Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM ROMANTİK 3-Iron / Bin-Jip / Boş Ev / 2004 / Güney Kore / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 01.04.12, 10:52   #1
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 이승기 / 이준&#44592
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen:Ki-duk Kim
Ülke: Güney Kore, Japonya
Tür: Suç | Dram | Romantik
Rating:8.0 (21,286 Oy)
7.3 (F:75 R:12)
Vizyon Tarihi:27 Mayıs 2005 (Türkiye)
Süre:88 dakika
Dil:Korece
Senaryo:Ki-duk Kim
Müzik: Slvian
Görüntü Yönetmeni: Seong-back Jang
Yapımcılar: Yong-bae Choi | Ki-duk Kim | Youngjoo Suh | tümü »
Nam-ı Diğer: 3-Iron | 3-Iron | 3-Iron
Firma: Kim Ki-Duk Film | Cineclick Asia
Ödüller:7 ödül ve 6 adaylık
Oyuncular: Oyuncular: Seung-yeon Lee, Hyun-kyoon Lee, Hyuk-ho Kwon, Jeong-ho Choi, Ju-seok Lee, Mi-suk Lee, Sung-hyuk Moon, Jee-ah Park, Jae-yong Jang, Dah-hae Lee, Han Kim, Se-jin Park, Dong-jin Park, Jong-su Lee, Ui-soo Lee, Jong-hwa Ryoo, Sung-hoon Kang, Sung-hoon Jung, Ji-yong Jang, Maeng-sung Kim, Hoon Jang, Seok-bin Jang, Hyung-suk Kim, Tae-suk Shin, Hong-suk Lee, Nam-min Park, Ji-a Park, Jin-mo Ju, Hyeon-Sook Choi

Genç ve gizemli bir adam hayatını tatildeki insanların boş evlerine girerek geçirmektedir. Başkasına ait evlere, yaşamlara girip çıkan bu tuhaf yabancı, tanımadığı insanların yataklarında yatıp, onların dolaplarından karnını doyurur, bunun karşılığında evlerindeki bozuk aletleri tamir eder, çamaşırlarını yıkar. İçine girdiği evleri, sahipleri dönmeden terkeden gizemli genç, günün birinde girdiği evlerden birisinin boş olmadığını farkeder. Kocası tarafından şiddete maruz bırakılan eski bir model'in evine giren genç adam bir süre, kadının varlığını farketmez. Genç adam ve kadın birbirlerinin farkına vardıklarında kelimelerin gereksiz olduğu bir yolculuğa çıkarlar.

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

Filmin müzikleri için buraya,filmi bilgisayarınıza indirmek için buraya tıklayınız..İyi seyirler

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu Yasemin tarafından (06.03.14 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: Film türü belirlendi
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.04.12, 17:17   #2
mimitag
İZLEME LİSTEM
güzel filimmmm........

mimitag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.04.12, 17:48   #3
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 이승기 / 이준&#44592
Film tamamlanmıştır..İyi seyirler

gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.04.12, 17:59   #4
boşşş
Alternatif ve Kırık Link Ekibi
boşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Kim Ki Duk en sevdiğim yönetmenlerden biri. Sanat anlayışımı değiştiren şahsiyet. Bin Jip de en sevdiğim filmlerinden. Yönetmenin tüm filmlerini online bölümde görmek dileğiyle. Teşekkür ederim

boşşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.04.12, 18:30   #5
saraç
Boyfriend Sorumlusu
saraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul - Çanakkale
Unniciimm ellerine sağlık..
Çok faalsin bu sıralar, tü tü maşallah
Adamım, Kim Ki Duk'cuğumun en ilginç filmlerinden biri olan Binjip'i herkes izlemeli, izletmeli.. Bunu anca bu filmi için söyleyebiliyorum, çünkü çatlak yönetmenimin diğer filmleri accayip tuhaf ve şiddet içerikli..

saraç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.04.12, 18:45   #6
Betagram
Betagram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Alemi ervah
maşallah kuzum son gaz gidiyorsun filmlerde seçmece hep ha çok beğenerek izlediğim bir film herkese tavsiye edilir neyse susuyum yadeğil filmi anlatacam emeğine sağlık devamını bekleriz etiket için teşekür canım

Betagram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.04.12, 19:59   #7
RQMANCE
RQMANCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Seul'den demek isterdim!...
Şaşırtıcı ve zekice bi film bence. Bittikten sonra bi süre düşündürüyor insanı. Öyle gidişatını ve de sonunu tahmin edemeyeceğiniz filmlerdendi.

RQMANCE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.04.12, 19:28   #8
UsagiTsukino
İZLEME LİSTEM
Nereden: Venus:))))))))))))))))
izlenmeye degecek bır fılm ahhh o muzıgı yokmu fılm boyunca calan sırf o muzık ıcın bıle ızlenır kım kı duk fılmlerınden ılk ızledıgımdı ve hayran kaldım dıgerlerınıde ızledım hemencecık shigan'ı da tavsıye ederim

UsagiTsukino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.04.12, 19:52   #9
rae mi
rae mi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
yıllar önce gazetede bugün tv de gösterilecekler sayfasında filmin afişinden etkilenip izlemiştim güzel bir filmdi şimdi tekrar izlemek geldi içimden ama önce sıradakiler var sonra bunu izlerim paylaşım için teşekkürler gülizcim acaba beni etiketleyebilirmisiniz

rae mi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.04.12, 22:47   #10
RoomOfAngel
RoomOfAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Güney Kore'ye diğer herkes gibi şu çinliler dediğim dönemimde izlediğim 1 yapım.1 buçuk saat boyunca pür dikkat izletmişti kendini..Tabi Natacha Atlas filme hayranlığı ikiyle çarptırıyor oda ayrı 1 olay.Tşkler paylaşım için...

RoomOfAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
3 iron izle, 3iron, binjip, güney, online

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:29.