ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ ANİME VE ÇİZGİ DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Kamikaze Kaitou Jeanne/ Sevimli Hırsız/ Sezon 2/ Online Anime Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler Arama
Alt 06.06.13, 00:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Çağlam
aktif üye
Çağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Artvin
Mesajlar: 392
Çağlam isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Kamikaze Kaitou Jeanne/ Sevimli Hırsız/ Sezon 2/ Online Anime Dizi İzle


Yapımın Afişi
Yapım HakkındaTür: Shoujo, Komedi, Büyü
Bölüm Sayısı: 17
Yapım Yılı: 2000
Konusu:
16 yaşında bir lise öğrencisi olan Marron, aslında Jeanne d'Arc'ın reenkarnasyonudur. Koruyucu meleği Finn'in yardımıyla Kaitou Jeanne'e dönüşerek karanlık güçlere karşı savaşır. Sanat eserlerinin içine gizlenerek insanların ruhlarını elegeçiren ve onları etki altına alan yaratıkları mühürleyerek yok eder. Ancak yaratıkları mühürlerken sanat eserleri de yok olur. Jeanne'i, sanat eseri hırsızı sanan polis ve polis şefinin kızı olan en yakın arkadaşı Miyako'yla başı derde girer. Bir yandan polisten kaçarken bir yandan da ortaya çıkan yeni bir "hırsız" olan Sinbad'la yarışmak zorunda kalır. Sinbad da yaratıkların peşindedir ama amacı ve kimin adına çalıştığı belli değildir.Marron, zamanla yan dairesine taşınan ve okul arkadaşı olan Chiaki adlı gizemli çocuğa aşık olur. Başlarda sadece bilgi edinmek için Marron'la yakınlık kuran Chiaki'nin duyguları da zamanla değişecektir.Yapım HakkındaKARAKTERLER
Gizli Mesaj içeriği: Maron Kusakabe:


İsim: Maron Kusakabe
İkinci Kişiliği: Kaitou Jeanne
Doğum Günü: 30 Mayıs
Yaşı: 16-17
Kan grubu: A Rh+
Boyu: 1.54
Kilosu: 43
Saç ve Göz Rengi: Kahverengi-Kahverengi

Maron 16 yaşında Momikuri Lisesi'ne giden genç ve güzel bir kızdır. Normal şekilde bakarsanız diğer kızlardan hiç bir farkı yok gibi görünsede aslında Maron kimsenin bilmediği kadar farklı bir kişiliğe sahiptir. Maron yüzyıllar önce Fransa'yı kurtaran Jeanne D'arc'ın Reaksiyonel[Yeniden Doğuş] halidir. Küçükken annesi ve babası tarafından terkedilen Maron hayatını en yakın arkadaşı Miyako ve ailesiyle birlikte geçirerek büyümüştür. Çok güçlü gibi gözüksede aslında çok duygusal ve kırılgandır hayatta ayakta durmak için tek istediği şey ailesinden ona bir mektup gelmesidir. Bu ümitle her gün yaşadığı apartmandaki posta kutusuna bakarak ailesinden bir mektup bekler.
Hayatını böyle geçiren Maron bir gün lunaparkta karşısına çıkan bir melek olan Fine Fish'in gelişiyle tüm hayatı değişir. Fine ona Jeanne D'arc'ın yeniden doğuş hali olduğunu ve kötülükleri durdurması gerektiğini söyler bunu kabul eden Maron'un artık hayatı çok değişmiştir.

Gizli Mesaj içeriği: Chiaki Nagoya:


İsim: Chiaki Nagoya
İkinci Kişiliği: Kaitou Sinbad
Doğum Günü: 27 Ağustos
Yaşı: 16-17
Kan grubu: A Rh+
Boyu: 1.75
Kilosu: 50
Saç ve Göz Rengi: Mavi-Kahverengi

Chiaki küçükken annesini kaybetmiş annesinin ölümünden sonra çevresinden uzaklaşan şımarık bir çocuktur.(Aslında hiç görüldüğü gibi değilir, ama annesinin ölümünden babasını sorumlu tuttuğu için öyle gözükmek ister.)
Bir gün yalnız başına sokakta dolaşırken havada uçan bir melek olan Access Time'ı görür ve Access'in teklifi üzerine Kaitou Sinbad olmayı ve Maron'u yaptığı işten vazgeçirmeyi kabul eder. Önce Maron'un apartmanının da hatta yan dairesine taşınır daha sonra da onla aynı sınıfa başlayarak Maron'un her yaptığını takip ederek işlerini bozmayı kendine hedef edinmiştir. İşler ilerledikçe Maron'a aşık olur ve onu vazgeçiremeyeceğini anlayınca onu korumayı kötülüklere karşı koymayı seçer.


Gizli Mesaj içeriği: Miyako Toudaiji:


İsim: Miyako Todaiji
Yaşı: 16-17
Kan grubu: B Rh+
Boyu: 1.43
Kilosu: 43
Saç ve Göz Rengi: Lacivert-Kahverengi

Miyako, Maron'un en yakın ve en eski arkadaşıdır. Miyako ve Maron küçüklüklerinden beri birbirlerini tanımaktadırlar. Bu tanışma o kadar eskidir ki taa Maron ve Miyako'nun annelerine kadar dayanır. Miyako Maron'dan çok farklıdır, hatta adeta birbirlerinden zıt birer kişiliğe sahiplerdir. Miyako çok hareketli bir kız olmasına karşın çok da patavatsızdır, olup olmaz davranışlarıyla bazen Maron'u çok utandırır. Miyako ve Kaitou Jeanne arasındaki bağ Miyako'nun ona olan yakalama hırsından geçmektedir. Miyako, polis şefi olan babasının Jeanne'i sürekli elinden kaçırmasına çok kızar ve işlere el atmaya karar verir, ilerde iyi bir polis olmayı hedeflemektedir, ama bunu yapmaya Jeanne'i yakaladığı gün karar verecektir.


Gizli Mesaj içeriği: Yamato[İnchou] Minazuki:


Adı: Yamato Minazuki
Yaşı: 16
Boyu: 1.61
Kilosu: 50
Doğum tarihi: 31 Mayıs

Yamato, Maron'ların sınıfının sınıf başkanıdır. Çok çalışkan bir öğrenci olan Yamato çok utangaç ve çekingen bir kişiliğe sahiptir, hatta o kadar utangaçtır ki Maron'dan çok hoşlanmasına rağmen bir türlü ona açılmaya cesaret edemez. Maron'u her gördüğünde heyecandan tuhaf tuhaf davranır. Yamato, Maron için çok önemli bir arkadaştır, Maron ona çok değer vermektedir ve bu yüzden tam 3 kez kötülüğün kontrolüne geçmiştir. Maron'a yaklaşmak isteyen kötülük sürekli Yamato'yu hedef seçmiştir. Son hedef seçildiğinde lunaparkta ki gezileri sırasında Jeanne'in Check-Mate yaparak kötülüğü yakaladığında çekip gittikten sonra Sinbad'ın söylediği bir sözden ötürü kendini Maron'a göstermek için Sinbad'ı yakalamaya karar verir.

Not: Genelde İnchou adını kullanmayı sevmez. İnchou olarak Türkçe dublajda Maron hitap etmektedir.


Gizli Mesaj içeriği: Fine[Finn] Fish:


Adı: Fin Fish
Boyu: 16 cm
Kilosu: 120 gr
Saç ve Göz rengi: Yeşil, yeşil
Fine, Maron'un koruyucu ve yardımcı meleğidir. Fine, Maron'a Jeanne D'arc'ın reaksiyonel hali olduğunu söylemek ve onun içindeki gücü uyandırarak kötülerle savaşmasını sağlamak için İyi Kral tarafından gönderilmiştir. [Birinci sezonun sonuna kadar böyledir] Fine ilk sezonda Maron'un Jeanne'e dönüşmesini sağlamak için asasına alnındaki kırmızı broşdan ışık yollar ve Maron'a Jeanne D'arc'ın enerjisini verir. İkinci sezonunda Maron'un dönüşümünü sağlar ve sonra hiç görülmez sezonun sonunda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkmaktadır.


Gizli Mesaj içeriği: Access Time:


Adı: Access Time
Boyu: 18
Kilosu: 128 gram
Saç ve Göz Rengi: Mor, Bal Rengi
Chiaki'nin koruyucu ve yardımcı meleğidir. İyi Kral tarafından Maron'u Fine'den korumak için gönderilmiştir, fakat dünyada tek başına elinden bir şey gelmediğini anladığından Chiaki'nin onu görebildiğini fark edince ondan Maron'u bulmasına yardım etmesini ister. Chiaki'nin Maron'u durdurabilmesi için Fine'nin Maron'a verdiği gibi o da Chiaki'ye Sinbad olma ve Check-Mate yapma yetikisi verir.


Gizli Mesaj içeriği: Noin Claude:


Adı:Noin Claude
İkinci sezonun kötülerindendir, amacı Maron'dan Jeanne D'arc'ın gücünü almak ve onu kötülüğe vermektir. Aslında hiç kötü değildir ama Jeanne D'arc'ın ölmesi onu bu hale getirmiştir. Önce Maron'a yaklaşabilmek için onların okulda öğretmen kılığına girer ve daha sonra da kendini kötülükte Noin olarak tanıtır. 42. bölümde Jeanne D'arc'ın onu ve Maronla & Chiaki'yi yanına alması ve ona Maron'u korumasını söylemesinden sonra iyiliğe geri döner.

Gizli Mesaj içeriği: Misty (Myst):


Adı:Misty[Myst]
Misty küçük yaşta kötülüğün hizmetine alınmıştır ve içindeki kötülükle her zaman insanlara acı çektirmekten zevk almaktadır. En çok istediği şey Jeanne'i öldürmek ve içindeki gücü çalmaktır, bunu sürekli Jeanne'e yakın olan insanlara saldırarak yapmayı dener.
Öfkesine yenik düştüğü bir bölümde kötülük şekerlerinin hepsini yiyerek bir iblise döner ve Jeanne şeker kutusuna yaptığı Check-Mate'la yok olur.

Bölüm Listesi
Gizli Mesaj içeriği: Bölümler:

28- Kötü ruhun gelişi! Yeni dönüşüm (2. Sezon Başlangıç!)
29- Tamamen güzel! Esrarengiz yeni öğretmen gözüktü
30- Savunucu, yenilenen ruhu yakmak
31- Kaitou reklam mı yapıyor???
32- Kaitou Jeanneyi silmek
33- Sinbad sen yalancısın
34- Ayrılık bildirisi! Asla yeniden birine inanmayacağım!
35- Jeannenin aşkının gücü, hayat verdi
36- Bir hırsız polisin yanındadır?!!!
37- Kalbi kötü olan bir çocuk
38- Kararlılık! Üzüntülü şah mat
39- Sadece bir dilek! Anne ve baba
40- Karanlık dönüşüm! Azgın puslar aniden saildırır
41- Finle buluşmak, trajik kabus!
42- Kaitou, boşluğu aş ve ayarla
43- Arkadaşlığın çöküşü, sihirli soğuk final savaşı
44- Sen! Göğe ait bir rüzgar ol !

İndirme Linkleri
Ek bilgiler...


Alternatif dm videoları sonra eklenecektir. Keyifli seyirler
İndirme linkleri devam ediyor.
Birinci sezonu izlemek için TIKLAYIN
1. sezonu indirmek için TIKLAYINKonu archaic tarafından (12.03.14 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.
Çağlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 15:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
kloi
aktif üye
kloi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Japonya
Mesajlar: 114
ellerine sağlık canım hemen izleyeceğim
kloi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 16:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
Korecankodss501
aktif üye
Korecankodss501 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 289
Ellerinize sağlık Bu ne hız. Ben daha 1. sezonu bitirmeye fırsat bulamamışken 2. sezona başlamışsınız. Hayranlık uyandırıcısınız maşallah. Emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık.
Korecankodss501 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 16:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
fatma_42
aktif üye
fatma_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: konya
Mesajlar: 23
Ellerinize sağlık sabırsızlıkla bekliyordum Emeği geçen herkesin emeğine sağlık...
fatma_42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 18:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
roselady
aktif üye
roselady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: konya
Mesajlar: 159
süpeeeeer oldu 2. sezonun gelmesi... Şu an çok sevindim. ^^ Emeğine sağlık
roselady isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 18:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Çağlam
aktif üye
Çağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Artvin
Mesajlar: 392
Çağlam isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
roselady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
süpeeeeer oldu 2. sezonun gelmesi... Şu an çok sevindim. ^^ Emeğine sağlık
Alıntı:
kloi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ellerine sağlık canım
Teşekkür ederim canım Keyifli seyirler

Alıntı:
Korecankodss501 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerinize sağlık Bu ne hız. Ben daha 1. sezonu bitirmeye fırsat bulamamışken 2. sezona başlamışsınız. Hayranlık uyandırıcısınız maşallah. Emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık.
Teşekkür ederim Keyifli seyirler

Keyifli seyirler

Sağ ol canım keyifli seyirler
Çağlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 18:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
roselady
aktif üye
roselady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: konya
Mesajlar: 159
1. bölüm yarıda kesiliyor
roselady isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 22:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
asilsoy
aktif üye
asilsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANTAKYA
Mesajlar: 168
Teşekkürler
asilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 22:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
celebre
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Denizli
Mesajlar: 6
ikinci sezonu da görmek harika teşekkürler
celebre isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Alt 06.06.13, 22:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
Çağlam
aktif üye
Çağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Artvin
Mesajlar: 392
Çağlam isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
roselady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1. bölüm yarıda kesiliyor
Ben izledim her hangi bir sorun görünmedi. Umarım düzelmiştir keyifli seyirler
Çağlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Cevapla

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:25.


Powered by vBulletin Copyright ©2000 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
Kuruluş Tarihi: 21.08.2009 / dance