Yeppudaayı Seviyorum...
Alt 22.09.12, 00:53   Çeviri yapmak isteyen #1
Lady G
Yeppudaa Radyo Ekibi
Lady G - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
hep kore hep kore izliyorum. bu ara içimden bir japon dizisi izlemek geldi. şimdiye kadar
Buzzer Beat
Hana Kimi
Hana yori dango
izledim. romantik, komik dizi tavsiyesinde bulunursanız çoook sevinirim.
şimdiden kamsahamnida/arigatto gozaimasu

Lady G isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.09.12, 09:50   Çeviri yapmak isteyen #2
phileshipper
İZLEME LİSTEM
Nereden: eta carinae
perfect girl evolution yada diğer adıyla yamato nadeshiko shichi henge çok eğlenceli ve romantikti))

phileshipper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.09.12, 09:56   Çeviri yapmak isteyen #3
sadece
sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
hotaru no hikari =) oldukca eğlenceli komik bi dizidir en sevdiğim japon dizilerimin başında

nobuta wo produce yamapi+kamenashi kazuya+hanakimideki kız okul dizisi

sadece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.09.12, 10:44   Çeviri yapmak isteyen #4
eun chann
İZLEME LİSTEM
Nereden: ciidiii'nin(gd) baktığı gökyüzünden..
love sufflee izlediğim en iyi japon dizisi diyebilirim cok hoş konusuda farklı gelmişti ,okul dizisi olan nobuta wo produce ilk japon dizim oda cok iyi arkadaslık vs. muhteşem anlatılmış,hotaru no hikari kıza öl bit ,gene okul dizisi kesin yanlıs yazacam adını ama shiritsu bakaleyo koko,yepte yok galiba ama raifu diye dizidede okul dizisi yine cok güzel arkadaslık üzerineydi yine,gokusen ayrı olay öğretmene bak oluyosun....valla yazdıkca yazdım ama bunlar olmazsa olmazlar yani hana kimi buzzer beat tan falan sonra ben bunları izlemiştim hepsi cok güzeller cok romantik deiller geneli okul vs. ama en romantik love suffle hepsini tavsiye ederim hepsi ayrı ayrı güzeller..

eun chann isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.09.12, 10:45   Çeviri yapmak isteyen #5
eun chann
İZLEME LİSTEM
sadece imzanı sorabilirmiyim bi dizi falanmı acayip bişeye benziyor..

Alt 23.09.12, 10:49   Çeviri yapmak isteyen #6
sadece
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
eun chann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@sadece imzanı sorabilirmiyim bi dizi falanmı acayip bişeye benziyor..
castaway on the moon film canım ilk sahnelere biraz sabredersen güzel filmler listene girebilecek bi yapım

Alt 23.09.12, 10:51   Çeviri yapmak isteyen #7
eun chann
İZLEME LİSTEM
sadece teşekkür ederim güzel bişeye benziyor acayip merak ettim en kısa zamanda bakacam..

Alt 23.09.12, 11:00   Çeviri yapmak isteyen #8
sadece
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
eun chann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@sadece teşekkür ederim güzel bişeye benziyor acayip merak ettim en kısa zamanda bakacam..
rica ederim iyi seyirler şimdiden =)

Alt 23.09.12, 11:11   Çeviri yapmak isteyen #9
Brooke
Brooke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Aklıma hemen Proposal Daisakusen,Rich man Poor Woman ve Gokusen geldi.

Proposal Daisakusende başrollerde Yamapi ve Nagasawa Masami var.Ayrıca Eikura Nana da var ki çok sevdiğim bir aktirsttir Diziyi çok severek izlemiştim.Çocukluk arkadaşı - ve aynı zamanda sevdiği kadının- düğününde pişman olup geçmişe gitmek istiyor ve pat bir peri çıkıp ona yardım edip pişmanlıklarını düzeltmesi için geçmişe götürüyor.Aşırı fantastik değil gayet hoş romantik bir diziydi.(Yanılmıyorsam bunun Kore yapımı da vardı.Bu sene başlamıştı sanırım)

Rich Man Poor Woman'da vazgeçilmezlerimden Oguri Shun ve bu diziyle tanıyıp o şirin suratına hayran kaldığım Ishihara Satomi var.Ayrıca Aibu Saki var ki Buzzet Beat'de de oynamıştı şirin kadındır ama hep başrollerin arasındaki kadın rolü veriyolar kadına uyuz oluyorum Dizi henüz devam ediyor o yüzden açıklama yapmayayım ama izleyip de sevmeyen var mıdır varsa nasıl bir zevki vardır şüphe duyabileceğim bir yapım.Harika ötesi.2012in en iyi Japon yapımı bile olabilir kesinlikle izlemelisin

Gokusen'i mutlaka duymuşsundur 3 sezon devam etti + filmi de var her sezon sonundaki özel bölümleri de geçmeyelim.Açıkcası diziye 2.sezondaki Kamenashi Kazuya & Akanishi jin ve 3.sezondaki Miura Haruma için başlamıştım ama o diziyle tanıdığım Matsumoto Jun yıktı geçirdi beni.Fanı oldum adamın birden.O zamandan sonra neredeyse her Matsumoto Jun'lu yapımı izlemeye çalışıyorum.Hana Yori Dango'nun aşırı hayranıyım.Domyoji'yi sen de benim kadar sevdiysen en azından ilk sezonu Matsumoto Jun için izlemelisin.Aynı zamanda ilk sezonda Oguri Shun'umuz yine var İlk sezondaki kadroyu hep aradım içim cız etti ikinci sezonda yenileri görünce.Diğer sezonlar için garanti veremesem de ilk sezon bombadır mutlaka izlemelisin

Şu an aklıma gelenler bunlardı.Umarım izler ve beğenirsin

Not:Arkadaşlar söylemiş diye söylemek istemedim ama Nobuta Wo produce da harikadır.İlk göz ağrılarımdan biridir.Gerçekten arkadaşlığın çok güzel işlendiği,ost'ları falan bile daha sonra dinlendiğinde insana hafiften bir dokunan yapımdır.Aman dikkat daha sonra Yamapi - dolayısıyla Akiraaaa - diye dolaştırtabilir insanı ortalıklarda.İzledikten sonra ne demek istediğimi anlayacaksın

Brooke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.09.12, 11:21   Çeviri yapmak isteyen #10
Lady G
Yeppudaa Radyo Ekibi
Lady G - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sadece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

nobuta wo produce yamapi+kamenashi kazuya+hanakimideki kız okul dizisi

Nobuta wo produce de yamashita mı kız rolünde?

Lady G isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
dizisi, en iyi japon dizileri, japon, japon dizileri, misiniz, önerebilir, romantik

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:50.