Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / TARİHİ Chuno: Slave Hunters / Köle Avcıları / 2010 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 13.02.10, 13:44   #1
julsangels
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Yapımın Afişi

Chuno: Slave Hunters/Köle Avcıları/2010

Yapım Hakkında

Yönetmen: Kwak Jung Hwan
Yapım Yılı: 2010
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Tür: Tarihi
Bölüm Sayısı :24
Senaryo: Chun Sung Il
Kanal : KBS2
T.Çeviri : edaa / moon87
Konusu:
Joseon Hanedanlığı döneminde köle avcılarının dünyasını anlatan bir drama.Köleler (Nobi olarak bilinir) köleliğin sisteminde doğmuş suçlu ve cezalandırılması gereken kişilerdir. Bir gün bir köle avcısı (Jang Hyuk) yanlışlıkla suçlandıktan sonra kölelerin arasına düşen bir nobinin yani kaçak bir kölenin(veliaht prens olduğu ve bir komploya kurban gittiği söyleniyor) (Oh Ji-ho) izini bulmak için görevlendirilir. Chuno kaçak köleyi ararken hizmetçi olan sevdiği kadın'ı(Lee Da-hae) da bulmaya çalışır. Dizi bir aşk üçgeni içerisinde geçiyor. Büyük çaplı drama muhteşem görsellere sahiptir...

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11.Bölüm
12.Bölüm
13.Bölüm
14.Bölüm
15.Bölüm
16.Bölüm
17.Bölüm
18.Bölüm
19.Bölüm
20.Bölüm
21.Bölüm
22.Bölüm
23.Bölüm
24. Bölüm

Ek bilgiler...

Çevirilerinden dolayı edaa ve moon87 ye teşekkürler...

indirmeye çalıştığınız linkler kırık ise modöratöre bildir butonuna Mesajı Moderatöre bildir basarak kırık link bildirimi yapabilirsiniz.

Konu Ela_aer61M tarafından (25.08.14 Saat 19:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: kırık linkler kaldırıldı; afiş yeniden düzenlendi.
julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.03.10, 10:07   #2
onerous
İZLEME LİSTEM
dizi aldı beni götürdü 15 i de bitirdim hızlı modda altyazısı olsa 16 yı da indirecektim ama çok heyecanlı bir yerde kaldı indirmemiş olduğuma üzüldüm. ingilizcesinden izlerkende tarihi dizilerin çevirilerininde ciddi emek gerektireceğini anladım kolay gelsin

onerous isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.03.10, 22:37   #3
süheda
İZLEME LİSTEM
10.bölümü yeni bitirdim yüreğim dayanmadı bu bölüme yaa lee dae gil e ne olucak şimdi
görüntü ve çeviriler süper tek tek ellerinize sağlık arkadaşlar

süheda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.04.10, 20:14   #4
chinsun
İZLEME LİSTEM
çok güzel ve sürükleyici bir dizi çevirmen arkadaşlara kolaylıklar dilerim teşekkürler emeğinize

chinsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.04.10, 15:39   #5
zehran
zehran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yüreğimin olduğu her yer..
# yok
#
Chuno kervanına katılmış bulunuyorum 1. bölümü izledim ve bayıldım..Dae gil'e ayrıca bayıldım So ji sub ve sung jung woo'ya benzettim zaman zaman..
Sinema filmi tadında bir dizi anlaşılan..İyi ki geç başlamışım,bekleyemezdim heralde
Çeviri ve upload için teşekkürler..

zehran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.10, 23:07   #6
süheda
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
zehran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Chuno kervanına katılmış bulunuyorum 1. bölümü izledim ve bayıldım..Dae gil'e ayrıca bayıldım So ji sub ve sung jung woo'ya benzettim zaman zaman..
Sinema filmi tadında bir dizi anlaşılan..İyi ki geç başlamışım,bekleyemezdim heralde
Çeviri ve upload için teşekkürler..
kesinlikle haklısın süper bir dizi beklemek zor ama heyecanlı ve güzel oluyor açıkcası sağolsun moon87 edaa ve julsangels bizi fazla bekletmiyor

Alt 14.05.10, 20:23   #7
süheda
İZLEME LİSTEM
çok çok teşekkürler emekleriniz için
bu dizi biterde benim içimden ne zaman çıkar hiç bilmiyorum
elleriniz dert görmesin arkadaşlar bu dizi sayesinde tanıdım sizi, yeri bende apayrı oldu

Alt 07.09.10, 13:15   #8
pertain2has
pertain2has - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bitmeyen bir Hikaye
dövüş sahneleriyle müzikleriyle oyuncularıyla çok güzel bir dizi dae gil favorimdi yaa ama morluyu ve tae yi de unutmak asla olmaz
çok çok duygusal bir arkadaşıma vermiştim dövüşlü diye pek izlemeye yanaşmasa da çok sevdi
kesinlikle izlenmeli

pertain2has isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.09.10, 16:45   #9
ay_se_gul
ay_se_gul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
ilk olarak dong yi 'yi izlemiştim.Gerçekten muhteşem arşivlik. .Daha sonra chuno yu izlemeye başladım ama pek sarmadı dong yi 'yi izledikten sonra. .Bazı bölümlerindeki dövüş sahneleri çok hayali geldi .Yinede güzel izlemeye değer emeği geçen herkese teşekkürler...

ay_se_gul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.05.11, 13:06   #10
denizyildizi
İZLEME LİSTEM
Nereden: belcika
daha gozyaslarim kurulmadan yorum yazayim dedim
son bolume kadar iyiydi arada gulduruyordu dusunduruyordu ama o son bolum var ya o son bolum yakti gecti
ama kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi aslinda bir den fazla dizi; eopbok ve koleler, daegil ve cetesi, song tae ha ve valiaht prens kovalamacasi

ben bu diziyi cok sevdim
bunu bizim icin hazirlayanlara cok tesekkurler

denizyildizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
altyazılı, avcıları, chuno, güney, hunters, köle avcısı, slave, türkçe