Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > ANİME VE ÇİZGİ DİZİLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / FANTASTİK KOMEDİ Inu X Boku SS / 2012 / Online Anime Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 25.05.12, 16:35   #1
bakumanga
Yeppudaa Anime Ekibi
bakumanga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Beauty is the B2ST♥.♥
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Anime Adı: Inu x Boku SS
Anime Stüdyosu: Aniplex, David Production
Tür: Komedi, Gizem, Shounen, Doğaüstü
Yayın Tarihi: 13 Ocak 2012-30 Mart 2012
Bölüm Sayısı: 12
Tanıtım: Shirakiin sülalesinden Shirakiin Riricho tek başına kimseye bağımlı olmadan yaşayamamayı kendine kompleks yapmış, bu yüzden de "Ayakashi Kan" diye bilinen malikaneye taşınıp kendi başına kalma ihtiyacı duyan bir hatundur. Bu malikaneye son derece katı ve zor sınavları vererek girebilen herkese eşlik edecek bir de SS (Gizli servis) ajanı bulunmaktadır.
Her ne kadar, başta Riricho ona bir SS'in eşlik etmesini reddetse de, zamanla kendini onun korumasına adayan bu ajanın, aslında bir zamanlar hayatını kurtardığı Tilki Ruhu olduğunu keşfeder. (Bkz. Doğu Kültüründe 9 Kuyruklu Tilki)
Çeviri: Animelegance Fansub

İndirme Linkleri

1.BÖLÜM

2.BÖLÜM

Gizli Mesaj içeriği: 2:

3.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 3:

4.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 4:

5.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 5:

6.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 6:

7.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 7:

8.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 8:

9.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 9:

10.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 10:

11.BÖLÜM
Gizli Mesaj içeriği: 11:

12.BÖLÜM FİNAL

OVA

Ek bilgiler...

İndirmek için: Inu X Boku SS/2012/Tr Altyazılı Anime

Ost'u indirmek için : Inu X Boku Secret Service (2012) /// OST /// Anime Müzikleri

Vk'den yüklenen videoların görüntü kalitesini artırkamk için 360 yazan yere tıklayıp 720'yi seçin

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu archaic tarafından (12.03.14 Saat 16:36 ) değiştirilmiştir.
bakumanga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.05.12, 16:46   #2
bakumanga
Yeppudaa Anime Ekibi
İZLEME LİSTEM
1.bölüm yüklenmiştir keyifli seyirler

Alt 25.05.12, 17:02   #3
yaban_gülü
yaban_gülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
izlemek istediğim bir anime yüklemenin bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum

yaban_gülü isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.05.12, 18:28   #4
Kisskissbangbang
Kisskissbangbang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir
# Exo
#
Ah İnu ah.Zamanında imzama gif'ini koyup kaç kişiyi kazandırdım sana Hakkımı ödeyemessin vallahi Çok seviyorum ben bu animeyi.Hatta ben paylaşıcaktım ama... O olayda zaten tam bir komedi ve hüzün dolu bir hikaye.Herneyse..
Çok güzeldir İnu.İzleyin mutlaka.Hatta kesin ve kesin ve kesin izleyin.Eminim sonunda aaa şimdi neden bitti diye yakınıcaksınız Bak şimdi çok özlemişim bir daha mı izlesem evet evet izliyim ben en iyisi Of saçmaladım galiba, bende hep böyle oluyor çok sevdiğim bir şeyse anlatma özürlü oluyorum. Neyse sevgiler saygılar efem

Ben izledim beğendim.Sizde;
İzleyin, izlettirin

Kisskissbangbang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.05.12, 18:38   #5
Payton
Payton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
hayıııırrrrrrr olabilemeeeeeezzzzzz ağlamak istiyorum kendimi duvara vurmak istiyorum ayrıca bilimum mantıksız şeyler daha yapımak istiyorum Kisskissbangbang
Editliyorum bebişim muhtemel olarak meşhuuurrr anime sitesiyle anlaşmalı sub sitelerinden bulmuştur bilin mi o siteyi annem?

Payton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.05.12, 18:49   #6
Kisskissbangbang
İZLEME LİSTEM
# Exo
#
Alıntı:
Payton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayıııırrrrrrr olabilemeeeeeezzzzzz ağlamak istiyorum kendimi duvara vurmak istiyorum ayrıca bilimum mantıksız şeyler daha yapımak istiyorum
Benimde şuan senden kalır yanım yok hayatım.Bide o kadar indirdim ettim videolarını falan.Sen o kadar uğraştın...Uf bırakıyorum ben bu işleri ya valla yani.Hadi başka anime yapalım sonra bende elimi ayağımı çekicem bu işten.Inuyuda ayrı bir severdim, paylaşmayı ben istiyodum ama işte keşke açsaydım sayfasını ya.Artık çok geç.Gel ziyaretci mesajlarında bi konuşalım..

Alt 25.05.12, 19:36   #7
bakumanga
Yeppudaa Anime Ekibi
İZLEME LİSTEM
Kisskissbangbang ben direk fansub sitesinden anlaşmalı olarak yüklüyorum bilseydim sizin yapıcağınızı eklemezdim valla ama keşke konu açmış olaydınız açmadan önce yeppudaa da baktım kimse açmamıştı bende ekliyim dedim çevirisine gelmişken fansub çevirisini yayınlamıyor belki ondan bulamamışsındır

Alt 25.05.12, 19:39   #8
Kisskissbangbang
İZLEME LİSTEM
# Exo
#
Alıntı:
bakumanga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben direk fansub sitesinden anlaşmalı olarak yüklüyorum bilseydim sizin yapıcağınızı eklemezdim valla ama keşke konu açmış olaydınız açmadan önce yeppudaa da baktım kimse açmamıştı bende ekliyim dedim çevirisine gelmişken fansub çevirisini yayınlamıyor belki ondan bulamamışsındır
Ya valla bakmadığım yer kalmadı en son hani arkadaşa dedim gel çevir sen bunu okey dedi oda, ama hani erken olur en azından bir bölümünü halledip açarım dedim yanlış ettim.Neyse artık ya biliyorum senin hatan değil suç bende Neyse çok severim İnuyu.Bu sitedende en az 20 kişiye önerdim Gözlerim doldu ya üzüldüm bi an
Bebeğim o benim güzel güzel yükle taaammı

Alt 25.05.12, 20:02   #9
bakumanga
Yeppudaa Anime Ekibi
İZLEME LİSTEM
adam-eve, carpe-diem, gargamel teyze, Halloween, himneja!!!, melisAY, nefertari, tekyzk, uzman546, yaban_gülü 2.bölüm yüklenmiştir herkese keyifli seyirler

Alt 25.05.12, 20:03   #10
bakumanga
Yeppudaa Anime Ekibi
İZLEME LİSTEM
Kisskissbangbang üzüldüm şimdi o kadar uğraşmışsınız ben en iyisi artık paylaşımda bulunmadan önce senide haberdar ediyim bir daha böyle karışıklık çıkmasın

Etiketler
2012, anime, boku, dizi, online, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:57.