ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / OKUL KOMEDİ ROMANTİK DRAM Boys Over Flowers / 2009 / Güney Kore / MP4 / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 24.02.10, 22:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

İsmi: Kgotboda Namja
Diğer İsimler: Boys Before Flowers - Boys Over Flowers
İlgili TV Serisi : Meteor Garden,Hana Yori Dango,Liu Xing Yu
Bölüm Sayısı: 25
Yayınladığı Kanal: KSB2
Türü: Romantik Komedi
Yayın zamanı: 5 ocak 2009 - 31 mart 2009
Yayın Saati: Pazartesi Perşembe 21.55

Çeviri İçin Eymasar & Ying Yang'a çok Tşekkürler

~ OYUNCULAR ~

Lee Min Ho: rolü Gu Jun Pyo

F4'ün şımarık zengin lideri ve Shinhwa Grub'un varisidir. Kıvırcık saçlarıyla bir marka haline dömüşmüştür. Her zaman her istediğini yapabilen ve her zaman her istediğini işten kovabilen rahatsız edici bir agresif yapuya sahiptir. Fakat bu sert görünümünün altında saf ve temiz kalpli bir çocuk yatıyor aslında. Ailesinin fazla zamanı olmadığı için Gu Jun-pyo hizmetçileri tarafından yetiştirilmiştir. Yani, haliyle Jan Di'nin sıcak aile ortamı dikkatini çekmiştir.

Zengin olmamasına rağmen ilk kez bir kıza (Jan Di) aşık olmuştur.

Kim Hyun Joong (SS501): Rolü Yun Ji Hu

F4'ün en yakışıklı üyesidir. Güney kore eski cumhurbaşkanının torunudur.Daha 5 yaşındayken ailesini bir trafik kazasında kaybetmiştir ve o kazadan sağlam çıkan sadece kendisi olmuştur. Bu kaza sonucu asosyalleşmiştir.

İlk aşkı Seo-hyeon, onun her türlü zor zamanlarında yanında olmuştur.

Merdiven altlarında sık sık Jan Di ile rastlaştıktan sonra Jan Di'nin koruyucu meleği olur ve ihtiyacı olduğu her zaman Jan Di'nin yardımına koşar.

Sessizliği ve yanlızlığı seven kişiliğe sahip biridir gariplik kişiliğinin bir parçasıdır.

Yun Ji-hu, için de büyük bir aşk beslemektedir, müziğe yeteneği vardır.

Suam Kültür Vakfı'nın ve Suam Sanat Merkezi ile Suam Orkestrası'nın yeni başkanı olmak için hazırlanıyor.

Kim Beom: Rolü So Yi Jeong

Babası Kore'nin en ünlü sanat ustasıdır. Ağabeyi ailesini terkedip gitmiştir. Haliyle birden Kore'nin en büyük özel müzesi (Woo Song)'nin varisi olur.

Kızlara karşı fazlasıyla kibar biridir. Güzel ve pürüzsüz görünümüyle dikkat çekmektedir.

İlk aşkı yüzünden acı çektiği ve incindiği için çapkınlık bir parçası haline gelmiştir. Fakat zamanla Jan Di'nin arkadaşına ilgi duymaya başlayacaktır.

Kıza karşı önce soğuk ve katı davransa da aslında onunda derinlerde sıcacık bir kalbi vardır.

Kim Jun (T-Max): Rolü Song Wu Bin

Nesillerdir, Song Wu-bin'in ailesi yer altı dünyasının güçlü lideridir. Ilsim İnşaatın varisidir.

Ilsim'in geniş bir kitlesi vardır ve o bu işleri yapabilen büyük paralan kazanabilen yetenekli bir gençtir. Shinhwa Grup'un görmezden gelemeyeceği bir yeteneğe sahiptir. (Yani Shinhwa Grup onları görmezden gelemez ama onlar Shinhwa Grup'u görmezden gelebilir )

Çoğu zaman F4 üyelerinin derdini dinleyip çare bulmaya çalışan kibar biridir.

Derin bağlantılara sahip olduğu için her hangi bir sorunu hızlıca halledebilir.

Mali, finansal konularda doğuştan gelen bir hissi, duygusu vardır. Ayrıca iyi bir dövüşçüdür.

Yaşı daha genç olmasına rağmen yeraltı dünyası için oldukça uygun ve karizmatik bir görünüme sahiptir.

Gu Hye Seon: Rolü Geum Jandi

Geum Jan-di normal bir ailenin kızı olarak sıradan bir okula giden genç bir kızıdır.

Bir gün, bir şekilde Shinhwa Lisesi'ne seçilir ve yüzme takımına katılır.

Anne ve babasının dırdırları yüzünden bıkmıştır.

Jan-di, Shinhwa Lisesine başladığı ilk günlerde F4 tarafından kırmızı kart ile işaretlenir ve öğrenciler tarafından itilip kakılmaya, alay edilmeye, yapılan zorbalıklara katlanmak zorunda kalır.

Güçlü bir görünümü, parlak bir kişiliği ve F4'e kafa tutabilecek bir cesarete sahiptir.

Başlarda F4'ün yakışıklısı Yun Ji-hu'dan hoşlanmaya başlasa da sonradan F4'ün lideri, Shinhwa Grubu'nun varisi Gu Jun-pyo, Jan Di'ye tüm okulun önünde aşkını itiraf eder. Hliyle tüm kızlar Jan Di'ye gıpta eder.

Geum Jan-di, iyimser, onurlu ve finansal durumu zayıf ayrıca gözü yükseklerde olmayan fazla göz kamaştırmayan bir genç kız. (Anladık güzel değil işte )

Shinwa Lisesine katılsa bile asla değişmemiş ve hayallerinden vazgeçmemiştir.

Ahn Suk Hwan: ---------------- Park Ji Bin ------------------------Im Yeh Jin
Rolü Geum Il Bong -------------Rolü Geum Kang San ------------- Rolü Na Gong Joo
(Jandi'nin Babası) ---------------- (Jandi'nin Kardeşi) ---------------- (Jandi'nin Annesi)

Kim So Eun: Rolü Choo Ga Eul (Jandi'nin en yakın arkadaşı)

Lee Si Young: Rolü Oh Min Ji (Jandi'nin Arkadaşı)

Kim Ki Bang: Rolü Bom Chun Sik (Jandi'nin Patronu)

Lee Hye Young: Rolü Başkan Kang Hee Sook (Gu Jun Pyo'nun Annesi)

Kim Hyun Joo: Rolü Gu Jun Hee (Goo Joon Pyo'nun Ablası)

Lee Min Jung: Goo Joon Pyo'nun Nişanlısı / Ha Jae Kyung

Han Chae Young: Yun Ji Hu'nun İlk aşkı / Min Seo Hyun

~ KONUSU ~

Dizide fakir bir kuru temizlemecinin kızı olan ve bir lokantada çalışan Geum Jan Di'nin Kore'nin en ünlü özel okuluna girmeye hak kazanması ve burada okulun F4 (Çiçek Dörtlü) diye adlandırılan grubuyla yaşadığı olaylar anlatılmaktadır.
F4 grubu Kore'nin en zengin ve en ünlü ailelerinin oğullarının oluşturduğu bir gruptur. Sadece okulda değil okul dışında da çok ünlü olan ve korkulan bu grup, okulda kendilerine yapılan en ufak bir yanlış hareketi bile affetmez yapan kişiyi okuldan kaçırana kadar çeşitli eziyetler yaparlar. Özellikle grubun lideri olan Goo Joon Pyo acımasız ve düşüncesiz biridir. Geum Jan Di'nin bir arkadaşının grupla ters düşmesi üzerine Jan Di dayanamayarak olaya müdahale eder ve sonrasında F4'ün çeşitli eziyetlerine maruz kalır. Ama pes etmez ve her şeye rağmen okula gelmeye devam eder. Onun bu cesareti karşısında şaşıran F4, onun diğerlerinden farklı biri olduğuna karar verir. F4'ün lideri olan Joon Pyo, Jan Di'den hoşlanmaya başlar, bu onun hayatında ilgi duyduğu ilk kızdır. Ancak Jan Di grubun kendi halinde ve sessiz olan üyesi Yun Ji Hoo'ya aşık olmuştur.
Bundan sonra Hem Jan Di'nin kendi içinde yaşadığı duygusal karışıklık hem de Joon Pyo ve Ji Hoo'nun Jan Di'yi kazanmak için gösterdiği çaba beşinin de hayatlarının karışmasına neden olur.
Jan Di kimi seçecektir; ilk aşkı Ji Hoon'u mu yoksa onun için her şeyi yapmaya hazır Joon Pyo'yu mu?

Not: Oyuncuların karakter çevirisi zeyra88'e aittir.

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11.Bölüm
12.Bölüm
13.Bölüm
14.Bölüm
15.Bölüm
16.Bölüm
17.Bölüm
18.Bölüm
19.Bölüm
20.Bölüm
21.Bölüm
22.Bölüm
23.Bölüm
24.Bölüm
25.Bölüm-Final

~ After Story ~
Özel Bölümler

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm

Ek bilgiler...

Online İzlemek İçin ; Tıklayınız..
Dizi Müzikleri İçin ; Tıklayınız..
Divx İndirmek İçin ; Tıklayınız..

Ek bilgiler...

1-13 Convert ve Upload zeyra88'e aittir.
14-25 Convert ve Upload Yasemin'e aittir.

Konu firari_x tarafından (11.04.17 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link ekleme...
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.02.10, 23:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
Matsumota
Emekli S.Modöratör
Matsumota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Hayirli olsun Nesrincim kolay gelsin
Matsumota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.02.10, 23:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
psilocybe
İZLEME LİSTEM
cidden eğlenceli bi diziydi, ama iddia ediorum, daha hoş bi hatun seçilseydi çok daha bomba bi dizi olurdu, boys over flowers'in çin, taiwan, japon versiyonları içindeki en iyi f4 kore dörtlüsü olmuş, ama ya anlamıyorum ülke fıstık gibi hatun kaynıo, hatta uzakdoğu ülkeleri içinde kadınları en hoş olan ülke geyiğini çok duydum, eee o kadar çeşit varken niye bunu seçmişlerki neyse, güzel paylaşım, şimdiden kolay gelsin
psilocybe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.02.10, 19:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
selmainces
selmainces - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
bu diziyi izlemeyen arkadaşlar bence muhakkak izlesin süper bir dizi ama bir tek sorun var yani genelde kore dizilerinin hepsi öğle hep final sahneleri aceleye getiriliyor neden bilmiyorum yaklaşık 20 tane filan kore dizisi izlemişimdir ama hepsindede aynı sorun bu dizide onların arasında belki bu dizi farklıdır demiştim ama yinede izlemeyen arkadaşlara tavsiye ederim ilk bölümleri süper ben tekrar tekrar izliyorum yine...
selmainces isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.02.10, 18:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
hyesun
İZLEME LİSTEM
gerçekten çok komik bi diziydi favorilerim arasındadır izlemeyen varsa bence kaçırmasın .......
hyesun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.10, 23:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Shy
Shy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir
Çok güzel bir diziydi izlemeyenler izlemeli: Emeğine sağlık Nesrin
Shy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.03.10, 15:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
pucca^^
İZLEME LİSTEM
Nereden: samsun
Bunun japon versiyonunu da izledim korenin de cin versiyonunu yarım izledim..... Kesinlikle izleyin diyorum sonra bağımlısı olacaksınız zaten ben bir izliyorum canım sıkılıyordu bir daha izliyordum izliyecek bir şey bulamadım mı. megauloadlı yaptığınız için sağ olun bunları indirip dvd ye atacağım izlemiş olmama rağmen, rapishared lı olduğundan dolayı zaten indirmiyordum ama şimdi indireceğim
GAMSAHAMNİDA ......^^

Konu buse_1396 tarafından (23.04.13 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.
pucca^^ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.03.10, 19:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
cemreshi
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
çok keyif alarak izlediğim bi diziydi.bence kore versiyonu daha güzel müzikler çok güzel oppalar yakışıklı ,dizinin konusuda güzel;velhasıl izlenilesi bi dizi
cemreshi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.03.10, 21:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
emresin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
julsangels kolay gelsin ,bi arkadaşla aynı zamanda izlemiştik(eş zamanlı operasyon ) yorum yazacağız birbirimize diye bi bölümü 2 saatte zor bitiriyorduk..kısaca keyifle izlemiştik ,izleyin derim..
emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.03.10, 00:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
787656565
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Herkese bu diziyi izlemelerini tavsiye ederim...uzunn zaman önce kuzenlerim ya takılıyorlardı o zaman ben kalıcı olarak takılmazdım forumlara her gün girip bakarlardı yeni bölüm gelmiş mi diye... kyle 10 bölümden sonra bayaaaa bi bekletmişti bizi...daha sonra yosei abla tamamlamıştı sanırım...dizinin bölümlerinin gelmesini beklerken indirdiğimiz bölümleri tekrar tekrar izlemek çok güzeldii...Paylaşım için teşekkürler...Ellerinize Emeğinize sağlık...
787656565 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2009, altyazılı, boys, flowers, güney, kgotboda, kore, namja, türkçe