Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > Hallyu Yıldızları > Lee Min Ho Hakkında Her şey > Lee Min Ho Güncel Haberler / The Heirs İçin Yeni Oyuncu Adayı /// 9 Mayıs 2013
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 09.05.13, 16:07   Çeviri yapmak isteyen #1
minho27
minho27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ARAFTAN...
Lee Min Ho ve Park Shin Hye'nin başrolünü paylaştığı The Heirs dizisi için F(x) grubundan Krystal'e dizinin ana karakterlerinden birini oynaması için teklif sunuldu. Ama Krystal'den henüz olumlu bir cevap alınmadığı bildirildi.

minho27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.13, 17:14   Çeviri yapmak isteyen #2
kore hayattır
kore hayattır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: adana
çok kişiye teklif götürdüler neden kimse kabul etmiyor özellikle jung yong hwa ay nasıl sinirim bozuldu bir de iki çok popüler oyuncu varken yani koreye sesleniyorum yakışmadı size hemen kabul edin şu teklifide çekimler başlasın

kore hayattır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.13, 17:28   Çeviri yapmak isteyen #3
aşkınsonçığlığı
aşkınsonçığlığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Bu dizinin afiş kapağı, bilgileri falan çıkmıştı benim anlamadığım daha oyuncular bulunmadan, ilk bölüm çekilmeden nasıl böyle birşey yaptıkları? bu haber yalan olmasın sakın

aşkınsonçığlığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.05.13, 17:55   Çeviri yapmak isteyen #4
dilekk.
dilekk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
aşkınsonçığlığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu dizinin afiş kapağı, bilgileri falan çıkmıştı benim anlamadığım daha oyuncular bulunmadan, ilk bölüm çekilmeden nasıl böyle birşey yaptıkları? bu haber yalan olmasın sakın
afiş kapağı değil ki fan yapımı fotoğraf onlar gerçek gibi duruyo ama baya dizi ekimde yayınlanacağı için daha oyuncuların büyük kısmı seçilmedi, haber doğru yalan olması mümkün değil merak etmeyin

dilekk. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.05.13, 07:08   Çeviri yapmak isteyen #5
Lalapool
Lalapool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
minho27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teklif sunuldu. Ama Krystal'den henüz olumlu bir cevap alınmadığı bildirildi.
ne kadar zor kadro oluşturmak, haber yayılalı ay oldu hala oyuncu bakıyorlar.. artık başlasında izleyelim, okudukça heyecan basıyor böyle haberler

Lalapool isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.06.13, 22:05   Çeviri yapmak isteyen #6
Gaksital
Gaksital - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Güney Kore'nin Hayalinden ♥♥♥
Alıntı:
kore hayattır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok kişiye teklif götürdüler neden kimse kabul etmiyor özellikle jung yong hwa
Bence kabul etmemesi iyi oldu eğer 2. adam yapsalardı dizide epey moralim bozulurdu adamın Park Shin Hye ile 3. dizisi ama dizide 2. adam şimdi de Choi Jin Hyuk için endişeleniyorum Kendisine Gu Family Book dizisinin ilk bölümünden vuruldum sonra bu dizide oynayacağını falan duydum bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm Oynasın ama lütfen 2. adam yapmasınlar 2. çift yapsınlar daha iyi Bu dizide aşk üçgeni harbi istemiyorum ..

Gaksital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.06.13, 13:01   Çeviri yapmak isteyen #7
kore hayattır
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Gaksital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence kabul etmemesi iyi oldu eğer 2. adam yapsalardı dizide epey moralim bozulurdu adamın Park Shin Hye ile 3. dizisi ama dizide 2. adam şimdi de Choi Jin Hyuk için endişeleniyorum Kendisine Gu Family Book dizisinin ilk bölümünden vuruldum sonra bu dizide oynayacağını falan duydum bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm Oynasın ama lütfen 2. adam yapmasınlar 2. çift yapsınlar daha iyi Bu dizide aşk üçgeni harbi istemiyorum ..
evet gerçekten çook haklısın ama bir yandana da böyle yakışıklıları birarada nasıl oynatacaklar ki ya başrol ya 2.adam olucak bof taki gibi hepsinide başrol yapsalar hepsi hakkettigini almış olucaktı degil mi????

Alt 27.06.13, 16:45   Çeviri yapmak isteyen #8
Gaksital
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evet gerçekten çook haklısın ama bir yandana da böyle yakışıklıları birarada nasıl oynatacaklar ki ya başrol ya 2.adam olucak bof taki gibi hepsinide başrol yapsalar hepsi hakkettigini almış olucaktı degil mi????
Aslında evet çift çift olarak herkese aynı ilgiyi gösterseler iyi olur ama şu aşk üçgeni olmadan dizi yapmıyorlar ki Bir oppa mutlaka üzülüyor

Alt 28.06.13, 13:43   Çeviri yapmak isteyen #9
kore hayattır
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Gaksital Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında evet çift çift olarak herkese aynı ilgiyi gösterseler iyi olur ama şu aşk üçgeni olmadan dizi yapmıyorlar ki Bir oppa mutlaka üzülüyor
evet ama 3 kişilik bir aşksız dizi kalmadı şu dünyada bu yüzden yapımcıların demekki bir bildikleri varmış diyelim bir an önce izleyelim çünkü çook güçlü ve çok yakışıklı ve güzellikler dolu bir film merakla gün sayıyorum elbet bir gün koredeki tümm yakışıklıların başrolde oynayacagı bir film yada dizi olucak ( umarım dizi şöyle 50 bölümlük )

Alt 28.06.13, 16:19   Çeviri yapmak isteyen #10
Gaksital
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
( umarım dizi şöyle 50 bölümlük )
Aman Allah korusun üşenirim ben onu izlemeye Benim izlediğim dizi 25 bölümü geçmemeli

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:57.