Yeppudaayı Seviyorum...
Alt 18.01.10, 21:40   Çeviri yapmak isteyen #1
ayşegül atsu
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul/ içinden:D

• Orjinal İsim: Seumail Eogein
  • Bilinen İsmi: Smile Again
  • Tür: Drama, Romantik
  • Bölüm Sayısı: 16
  • Yayınlayan Kanal: SBS
  • Yayınlanma Tarihi: 17-Mayıs-2006 ile 06-Haziran-2006
Konusu

Ban Ha Jin (Lee Dong Gun), liseden atılmış, annesi ve babasını kaybetmiş biridir.Oh Dan Hae(Kim Hee Sun) okul takımında beysbol oynayan ve Yoon Jae Myung(Lee Jin Wook)'ye hayranlık duyan birisidir.
Ban Ha Jin parası olmadığı için, üniversitede okumak için okul haricinde çalışmaktadır. Ancak yine de yeterli para bulamayınca, müdürün oğlu ile anlaşmak zorunda kalır. Müdürün oğlunun nefret ettiği Oh Dan Hui herkes önünde küçük düşürecek böylece istediği para karşılanacaktır. Ancak bu esnada Oh Dan Hui ile birbirlerine aşık olurlar. Ne yazık ki, müdürün oğlu bu fırsatı kaçırmaz ve bir okul gecesinde kızı herkesin önünde küçük düşürür.
Oh Dan Hae Seul'e taşınır. Ban Ha Jin ise ona bela olan Choi Yoo Kang(Yoon Se Ah)beraber gitmek zorunda kalır.
Aradan zaman geçer ve İsviçre'de karşılaşırlar...

OYUNCULAR
Diğerleri

ayşegül atsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.01.10, 21:55   Çeviri yapmak isteyen #2
ayşegül atsu
İZLEME LİSTEM
spoiler sayfası görmeyince açim dedim hayırlı uğurlu olsun
bu dizide de baya bi tesadüf zinciri dönüyor bakalım hadi hayırlısı neler olucak ban ha jin'e şu yapışan kıza sinir oldum ama bi yandan da üzülmedim değil yani ama anlayamadığım nokta hastanede babasının bikaç güne iyi olucağı söylendi sonra ha jin'e gidip babam öldü kaçalım dedi nasıl iştir anlamadım bence babası ölmedi hem onunla kaçmak hemde babasından kurtulmak için söyledi gibime geliyo ve şu isviçredeki parfüm yapan kadında %99 annesidir kesin oh dan hae'ye de çok üzüldüm yazık hiç suçu yokken gururu incindi kızın ama üstüsinden geldi şimdi de bişey olmamış gibi karşısına çıkıyo 3. bölümün sonunda da kızın attığı tekme süperdi

Alt 18.01.10, 22:00   Çeviri yapmak isteyen #3
Diyarbakırlı
Emekli Çevirmen
İZLEME LİSTEM
Evet Aslında babasının iyi olacağını duyunca pek sevinmedi. Haklı kızcağız Nasıl da dayak atıyor kıza. Kız zaten hem çocuğu kapmak hem de ordan kaçmak için daha iy bir fırsat nasıl bulacaktı ki.
Hazır yazmışken devam edeyim.
Birnci bölümde son sahne epey dokunaklıydı.İçim eridi
İsviçre'de birbirlerini görme sahnesi de süperdi.
Bir de 5. bölümde (yayınlayayım söylerim)
5.bölümü verdikten sonra bir hafta yokum.Tatile çıkacağım.Ama dönüşte iki-üç bölüm birden vereceğim.

Konu Diyarbakırlı tarafından (18.01.10 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.
Diyarbakırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.01.10, 22:16   Çeviri yapmak isteyen #4
valek
İZLEME LİSTEM
parfümcü kadın kızın annesi kesin baska ihtimal yok dan hee demişdi ya ban ha jin e babam profosyonel beysbolcuydu sakatlandı bırakdı diye kadında o ara bırakmısdır onları kesin
kıza gelince sebep yokken babası o kadar dövüyosa kafasına vurduktan sonra neler yapar siz düşünün korktu tek basına gitmeye cesaret edemedi çocuguda kandırdı ...şimdi bu ban ha jin in arkadası den hee yi ban ha jinle tanıstırır dan he de ona inat cocukla çıkmaya baslar bu arada ban ha jin keskin burnuyla cosmeticde yükselir dan he nin parfümcünün kızı oldugunu önce an ha jinin beraber kaçdıgı kız öğrenir kesin saklamaya calısır dur bakim baska neler olabilir ban ha jin şans eseri arkadasından kızın babasınn ölmediğini örenir kızı terkeder falan sonra bu arkadası herşeyi dan hee ye anlatır dan hee aşka gelir falan filan aksam aksam ne yazdım bee off ilham geldi valla

valek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.01.10, 22:39   Çeviri yapmak isteyen #5
ayşegül atsu
İZLEME LİSTEM
oh dan hae'nin değil öteki kızın annesi o bence çünkü onun annesi 3 yaşındayken ölmüş ötekininkisi ise sürekli dayak attığı için annesinin kaçtığını söylemişti kesin o kızın annesi o 1. bölümün sonunda bende çok üzüldüm kıza ama çocuğada üzüldüm acaba yetişebilseydi daha mı farklı olurdu pişman olmuş gibi bi hali vardı ha jin dediğin gibi o burnu sayesinde işi alıcak tatlı olduğu kadar üstün bir burnada sahip bu arada süper zamanlama bende tatile çıkıcam ben yokken izleyemezsiniz hep beraber izleriz meraktan ölmem böylecediyarbakırlı yoksa aynı yere mi gidiyoruz gidiceğin yerde ortalarda oppa oppa diye kendi kendine söylenip konuşan birini görürsen bilki o benim

Alt 18.01.10, 22:49   Çeviri yapmak isteyen #6
Diyarbakırlı
Emekli Çevirmen
İZLEME LİSTEM
Diyarbakırlı'nın gideceği yer neresi olur zaten(DİYARBAKIR-Bekle ben geliyorum) Ama tatile de iş götüreceğim.Alt yazıları orada da devam ettiririm. Dönüşte iki-üç bölüm birden vermek için. Bu arada Valek 5.bölüümn altyazısını Saragni'ye attım.Yarın izlersin

Konu Diyarbakırlı tarafından (18.01.10 Saat 23:07 ) değiştirilmiştir.
Diyarbakırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.01.10, 23:03   Çeviri yapmak isteyen #7
ayşegül atsu
İZLEME LİSTEM
süpersin valla bu arada nereye atıyosun altyazıları sarangniye mi

Alt 18.01.10, 23:25   Çeviri yapmak isteyen #8
valek
İZLEME LİSTEM
ohh ohh diyarbakırlı sen bizi böyle şımartmaya devam et aman nazar değmesin sağol 5.bölüm için ...

valek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.02.10, 00:32   Çeviri yapmak isteyen #9
ayşegül atsu
İZLEME LİSTEM
aigo aigo aigo... 10. bölümü az önce bitirdim süperdi 11. bölümü merakla bekliyorumyeni farkettim uzun zamandır yazmamışım dizimiz hakkında yorum çesoimidabu arada valek sen haklı çıktın profesör gerçekten oh dan hui'nin annesiymiş ben öteki kızındır diye sanıyodum ama ne bilim oh dan hui'nin babası hiç terkedilmiş bi tipe benzemiyodu karısının gerçekten öldüğünü sanmıştım ötekisininde babasının mafya olduğunu görünce haklı yere kaçtığını düşünmüştüm ama yanılmışım son kısımda yoon jae myong yatakta oh dan hee'nin elini tutuyodu o kısımda bende şok oldum kız ban ha jinle oyunda kazandığı köpeğe bakıyoduki birden kızın kolunu kavrayıverdi ben bile korktum yhaaa ban ha jin de girdi araya gördü onları şimdi kimin bakış açısından bakıcağımı şaşırdım üzüldüm üçüne birden tam bir aşk üçgeni oldu orası

Alt 03.03.10, 18:01   Çeviri yapmak isteyen #10
ayşegül atsu
İZLEME LİSTEM
şimdi 11. bölümü bitirdim çok güzeldi dramatik sahneler bizi bekliyo anlaşılan mafya olan adam o dayakla yetinmez daha beteri olucak kesin oppamın tam kalbine geldi tekme ayakları kırılsın emi babasıda kızıda ayrı dert nasıl olurda profesöre kızının öldüğünü söylettirebilir hiç vicdan yok valla babası bir iki tokat atsaydıda aklı başına gelseydi ama oppam cengaver gibi önüne atladı olan gene ona oldu kız için üzülmüyo değilim ama oda hatalarının cezasını çekiyo

Etiketler
gülümse, smile, spoiler, yine