Yeppudaayı Seviyorum...
Videolarımızda donma yoktur. İnternet hızınızı ay sonuna doğru TTNET yavaşlatır. Videoyu biraz durdurup, devam ederseniz; donmadan izleyebilirsiniz.

Geri Dön   YEPPUDAA > Yeppudaa Sonu > Çöp Kutusu

GAYA KORE RESTAURANTI...

Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Konuyu değerlendir
Alt 06.09.12, 08:13   #1
ebru09167
ebru09167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ---Bursa---
Him GOLD ÜYE olmak için tıklayınız.
Arkadaşlar forumda aradım bulamadım. Haberi olan var mı Özcan Deniz yeni filmi Evim Sensin'i A moment to Remember filminden uyarlama yapmış. Ve bunu saklamamış. marangoz İskender ve alzheimer hastası Leyla'nın hikayesini acıklı anlatıyor. Buyrun bu da filmin fragmanı

bu da orjinal konusu:

Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim’le olan bağını onarmaya başlar. Çocukluk evinin kapısından adımını attığında hayatının en zor 4yilina girdiğinden habersizdir

Leyla ile yolu kesişinceye kadar yalnızca kendisi için yaşamış olan İskender, yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evi olmamış bir adamdır. Belki de meslek olarak başkalarına ev yapmayı seçmesi bundandır.

Kazara yaşanan ilk bakışmanın üzerinden uzun bir zaman geçse de filizlenen aşk hızla ilerler. Biri aşktan, biri yalnızlıktan nasibini almış, dünyaları taban tabana zıt çiftimiz herşeye rağmen aradıklarını birbirinde bulur. İskender, birine ait olma, yarını planlama, bir kadının kocası olma duygularından oldukça uzak ve bu kavramlara yabancıdır. Ama Leyla, kalbini iyileştiren adama bütün bu karanlık noktalarından çıkacağı yeni bir dünya armağan eder.

İkisinin ozene bezene kurduğu dünyanın üstüne bir kabus çökene kadar.Onun evi artık Leyla’dır

ONLİNE DİZİ-FİLM LİSTE      

Konu eşikcini tarafından (09.11.12 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.
ebru09167 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:22   #2
sbrgnl
sbrgnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çok özlemişim...

Umarım fiyasko değildir... Şu an karışık bir duygu yaşadım, oyuncuları severim ama ille de yapılmış bir filmi yapmak zorundalar mı yani... yeni bir şeyler üretmek ille de bu kadar zor mu ki üretilmişi kullanıyorlar anlamıyorum...Buna hep karşıydım, hala da karşıyım ama bilemedim şimdi////////////

sbrgnl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:22   #3
vanessa
vanessa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL

evet dün görmüştüm bunu çok şaşırdım kore filminden uyarlama diyince filmi nasıl yapmışlar merak ediyorum

vanessa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:24   #4
vanessa
vanessa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL

Alıntı:
sbrgnl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu an karışık bir duygu yaşadım, oyuncuları severim ama ille de yapılmış bir filmi yapmak zorundalar mı yani.
bende karışık duygular içindeyim sevinsem mi kızsam mı bilemedim

vanessa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:26   #5
ebru09167
ebru09167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ---Bursa---

Benim en sevdiğim film a moment to remember cok beğenerek izlemiştim kore filminden uyarlama yapılması hoşuma gitti eğer güzel çekilmişse gişe yapabilir konu çok güzel bir kere ama ben orjinalini izleyip beğendiğim için belki çok beğenemem

ebru09167 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:28   #6
yori
yori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

orijinalinin yerini tutmaz.
gıcık oldum valla güzelim film

yori isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:29   #7
duwi
duwi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
#
# rain

kesinlikle bende karışık duygular içersindeyim. bir yandan gizli hazinem bulunmuş gibi huysuz diğer yandan kore filmlerinin değerini anlamış film sektörümüz olduğum için mutluyum. ama ne olur, önce orjinal izlesin bu filme gidecek olanlar. bunu sağlamamız lazım bence.

duwi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:29   #8
sbrgnl
sbrgnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çok özlemişim...

Alıntı:
ebru09167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim en sevdiğim film a moment to remember cok beğenerek izlemiştim kore filminden uyarlama yapılması hoşuma gitti eğer güzel çekilmişse gişe yapabilir konu çok güzel bir kere ama ben orjinalini izleyip beğendiğim için belki çok beğenemem
Katılıyorum... Gişe yapacağına da inanıyorum malum ülkede drama bayılıyoruz ama ilk göz ağrısı her zaman ayrıdır. Orijinalinin etkisini yaratır mı bilemem

sbrgnl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:30   #9
emine89
Müzik Paylaşımcısı
emine89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: konya

a moment to remember diye duymuştum burada kız sağırmış diye duydum ama doğru mu bilmiyorum Bizim Türkler amma çalıyorlar korelilerden ebru gündeşte mblaq2ın klip arka planını çalmış

buda videoları

Konu emine89 tarafından (06.09.12 Saat 08:34 ) değiştirilmiştir.
emine89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 08:34   #10
Menen
Menen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Düşünen adam cıvarları

yani bu doğru birşey mi ? çıkıp ben kore yapımı bir filmden alıntı yaptım diyemez mi ? bu hırsızlıktır .. nerde emeğe saygı .. ilk teaser 'ı izlediğimde kesinlikle izlerim die düşünmüştüm ama sinema benim için bir tutku ve benim bu tutkumda orjinallere yer var sadece .

Menen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
denizin, evim sensin, filmi, hangi, kore, Özcan, uyarlaması, yeni

Seçenekler
Konuyu Beğendiniz mi?
Konuyu Beğendiniz mi?:

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:02.