Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Filmler için Ayrılmış Spoiler Bölümü / Kabhi Khushi Kabhie Gham / 2001 / Hindistan ///Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 06.04.13, 23:09   #41
onursen
Hyun Bin Sorumlusu
onursen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çakal TClouds® Kardeş Sayfa
Alıntı:
umnise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu oynamaları yüzünden o kadar espiriler çıkıyor ki gülmekten ölüyorum cidden oynamayı abartıyorlar bazen.. 3 saatlik filmin 1 saati dans`la geçiyor... Böyle bir espiri var mesela
-Radj baban ölüyor son anında seni görmek istiyor
-Babam mı ölüyor?? Dur bir dk dans edip geliyorum
Ben seviyorum aslında o dans hallerini çok eğlenceli eskiden ne izlerdim yaa bu filmide izlemiş olabilirim aslında ben bide muhteşem dövüş sahnelerini hatırlıyorum
onursen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.04.13, 23:12   #42
nilgünk
nilgünk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
# 2AM
#
Alıntı:
onursen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yorumdan sonra @77kanki kankime bu filmi zor seyrettiririz artık @nilgünk nilgünüm çok güzel düşünmüşsun kesinlikle zaman zaman birlikte film izleyip spo yapalım ben daha filmi izleyemedim ttnetle akraba olmakla meşgulüm sağolsunlar internette problem yaşatıyorlar bize
Ben ona izletecek film de bulurum. Rab Ne Bana Di Jodi'yi @katre28 de beğenmiş. Ben de beğenmiştim. O olabilir. Sen hala izleyemedin mi?
Alıntı:
lalezar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aishwarya Rai filmde çok güzeldi gerçekten, o sahnede uçuşan saçlar kimi etkilemezki..
O kadın da çok güzeldi gerçekten.
Alıntı:
Sen hangi filmlerini izledin, ben hepsini bilmiyorum, izlediğin hangi filmleri daha güzeldi..
İkisini birlkte kastetmemiştim. Oynadıkları diğer filmleri demek istemiştim. Kajool'u Fanaa'da izledim en son. Çok beğendim.
Alıntı:
şimdi gözüktü mü ??
Hem de nasıl. Çok izlenmeyi hakediyor.
Alıntı:
büyük bir SRK fanı olaraktan Shahrukh Khan`ın yeri bende tamamen ayrıdır neredeyse tüm filmlerini izledim.. benim bir kutu dolusu Shahrukh Khan filmleri koleksiyonum vardır
Ben deöyle olup çıktım galiba. Çok yakışıklı, boylu poslu değil ama acayip bir sevimlilik, çekicilik var.
Alıntı:
BİANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şarkılara ve arada ingilizce ki çok yerde repilikler olmazsa olmazı kore dizilerinin sonlarına alıştığım gibi anlamıyorum bile izleyiciyi yola getirmeyi biliyorlar
Hint filmlerini öyle kabul etmek lazım değil mi. Şarkılar, danslar bana dakomik geliyordu ama şimdi filmlerin müziklerini indirip dinler hale geldim.

nilgünk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.04.13, 23:26   #43
nilgünk
İZLEME LİSTEM
# 2AM
#
Alıntı:
Bazen bende niye evlenmedilerki diye düşünmüyor değilim
Alıntı:
İşte bence`de Shahrukh`la Kajol biribirinden hoşlanmışlar.. sadece shahrukh evli oldugundan onlarınki yasak bir aşk olmuş... Ki Kajol`da SRK`da bugüne kadar nerdeyse tüm bollwood oyuncularıyla çalıştılar ama hiç bir oyuncuya biribirilerine baktıkları gibi bakmadılar.. biribirilerine bakışları falan tamamen farklı bu ikilinin
Alıntı:
çünkü Shahrukh Khan aktör olarak sanat camiasına geldiginde zaten evliymiş
Birbirlerin bakışlarını görünce ben de aynı teoriyi kurdum ne yalan söyleyeyim. Geç tanışmışlar. Fakat Kajool'u Fanaa'da Aamir Khan ile izleyince o bakışların tamamen yetenek olduğunu düşündüm. Yasak aşk ihtimalini düşünmektense böyle düşünmek daha iyi geldi.

Alt 06.04.13, 23:43   #44
umnise
Lee Seung Ki Sorumlusu
umnise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: "airenniewon"
Alıntı:
Ben seviyorum aslında o dans hallerini çok eğlenceli eskiden ne izlerdim yaa bu filmide izlemiş olabilirim aslında ben bide muhteşem dövüş sahnelerini hatırlıyorum
bu filmde dövüş sahneleri yok ama o muhteşem dövüş sahnelerini bilirim yumruk atmadan yumruk sesinin kendinden önce gelmesi hindistan filmlerinin olmazsa olmazı

Alıntı:
nilgünk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben deöyle olup çıktım galiba. Çok yakışıklı, boylu poslu değil ama acayip bir sevimlilik, çekicilik var.
aynen yakışıklılıgı yok ama tüm kadınların rüyasını süslüyor

Alıntı:
Birbirlerin bakışlarını görünce ben de aynı teoriyi kurdum ne yalan söyleyeyim. Geç tanışmışlar. Fakat Kajool'u Fanaa'da Aamir Khan ile izleyince o bakışların tamamen yetenek olduğunu düşündüm. Yasak aşk ihtimalini düşünmektense böyle düşünmek daha iyi geldi.
amaan arkadaş olarka kalsınlar neylerine lazım yasak aşk falan

filmden en cok sevdigim sahne benim bu sahne üzerine sahne tanımam valla... ama maalesef gifini bulamadım

bu sahnenin tıpatıp benzeri Baazigar filminde de vardı ama orda kız öpüyordu

Kuch Kuch Hota Hai`de de benzer sahne var

umnise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.13, 08:17   #45
semurla
semurla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Odlar Yurdu
Etiket için teşekkürler!

Bu filmi çok izlemişliyim var,hatta videom bile var...Zaten Şahruk Han ı çok severim,ve oynadığı filmlerin neredeyse hepsinin videosunu bulunduruyorum...

Film güzel,ve ne sırrsa hind müzikleri,dansları beni çok fazla çekiyor...Hanii bazen hiç öpüşmeden o kadar ihtiraslı dans gösterileri yapıyorlar ki,neredeyse erotik deye bileceyim kadar,ama ne çıplaklık var,ne öpüşme,ne de başka bir şey...O dokunuşlar ve bakışlar,dans fiqurları neleri anlatmıyor ki...Hind müzikleri ve dansları aslında bir sanat eseri...Bir az derinine varınca tabii...Çünkü her dans fiquru bir kelime,bir anlam taşımakdadır...

Film gerçekden muhteşem...Ailenin derin anlamını o kadar güzel açıyor ki...Benim kocam ALLAH mı? Hayır....deye isyan eden anne sonunda her şeyi yerine koya biliyor...Aile deyerleri çok önemlidir...Büyüyüne sayğı,sevdiyinin arkasında durmak,kardeşler arasındakı sevgi ve sayğı,gelinin aşinin ailesini kendi ailesi gibi kabul etme çabaları....Aile olmak çok zordur,mutlaka bir şeylerinden vaz geçmek zorundasın...Hanii ben kayınvalidemi annem gibi sevemem deyen kızlar ve gelinler var ya,sevseniz ne olucak ki,diyorum...Daha çok kabul görücek,daha çok sevileceksiniz...Belki bu düşünceyi içinde saklamağı dürüst olmamak gibi nitelendiriyorlar,ama bu dürüstlükden öte bir şey...Çünkü bir gün bu gün kayınvalidemi annem gibi sevemem deyen genc bayan sabah gelininden de aynı şeyi bekleyecek,imkansız olduğunu bile bile hem de....

En çok sevdiyim sahne Kojalın kahramanının gizlice gelib kayınpederinin ayakalarına dokunduğu sahnedir...

Zaten film başdan başa müdriklikle dolu....Tabii ki bu filme eylence deyil,bir yaşam tarzı,adet ve enenlerin çakışması,ve sevginin farklı şekillerinin nasıl yanıltılması gibi bakanlar için....

Filmi burdan izlemedim,çünkü ne tesadüf ki,sadece iki hafta önce TVden izlemiş ve yine göz yaşlarımı tutamamışdım... Çatlağım ya.... Biliyorsunuz işte...

Bir de DEVDAS var...Bana göre hind kinosunun şedevr eserlerinden...Her kelime,her müzik notu,her dans figuru,her hareket bir şaheser...İzlemeyenlere benden tavsiyye...

semurla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.13, 12:38   #46
nilgünk
İZLEME LİSTEM
# 2AM
#
Güzel yorumların için teşekkürler Semurla. Filmi o kadar iyi anlatmışsınki diyecek bir şey kalmamış. Gerçekten tam bir aile filmi.
Alıntı:
semurla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir de DEVDAS var...Bana göre hind kinosunun şedevr eserlerinden...Her kelime,her müzik notu,her dans figuru,her hareket bir şaheser...İzlemeyenlere benden tavsiyye...
Devdası daha önce TV'de izlemiştim. Yeppuda'da görünce de bir göz attım.İzlemek için yürek lazım. Baştan sona izlesem film boyunca ağlarım herhalde.

Alıntı:
Film gerçekden muhteşem...Ailenin derin anlamını o kadar güzel açıyor ki...Benim kocam ALLAH mı? Hayır....deye isyan eden anne sonunda her şeyi yerine koya biliyor...
filmin en etkileyeci sahnesi, Uzaktakileri anarken yakındakiyle uzaklaştık demesi, kocasını sorgulaması, kendisinin doğurmadığı birçocuğu evladı bilip öyle sevmesi, yıllarca kocasına itaaat etmişken evladından ayrılmaının acısıyla baş kaldırması ve bunu bağırıp çağırmadan incelikle, yumuşaklıkla anlatması beni en çok etkileyen sahneler oldu. Karı-kocanın oyunculuğu muhteşem. 3,5 saatlik filmin en güzel daikaları onların sahneleriydi.

Alıntı:
Hind müzikleri ve dansları aslında bir sanat eseri...Bir az derinine varınca tabii...Çünkü her dans fiquru bir kelime,bir anlam taşımakdadır...
Bunu bilmiyordum. Hint kültürüne çok yabancıyım. Dansla ifade ediyorlar kendilerini demek ki.
Alıntı:
Bu filmi çok izlemişliyim var,hatta videom bile var...Zaten Şahruk Han ı çok severim,ve oynadığı filmlerin neredeyse hepsinin videosunu bulunduruyorum...
Ben de izledikçe hayranı oldum. Sırada My Name İs Khan filmi var.
Alıntı:
En çok sevdiyim sahne Kojalın kahramanının gizlice gelib kayınpederinin ayakalarına dokunduğu sahnedir... Zaten film başdan başa müdriklikle dolu....Tabii ki bu filme eylence deyil,bir yaşam tarzı,adet ve enenlerin çakışması,ve sevginin farklı şekillerinin nasıl yanıltılması gibi bakanlar için.... Filmi burdan izlemedim,çünkü ne tesadüf ki,sadece iki hafta önce TVden izlemiş ve yine göz yaşlarımı tutamamışdım...
O sahneyi çok iyi yakalamışsın. Kajool'un o hareketi, çektiği özlemi, acıları çok güzel anlattı.Yüz ifadesi, bakışları da o hareketi tamamlamıştı.

Alt 07.04.13, 12:46   #47
yagmur6767
Dergi Ekibi
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yeppuda'ya Girebildiği her yerden ...
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Filmi izledim . Çok güzeldi nilgünk iyi ki önermişsin canım.
Ben oğlanın babasına kızdım
Yok o kız bizim ailemize uymuyor , evlenemezsiniz falan filan...
ne ağladım bu filmde.
Ama ah o son sahnesi beni benden aldı...
Bir de kardeşi de ne zayıflamış ilk başta anlamadım bu adam nereden çıktı falan diye.
kardeşimi almaya geldim deyince jeton düştü
annesi de ne güzel yakışmış filme en çok ona üzüldüydüm.

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.13, 12:49   #48
yagmur6767
Dergi Ekibi
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
O sahneyi çok iyi yakalamışsın. Kajool'un o hareketi, çektiği özlemi, acıları çok güzel anlattı.Yüz ifadesi, bakışları da o hareketi tamamlamıştı.
evet o sahne benimde gözümden kaçmadı.
Kajool 'un ne kadar iyi bir oyuncu olduğu belli oluyor her hareketi,davranışları ,oyunculuğu
her şey mükemmeldi. Shaahkur khan 'ı da unutmamak gerek...

Alt 07.04.13, 12:50   #49
yagmur6767
Dergi Ekibi
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
o dans hallerini çok eğlenceli
evet danslarını bende çok seviyorum ve de savaş sahnelerini

Alt 07.04.13, 13:25   #50
nilgünk
İZLEME LİSTEM
# 2AM
#
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kajool 'un ne kadar iyi bir oyuncu olduğu belli oluyor her hareketi,davranışları ,oyunculuğu her şey mükemmeldi. Shaahkur khan 'ı da unutmamak gerek
Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Filmi izledim . Çok güzeldi @nilgünk iyi ki önermişsin canım. Ben oğlanın babasına kızdım Yok o kız bizim ailemize uymuyor , evlenemezsiniz falan filan... ne ağladım bu filmde. Ama ah o son sahnesi beni benden aldı... Bir de kardeşi de ne zayıflamış ilk başta anlamadım bu adam nereden çıktı falan diye. kardeşimi almaya geldim deyince jeton düştü annesi de ne güzel yakışmış filme en çok ona üzüldüydüm
Beğenmene sevindim Yağmurum. Ben de Fanaa'yı senin sayende izleyip beğendim. Sana da teşekkürler. Hint filmi merakım Ajumma sayfasında senin yazdıklarınla başladı sayılır. Ayrıca teşekkürler.

Son sahnelerde ben de ağladım ama neyse ki tatlıya bağlandı. 10 yıllık hasret de yanlarına kaldı. Kajool da Shah Rukh da iyi oyuncular ama bu filmde benim favorilerim karı koca Bachanan ailesi (Anne ve Baba'yı oynayanlar gerçekten karı kocaymış)

Zayıflayıp gelen küçük kardeşi oynayan Hrithik Roshan, Joodha Akbar'ın başrol oyuncusu. Bir de orada izlemelisin. Yaşı ilerleyinced aha yakışıklı olmuş.

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:23.