Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Phoenix / Anka Kuşu / 2004 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 31.05.12, 19:50   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 이승기 / 이준&#44592
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Aşkı doğru zamanda yaşayamayan Jang Sae Hoon ve Lee Ji Eun birlikte olamadı ve ayrılamak zorunda kaldılar...
Yıllar geçer ve kader onları tekrar buluşturur.Bir milyonerin kızı ( Lee Ji Eun ) artık hayatın acımasız gerçekleriyle karşılaşmıştır.Öte yandan yetim bir öğrenci (Jang Sae Hoon) şimdi başarılı zengin bir iş adamıdır.Şimdi bu iki kişi dünyaya farklı gözlerle bakıyor.Hayatın acımasız yüzüyle karşılaşan kız eskisi gibi çocuksu değildir,hayat onu olgunlaştırmıştır.Bu ikili birbirini anlamak için sonunda doğru zamanı bulmuştur..
Çeviri : kuban

Başlık:불새 / Bul Sae
Nam-ı Diğer : Fire Bird
Tür: Drama, Romantik
Bölümler: 26
Yayınlandığı Kanal:MBC
Yayın dönemi: 2004-Nisan-05-2004-Haziran-29
Yapımcı:Lee Eun Kyu
Yönetmen: Oh Kyung Hoon
Yazar: Lee Yoo Jin

oyuncular

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

Diziyi bilgisayarınıza indirmek için..
tıklayın..
İyi seyirler

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu Yasemin tarafından (21.10.14 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: afiş yenileme
gülizz isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 01.06.12, 05:57   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
Saranghaee
İZLEME LİSTEM
Nereden: Aydın
gülizz paylaşımlarına yetişemiyoruz çok teşekkürler bu arada başlığı sevdim anka kuşu

Saranghaee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.06.12, 05:57   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
Moons
Admin
admin
Moons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BLUE MOON #CN BLUE#
Moons - MSN üzeri Mesaj gönder
emeğine sağlık canım
kolay gelsin
türk filmi tatında görünüyor

Moons isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.06.12, 11:01   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
büşra2
büşra2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
ay jin lee yide pek biseverim gamzeli falan ayrıca kadroda da hep sevdiğim kişiler varmış izlenmeli teşekkür ederim unnim emeğine sağlık

büşra2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.06.12, 20:11   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
nilgünk
nilgünk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
# 2AM
#
Teşekkürler,

Burası spoiler sayfası değil biliyorum fakat çok izleyen olmayacağını düşündüğüm ve bir spoiler sayfası açılmayacağını tahmin ettiğim için düşüncelerimi buraya yazmak istedim.

Diziye öylesine bir bakmıştım ama bırakamadım. Konu çok bildik, tanıdık fakat müziğinden mi, temposundan mı bilemedim izlediğim bölümlerde ilginç bir hüzün havası hakim . Üstelik de bu hüzün özellikle başroldeki kadına çok yakışmış. Zaten çok güzel buldum. Sadece o değil diğer kadın da güzel, başroldeki adamla ikinci roldeki adam da yakışıklı ve hepsinin yüz ifadesinde aynı ağırbaşlı hüzün var sanki.

nilgünk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.06.12, 06:03   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
lalezar
Spoiler Sayfası Sorumlusu
lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Gönlüm nerdeyse ordan:-)
Alıntı:
gülizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dizi tamamlanmıştır...iyi seyirler
Eski bir dizi olmasına rağmen, eleştirdiğim yerleride olmasına rağmen, beni etkileyen bir dizi..

Hatta öyleki hataları görmezden geliyorum, şunu rahatlıkla diyebilirimki, eski diziler ayrı güzel oluyor..

Belkide onları ilk izlediğimiz içindir, yada beklenti içine girmediğimiz için olabilir..

Lee Seo Jin oyunculuğunu beğendiğim bir aktör, Lee Eun Joo bu diziden en fazla bir yıl sonra intihar etmişti, izlerken ister istemez aklıma geliyor üzülüyorum..

Eric Moon dersen burada çiçeği burnunda oyuncu gibi görünüyor..

Velhasıl beğendiğim dizilerden, biraz eski türk filmi tadında..

Herkese tavsiye ederim..

Paylaşım için çok teşekkür ederim @gülizz, ellerine sağlık..

Çeviri için teşekkürler @kuban..Emeğine sağlık..

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.07.12, 22:20   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
BİANGEL
BİANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
@gülizz emeğine sağlık merak ettim izleyeceğim hadi bismillah...ama kuzum başrol bayan intihar mı etmiş ouw neden ya bu kaçıncı intihar sanki biraz asyalı insanlarda meyil yüksek

BİANGEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.07.12, 22:30   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 이승기 / 이준&#44592
@tukenmezgul vk videolarını izlemek için dns ayarlarını değiştirmen gerekli

alttaki linkte dns değişmiyle ilgili resimli anlatım var..umarım yardımcı olur

http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=28559

Alıntı:
BİANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama kuzum başrol bayan intihar mı etmiş ouw neden ya bu kaçıncı intihar sanki biraz asyalı insanlarda meyil yüksek
dizinin paylaşımını yaparken bu ayrıntıdan habersizdim bende..lalezar ın mesajından sonra öğrendim..üzücü tabii... sadece asya da değilki her yerde var bu durum ne yazıkki ne diyeyim Allah kimseyi düşürmesin bu duruma..kimbilir derdi neydi..çok yazık..

gülizz isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 01.10.12, 14:02   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
leebyunghun
leebyunghun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Paylaşım için teşekkürler bazı bölümler sorunlu izlemek isteyip benim gibi sorunla karşılaşan olmasın diye uyarıyım dedim ilgilenen olursa sevinirim,14.bölümü ses kayması yüzünden keyifsiz izledim,online izliyodum ses kayması sadece onda var zannedip indirdim ama aynıymış malesef 17 ve 20.bölümler açılmıyo malesef video görüntüsü yok şimdiden teşekkürler....

Edit: Dram dram ömrümü yedi bu dizi valla bunalıma giricem nerdeyse yinede güzel başladı dizi aslında ama konu gidişat çok yavaştı ,bazen yeter artık herşey yoluna girsin diye krize girdim ama nafile adı üstünde drama şansa bak yaa genelde çok beğendiğin dizi bitmesin diye dua edersin bunda da tam tersi ne uzunmuş kısa olsaydı bölümler çabuk bitseydi diye düşündüm Lee Seo Jın için katlandım aslında onun dizisi diye başladım ama o bile o kadar yavaş ve hep hüzün barındırıyodu ki baygınlık geçirdim valla yanlış anlaşılmasın dizi kötü değildi aslında sadece yavaş ve hüzün doluydu,aşırı dram sevenler izlesin

leebyunghun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.10.14, 13:54   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
mei-yoon
mei-yoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Uzun zamandır izlemek istiyordum bu diziyi yalnız dailymotionla ilgili ciddi problemlerim var. Acaba videoları vk olarak yüklemeniz mümkün müdür?

mei-yoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2004, anka, dizi, güney, kore, kuşu, online, phoenix, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:06.