzel bir dizidir.. izlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim.. robotun aşkı beni çok duygulandırmıştı

yeon U isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.03.12, 12:20   Çeviri yapmak isteyen #3
Mrszey
Yeppudaa Papatya Ekibi
Mrszey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Paylaşım için teşekkürler SaranghaeeMerakla özel bölümü bekliyorumBir türlü izleyememiştim,artık sayende izlerim

Mrszey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.03.12, 07:45   Çeviri yapmak isteyen #4
komur66
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
offff offf nerden bulaştım bu kore ve japon dizilerine ömrümü yediler.... yeşilçam filmlerinde bile bu kadar ağlamamıştım bu ne arkadaş yaa... her japon filmi yada dizisi sonunda ağlanır mı, mutlu son diye bişey bilmiyor mu bu japon yönetmen ve senaristler offfffff.....

komur66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.03.12, 21:13   Çeviri yapmak isteyen #5
GULDEMM
GULDEMM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Saranghaee paylaşım için çok teşekkür ederim. Sayende sorunsuz bir şekilde, rahat rahat izledim Son iki bölümü de şimdi indirdim. Yarına izlerim artık. Emeğine sağlık.

NOT : Diziyi çok beğendim. Tavsiye ederim. İZlediğim en iyi japon dizisi diyebilirim.

GULDEMM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.12, 07:52   Çeviri yapmak isteyen #6
a_leaf
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
Biraz fantastik, biraz komik, biraz duygusal, biraz romantik, biraz hüzünlü ne ararsanız bulabileceğiniz şahane bir dizi Online olarak izlemek de süper oldu, herkesin emeğine sağlık

Bana göre Zettai Kareshi en iyi japon dizilerinden biridir, tavsiye olunur

a_leaf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.04.12, 22:36   Çeviri yapmak isteyen #7
katre28
Dergi Ekibi
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
uzun üsredir izlediğim en enteresan diziydi diyebilrim. bilinen bir seneryo belki ama işleyiş ve izleyiciye geçişi güzeldi benden pekiiii ........NOT: Yayında ve yapımda emeği geçen herkese arigatooooooo çokkkkkk teşekkürler

katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.05.12, 15:52   Çeviri yapmak isteyen #8
ciciii
ciciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tayland
# 2pm
#
öncelikle offf ya diyerek başlamak istiyorum bende daha yeni izledim.. en çokta nightoya bayıldım böyle robot sevgili yapsalar ilk sürümünü almassam neyim ....neyse gerçekten güzel bir diziydi tavsiye ediyorum mutlaka izleyin

ciciii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.12, 05:25   Çeviri yapmak isteyen #9
beyyza
İZLEME LİSTEM
Nereden: tekirdağ
Etiket ve paylaşım için saol çok güzel bir diziydi izlemiştim

beyyza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.12, 05:42   Çeviri yapmak isteyen #10
katre28
Dergi Ekibi
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Şiddetle tavsiye edilir. İzledim, beğendim Tayvan Kore karışık daha yeni çekilen düzenlemesi de var ama ben bunu çok beğenmiştim. Hatırlayan bilir bir robbinin filmi vardı hangisi önce bilemem ama konu aynı genede izleyin derim.

katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
japonya, kareshi, online, zettai, zettai kareshi

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:41.