ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Gu Family Book / Güney Kore / 2013 / Spoiler
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 25.03.13, 21:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Kang Chi Begining /// 2013

Gizli Mesaj içeriği: Diğer Afişler:

Yapım Hakkında

Adı: Guga Uiseo / 구가의서 / goo-ga-eui-seo
Yönetmen: Shin Woo-Cheol
Yazar: Kang Eun-Kyung
Kanal: MBC
Bölüm Sayısı: 24
Yayın Tarihi: 2013/04/08
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı 22:00
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Çevirmenlerimiz
shepidi
Anobist
emiş
zeyra88
QuaDro
mirage
Yukinohana

~ Oyuncular ~

Lee Seung Gi - Oynayacağı karakterin adı Choi Kang Chi. Ölümlü bir anne ve tanrı bir baba tarafından dünyaya gelen ama daha çok bir insan gibi yaşamayı isteyen bir erkek gumiho (dokuz kuyruklu tilki) olan Choi Kang Chi, insan olarak yaşamak için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Yarı insan yarı mitolojik bir yaratık olarak dünyaya gelen ve insan olması mümkün olmayan diğerlerinden daha çok insan olma mücadelesi veren Choi Kang Chi'nin büyük destansı hikayesini izleyeceğiz. Yoon Seo Hwa (Choi Kang Chi'nin annesi) Jiri Dağları Tanrısının koruyucusu, Gu Wal Ryung (Choi Kang Chi'nin babası) birbirine aşıklardır ama düşmanlarının tuzağına düşerler, Yoon ailesi her şeyi yerle bir eder. Seo Hwa hizmetçisi ile kaçarken, Wal Ryung'un kaza sonrası ortadan kaybolduğu haberini alır. Kaçarak oğlunu büyütmesinin mümkün olmayacağını düşündüğünden , birinin ona sahip çıkacağı umuduyla oğlunu bir sepetin içine koyarak nehire bırakır. Choi Kang Chi, nehirden alındıktan sora Choi ailesi tarafından yetiştirilir. Dİzide, Choi Kang Chi, Jiri Dağlarının Koruyucu ruhu baba Gu Wol Ryung'un ve insan olan anne Seo Hwa'nın oğludur. Kang Chi açık sözlü ve tamamen ilginç bir karakter. Bir kaza sonucu yarı insan yarı yaratık olduğunu anladığında ikinci hayatını yaşamaya başlar.

Bae Suzy - Oynayacağı karakterin adı Dam Yeo Wool'dur. İlginç bir karakter. Bayan olmasına rağmen dövüş sanatları ve okçuluk alanlarında ustadır. Yeo Wool genç yaşında babasının dövüş sanatları merkezinde eğitmen olmuş ve Konfüçyus öğretileriyle yetiştilmiş dürüst bir karakterdir.

Bang Sung Joon- Gon karekterini canlandıracak. Bu karakter Dam Yeo Wool'un (Bae Suzy) koruması ve Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) destekçilerinden biri. Gon Dam Yeo Wool'a karşı duyguları vardır ve bu yüzden Choi Kang-Chi ile aralarında sorun olucak gibi

Lee Yoo Bi - Dizide oynayacağı karakter Park Chung Jo, Choi Kang-Chi'nin (Lee Seung-Gi) ilk aşkıdır. Choi Kang Chi'nin kurtarıcısı Park Moo Sol'un tek kızıdır. Hoş bir Joseon kadınını canlandıracak. Güzel , zeki , zengin ve bilgili. Ama kötü tarafı da var tabii. Kang Chi'nin ondan hoşlandığını bildiği için bencil tarafını gösterir. Ailesi tarafından terkedilmiş çocuk Kang Chi bu kızı seviyordur ve kızda bundan faydalanarak ihtiyaç duyduğu zamanlar ondan yararlanır. Dam Yeo Wool işin içine dahil olunca aşk üçgeni ortaya çıkacak.

Yoo Yeon Seok - dizide Park Tae Seo karakterini canlandıracak. Kang Chi'nin ilk aşkı Park Chung Jo'nun (Lee Yoo Bi) abisi rolünde. Dam Yeo Wool'a aşık olacak ve Kang Chi ile onun için rekabet edecek.

Jung Hye-Young - Cheon Soo-Ryun
Lee Sung-Jae - Jo Gwan-Woong
Jo Jae-Yun - Wal-Pae
Lee Yeon-Hee - Yoon Seo-Hwa
Choi Jin-Hyeok - Koo Wol-Ryung

~ KONU ~

Drama, erkek bir Gumihou (dokuz kuyruklu tilki) konu almaktadır. Choi Kang-Chi (Lee Seung-Gi), yarı insan ve yarı tilkidir. İnsan olmamasına rağmen, bir insan olarak yaşamak için mücadele etmektedir.
"Horse Doctor" dizisinin hemen ardından yayınlanacaktır.

İlişki Tablosu

Trailer

Ekran Görüntüleri

Gizli Mesaj içeriği: resimlerin devamı:

Gizli Mesaj içeriği: Gifler :):

İndirme Linkleri

Konu bburcuu tarafından (11.11.14 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.13, 21:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
jungyonghwaoppa
CNBLUE Sorumlusu
aktif üye
jungyonghwaoppa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 'Out of the blue we fell in love with CNBLUE!'
Spoiler açıldığına göre çeviri yakın bölümler geliyor mu demek şimdi dört gözle bekliyorum burcu ellerine sağlık
jungyonghwaoppa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.13, 21:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
umnise
Lee Seung Ki Sorumlusu
aktif üye
umnise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: "airenniewon"
omo omo spoiler açılmış buraya taşınalım artık burcu canım etiket için çok teşekkürler ayy daha bir heyecan yaptım şimdi

Bu arada bburcuu dizinin ismi Gu Family secret olmuş canım yaa elin değmişken 2.fragmanıda eklersin

umnise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.13, 21:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
jungyonghwaoppa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Spoiler açıldığına göre çeviri yakın bölümler geliyor mu demek şimdi dört gözle bekliyorum burcu ellerine sağlık
Çok fazla bekleyeni var spoiler açmamı istediler başlamasına az bir zaman kaldı ama çevirmenimiz belli değil henüz

Alıntı:
umnise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
omo omo spoiler açılmış buraya taşınalım artık burcu canım etiket için çok teşekkürler ayy daha bir heyecan yaptım şimdi
Rica ederim canım bol spoiler hepimize

Alt 25.03.13, 21:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
umnise
Lee Seung Ki Sorumlusu
aktif üye
umnise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: "airenniewon"
Alıntı:
bburcuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok fazla bekleyeni var spoiler açmamı istediler başlamasına az bir zaman kaldı ama çevirmenimiz belli değil henüz
MP4 kısmı kapalı ama orda bu dizi için YÇÇ`nin üstlenecegi yazıyor.. Anobistin falan ismini gördüm

umnise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.13, 21:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
anadolu
aktif üye
anadolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize
hayırlı olsun spoiler sayfamız
anadolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.13, 22:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
jungyonghwaoppa
CNBLUE Sorumlusu
aktif üye
jungyonghwaoppa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 'Out of the blue we fell in love with CNBLUE!'
Alıntı:
Evet ya farkettim dizi tanıtımı sürekli gündemde ben de sürekli bakıyordum yorumlara müjdeli haber var mı diye o da belli olur yakında inşallah Şimdiden hayırlı olsun o zaman bol bol spoilerlar olsun
jungyonghwaoppa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.13, 22:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
svgfb
FENERBAHÇEM..
joker
aktif üye
svgfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Saraçoğlunun bööründen :))
Spoiler sayfamız hayırlı olsun İnş. mesajım 2. sayfaya zıplamaz, ilk sayfada çıksın istiyorum
umnise 'nin çirkin oppasının dizisini izlemek için sabırsızlanıyorum aman 8 Nisan gelmesin

umnise tiçıır sarangheee

svgfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.03.13, 22:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
umnise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
MP4 kısmı kapalı ama orda bu dizi için YÇÇ`nin üstlenecegi yazıyor.. Anobistin falan ismini gördüm
Hadi ya deseydin açmazdım spoileri erken diye kızarlar şimdi
Alıntı:
jungyonghwaoppa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet ya farkettim dizi tanıtımı sürekli gündemde ben de sürekli bakıyordum yorumlara müjdeli haber var mı diye o da belli olur yakında inşallah Şimdiden hayırlı olsun o zaman bol bol spoilerlar olsun
Bekleyeni çok YÇÇ yapıcakmış çeviriyide

Alt 25.03.13, 22:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
svgfb
FENERBAHÇEM..
joker
aktif üye
svgfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Saraçoğlunun bööründen :))
Alıntı:
Bekleyeni çok YÇÇ yapıcakmış çeviriyide
Evet bekleyenlerin başını laf aramızda ben çekiyorum Burcu
Kim çevirecek diziyi bilgi yok yoksa ben mi görmüyorum yoksa çevirecek kişi belli mi değil Her neyse işte kim çevirecekse de kaliteli olacağından hiç şüphem yok şimdiden kolaylıklar diliyorum çevirmenimize

svgfb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:07.