ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK
KOMEDİ
Kyun...! Ho Gaya Na / 2004 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 21.07.12, 22:12   #1
iremjoong
aktif üye
iremjoong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir

Kyun...! Ho Gaya Na / 2004 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Samir Karnik
Yapım Yılı: 2004
Dil: Hintçe
Süre: 2 saat 52 dk
Tür: Romantik, Komedi
Altyazı: Türkçe
Oyuncular: Amitabh Bachchan , Aishwarya Rai , Vivek Oberoi , Om Puri
Konusu:
Diya üniversite sınavı için babasının yanından ayrılıp babasının yakın akrabasının yanına Mumbai'ye gider..
istasyonda babasıyla vedalaştıkdan sonra trene biner
Arjunun babasıda annesinin hastalığını yalan söyleyerek Mumbai'ye çağırmıştır..
Arjun trenini kaçırır ve tesadüf eseri Diya'nın trenine biner yolda tesadüf eseri tanışmış olan Diya ve Arjun aynı eve gittiklerini ve küçük yaşta sözlendiklerini bilmiyorlardır..Arjun aşk düşmanı aşka inanmayan biridir Diya ise aşk olmadan olmaz diyenlerdendir..

Filmi bilgisayarınıza indirmek için;
Kyun...! Ho Gaya Na / 2004 / Hindistan / Türkçe Altyazılı

Keyifli Seyirler

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu azby tarafından (22.08.15 Saat 23:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Afis yenilendi
iremjoong isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.07.12, 00:26   #2
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
2 gün önce izlediğim bir filim, konusu çok sıradışı değil bilindik, tipik bir hint filmi, orta hali bir filim ama sıkıcı değil, tek sıkıcı yönü uzun süresi, bence 1'5 saate sığdırslarmış daha güzel olurdu diye düşünüyorum
Emeği geçenlere teşekkürler..
çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.07.12, 02:51   #3
peyza
aktif üye
İZLEME LİSTEM
eğlenceliydi
peyza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.07.12, 02:30   #4
karraca
aktif üye
karraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sarkaya
Çok güzeldi ya teşekkürler
karraca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.05.13, 02:11   #5
yucelinci
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Sevgili Yeppudaa.com sitesi,merhaba.Harika bir fon müziği ve o müziğe uygun içeriği dolu ve zengin olan sözlerde eklenince ortaya nefis bir film müziği çıkmış.2.ve 3. bölümleri harikaydı.Çocuklara davranışlar -onlarla bir olabilmek-eğlenmek-eğitim ve bunlardan keyif almanın sergilendiği,şakaların yapıldığı,yağmurdan saklanmadan dans etmenin tadını hissettiren ve bir aşkın süslediği ,alışık olduğumuz Hint filmlerinden biraz daha farkı olan harika bir filmdi.Aşk güzeldi.Çocuklar güzeldi.Müzik güzeldi.Babalar ve amca güzeldi.Benim de duygularım ve onların yüzüme yansıması beni güzelleştirdi.Sen de güzelsin Yeppudaa.com sitesi.Bu filmi listene aldığın ve izlenmeye hazır hale getirdiğin için emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum.
yucelinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.07.13, 23:15   #6
pinkrose
aktif üye
pinkrose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Konu çok sıradan gibi görünüyor olsa da filmin içine girince gerçekten sıra dışı olduğunu farkediyorsunuz. Karakterler çok sağlam bir kere. Bu gün izleyip bitirdim. Çok ama çok beğendim...
pinkrose isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.04.14, 23:08   #7
gülü
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir
Büyüklerin desteği çok güzeldi. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürediyorum. Harikasınız.
gülü isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.06.14, 20:19   #8
Hyun_Bin
aktif üye
Hyun_Bin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Aish i geleneksel kıyafetler içinde daha bir seviyor ve güzel buluyorum. Belki de o yüzden bu filmi pek sevemedim. Vivek i ilk kez izledim, görüntü olarak Aish ile uyumluydu ama pek duyguları verememişti. Lüzumsuz şekilde dönemin dans figürlerinin olduğu parti sahneleri sıktı. Amitabh ın bulunduğu kısımlar eğlenceliydi. Onun dışında Aish in güzelliğini izlersiniz filmde başka da bir şey yok zaten. İyi ki Vivek ile ayrılıp Abhi ile evlenmişsin Aish yoksa seni bu adamla film serilerinde görürdük.

Emeği geçen arkadaşlara çok çok teşekkürler. Bu sitenin en sevdiğim yönü altyazı konusunda çok titizlik gösterilmesi. Filmin anlaşılırlığını etkiliyor ve bu titizlik sayesinde keyifle izleyebiliyorum. Umarım daha çok bolly yapımı görürüz sitede.

Hyun_Bin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2004, film, gaya, hindistan, kyun, online, İzle

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:04.