Yeppudaayı Seviyorum...
Alt 25.10.12, 09:21   #1
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 이승기 / 이준&#44592
Yapımın Afişi

Sisters In Love / Women Of The Sun - 태양의 여자

Yapım Hakkında

Yönetmen: Bae Kyung Soo
Senarist: Kim In Young
Tür: Romantik, Drama
Bölüm Sayısı: 20
Yayınlayan Kanal: KBS2
Başlama Tarihi: 28 Mayıs 2008
Bitiş Tarihi: 17 Temmuz 2008
Günü: Çarşamba – Preşembe
Saati: 21.55 ( Kore Saatiyle)

Çevirmen: Usagi & Tosikusu

Oyuncular:

Kim Ji Soo - Shin Do Young
Han Jae Suk - Kim Joon Sae
Lee Han Na - Yoon Sa Weol
Jung Gyu Won - Cha Dong Woo

Konu

Kim Joon Sae yetenekli bütün kadınların ilgisi üzerinde çapkın bir spikerdir. Ama bu genç adamın geçmişte sırları vardır. Küçükken ailesi tarafından yetimhaneye terk edilmiştir. Şans eseri onu kendi çocukları gibi seven bir çift tarafından evlat edinilir. Bir müddet sonra anne ve babasının biyolojik çocukları olacağını öğrendiğinde çok korkar ve kardeşi doğduktan sonra onu bir daha sevmeyeceklerini düşünerek onu kıskanır. Beş yıl bu kıskançlık içerisinde geçer ve bir gün kardeşini bir tren istasyonunda terk eder. Yıllar sonra kişisel alışverişçisi olan Sa Weol'un aslında tren istasyonunda terk ettiği kardeşi olduğunu öğrenecektir.

Konu Çeviri: Angelus2097

İndirme Linkleri

VK VİDEOLARI

DAİLYMATİON VİDEOLARI

Ek bilgiler...

Diziyi bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz.İyi seyirler

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu sa-rang tarafından (19.06.13 Saat 12:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: çerçeve
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.10.12, 12:25   #2
butti23
butti23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünya üzerinde herhangi bir yerden :)
konusu güzele benziyor tüm bölümler yüklenince izlerim

butti23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.10.12, 14:13   #3
nisan22
İZLEME LİSTEM
ekleyen çeviren arkadaşlara teşekkürü borç bilirim ,diziyi 3 gündür takip etmekteyim hergün bu nasıl bir senaryodur diye sinirden bırakıyorum ama belki diğer bölüm daha iyi olur diye beklentimi yüksek tutup seyrediyorum henüz finale gelemedim
Gizli Mesaj içeriği: SPO!!:
bu nasıl bir adaletsizliktir anlamıyorum herşey ama herşey bizim ünlü spikerimizinmi olmak zorunda ,sen bacını o yaşta bilerek kaybet ,sonra bulunmaması için elinden geleni yap,sevdiği adamıda sevgilin yap buda yetmiyor asıl saçmalık diğer wol için gelen çocuğunda bu kadına aşık olması ayyy çok saçma çok herşey bu kadına verilmiş bu dizide allah bilir yaptığı tüm kötülüklerden sonra finalde bir kaza geçirir yok annesi onu istemedi yetimhaneye gönderecekti ,içinde temiz ve yanlız bir insandı diye aklayacaklar bu kadını ,nefret ettim kendilerinden her kimse bu kadın ve o annesinin yaptığı herşeyide hakediyor sonuna kadar ,kadın annelik içgüdüleriyle hareket ediyor ve anlıyor bence onun ne sinsi bir cadı olduğunu,gelelim bunla evlenecek olan adama valla ikisi arasında bir elektirik hiç yoktu soğuklardı hala adam demezmi ben onu seviyorum diye yuhhh diyorum bende ,emek veren arkadaşlara teşekkür ederim ama haksızlıklarla dolu bir diziydii şuan bile sinirden duramıyorum yerimdee

Konu gülizz tarafından (05.05.13 Saat 10:02 ) değiştirilmiştir.
nisan22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.05.13, 09:23   #4
gocika
İZLEME LİSTEM
Nereden: seoul
öncelikle siteye bayılıyorum. çeviri için ayrıca teşekkürler ama çevirilerde gereksiz kişisel yorumlar oluyor eğlenceli olabilir fakat herkes diziyi öylesine izlemiyor korecesini geliştirmek isteyen için biraz rahatsız edici.
5.bölümdeyim diziyi herkese tavsiye ederim

gocika isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2008, dizi, güney, kore, online, women, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:46.