Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAYVAN, TAYLAND, ÇİN FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM ROMANTİK The Love of Siam / 2007 / Tayland / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 31.05.12, 20:50   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
Song Yong Ki
Song Yong Ki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: *Yıldızlı Çaylak Boice*
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Chukiat Sakveerakul
Yapımcılar: Prachya Pinkaew
Somsak Techaratanaprasert
Sukanya Vongsthapat
IMDB Puanı: 8.1 (757 Oy)
Yapım Yılı: 2007
Süre: 150 Dakika
Türler: Dram, Romantik
Oyuncular: Sinjai Plengpanit
Songsit Roongnophakunsri
Pimpan Buranapim
Laila Boonyasak
Jirayu La-ongmanee
Artit Niyomkul
Kanya Rattapetch

Konusu: Bangkok'da yaşayan iki genç çocuk, birbirlerinin en iyi arkadaşı... Dostlukları çocuklardan birinin kız kardeşinin bir orman gezisinde kaybolmasıyla bozulur. Acılı aile taşınır ve çocuklar birbirlerinden kopar. Yıllar sonra, çocuklar birer genç olarak tekrar karşılaşırlar. Şimdi gençlerden biri imrenilesi bir grubun üyesidir, ve bu grubun menaler yardımcısı de kaybolan kız kardeşe çarpıcı derecede benzemektedir. Gençler aileleri, sosyal hayatları ve birbirlerine hissettikleri duygularla başa çıkmak zorundadırlar.

-ALINTIDIR-

İndirme Linkleri

Part 1

Part 2

Part 3

Ek bilgiler...

Filmi arşivlemek isterseniz buraya tıklayın.

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu sa-rang tarafından (19.04.14 Saat 08:55 ) değiştirilmiştir.
Song Yong Ki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.05.12, 22:30   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
Song Yong Ki
İZLEME LİSTEM
Filmin linkleri tamamlanmıştır.Keyifli seyirler.

Alt 31.05.12, 23:04   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
safransarı
safransarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Song Yong Ki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O filmde çok sevdirmişti kendisini.Melez oyuncumuz burda nasıl bir performans gösterecek acaba.
Umarım o film tadında olur çünkü beklentim büyük ama filmin konusuyla ilgili biraz araştırma da yaptım da spoilera kaçıyor, izleyip görelim
Not:Ödül filan almış bu filmle, baya ünlenmiş.

safransarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.05.12, 23:08   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
Song Yong Ki
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
safransarı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Umarım o film tadında olur çünkü beklentim büyük ama filmin konusuyla ilgili biraz araştırma da yaptım da spoilera kaçıyor, izleyip görelim
Not:Ödül filan almış bu filmle, baya ünlenmiş.
Ben de izlemek istiyorum ama bu vakit darlığı.
IDMB puanı da yüksek görünüyor,ödül almasına şaşmamak lazım. Bunu da aradan çıkarmalıyım hemen.
Alıntı:
boşşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne demek efendim Unutmamışsın emek meselesini... . Uykusuzum, beynim ellerime saçma şeyler yazması için komut yağdırmadan yatayım en iyisi. Paylaşımın konusunu beğendim. Kaçamak yaptığım bir zamanda izleyeceğim mutlaka
Pek unutmam bana verilen cevapları. Ben de kaçamak yapmayı düşünüyorum.İyi geceler unnim.

Alt 15.07.12, 21:52   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
jackers
jackers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
imdb den baktım puanı 7.4 bayağı yüksek. gay konulu olduğu belirtilmiş. haberiniz olsun
yükleme ve paylaşım için teşekkürler dizilerden gözümü açbiirsem izlemeyi planlıyorum

jackers isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.10.12, 18:30   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
buse_1396
Y.P.E
Papatya Ekibi
buse_1396 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Aa asu cerennn Canım bu eklenmiş bizim siteye bak bilmiyordum iyi oldu

buse_1396 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.05.13, 21:22   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
Orihime
Orihime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Lau Family ♥
Oyunculuklar muhteşemdi,film harikaydı ^^ Sonu istediğim gibi bitmese de yine de güzel bir sondu.Eğer böyle ilişkilere saygı duyan biriyseniz mutlaka izleyin derim ^^

Orihime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.08.13, 00:01   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
Blu3_Ey3s
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
Ya açıkçası ben 14 yaşındayım eğer gay konusu varsa baştan terbiyem bozulsun istemiyorum bir yardımcı olan varmıdır unniler

Blu3_Ey3s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.08.13, 17:57   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
togiyo
togiyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: denizli
Alıntı:
Blu3_Ey3s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya açıkçası ben 14 yaşındayım eğer gay konusu varsa baştan terbiyem bozulsun istemiyorum bir yardımcı olan varmıdır unniler
pek kötü bir durum yok tabi ama sen başka filmler izle
bu tip konular dışında pek çok film var tayvan / tayland / çin yapımı olanları beğenirsin diye düşünüyorum açıkçası önerebileceğim bir kaç film var tabi

Hear Me / Duy Beni / 2009 / Tayvan / Online Film İzle | Hear Me Duy Beni 2009 Tayvan Online Film zle - YEPPUDAA

First Love / 2010 / Tayland / Online Film İzle | First Love 2010 Tayland Online Film zle - YEPPUDAA

Love You You / 2011 / Çin / Online Film İzle | Love You You 2011 in Online Film zle - YEPPUDAA

togiyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.10.13, 22:44   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
Rumuzumyok2
Rumuzumyok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Nerden nereye bee ? (Edirne)
# exo
#
Hayır hayır hayır ! Sonu neden böyle bitti !?

Rumuzumyok2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2007, film, love, online, siam, tayland, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:19.