Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > K-POP'a Dair Her şey... > Exo Hakkında Her şey > Exo Güncel Haberler / EXO Socool Magazine Interview///05.08.2013
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 05.08.13, 15:24   #1
tutu
EXO Sorumlusu
tutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: samsun

TAO
Beklenmedik Manzaralar

Onu "maknae" kelimesiyle bağdaştırmak gerçekten zor, öte yandan, dövüş sanatları çalışmalarından dolayı vücuduyla gerçekten korkunç bir havaya neden oluyor. Soyutlanmış bir dövüş sanatları ustası gibi temizliği(saflığı) korunuyor. Dünyayı görmek için sıradan gözlerini kullanan Tao önceden sadece bakabildiği batıya doğru şimdi yavaşça yürüyor.

Soru: EXO'nun 12 üyesi içinde ________ açısından birinciyim.
Cevap: Endam... (bir süre bekler) ve rap yapmak.

Soru: İlk karşılaşmamızda 12 üye içinde bende en derin izlenimi bırakan________.
Cevap: Kris, Lay, Luhan, Sehun, Kai.... (Durdurmasaydık bütün üyelerin adını sayacakmış gibi gözüküyordu.)

Soru: Cüzdanın, kimliğin, cep telefonun vs dışında evden ayrılırken almalıyım dediğim şey _______.
Cevap: Kulaklık ve parfüm.

Soru: 10 yıl sonra sen ve EXO'nun ne olacağını açıklamak için lütfen, kısa bir sözcük grubu veya cümle kullan.
Cevap: ..... (Bir şey düşünmeyi beceremedi, bu yüzden biz de onu artık zorlamadık.)

Soru: Bir idol olmasaydım olmak istediğim meslek _________.
Cevap: Bir patron.

Soru: Üyeler arasında kullanılan bir lakap?
Cevap: Sığır Eti!

Soru: Benim için EXO ______?
Cevap: Eşsiz!

LU HAN
Doğruluk Yolu

Bir erkek ve bir genç arasında ince bir çizgide. Bir çocuk gibi olmak için yeterince sevimli ama bir erkek gibi olmak için de yeterince yakışıklı. Mertlik yolunda hiç gözyaşı yok ve hiç olmamalı. Mertlik yolu devedikenleri ve dikenlerle dolu. Hepsini kaybetseniz de özsaygınızın bir bölümüne tutunmalısınız. Onun kalbini açtıktan sonra, Luhan sadece dürüstlüğü için yaşar.

Cevap: Sporlar.

Soru: İlk karşılaşmamızda 12 üye içinde bende en derin izlenimi bırakan________.
Cevap: Lay

Soru: Cüzdanın, kimliğin, cep telefonun vs dışında evden ayrılırken almalıyım dediğim şey _______.
Cevap: Parfüm.

Soru: 10 yıl sonra sen ve EXO'nun ne olacağını açıklamak için lütfen, kısa bir sözcük grubu veya cümle kullan.
Cevap: 10 yıl öncesiyle aynı olacağımızı, birbirimize yardım edeceğimizi umuyorum. Birlikte sıkı çalışmak!

Cevap: Futbolcu.
(Shanghai Asian Dream Cup'ta parlamasının sebebi bu. Daha fazla bilgi için lütfen bu konudaki haberimizi kontrol ediniz.)

Cevap: Xiao Lu (Xiao Lu olabilir mi?)
(ÇN: Xiao Lu: Küçük geyik. İkinci Xiao Lu ilkinden farklı bir şekilde telafuz edilmiş, bazı Koreli üyelerin telafuz ettiği tarzda...)

Cevap: Hava.

CHEN
Duygu yüksek notalar (high notes) içinde bulunur.

Dil, ortam ve hasret çeken biri... Kore'den Çin'e yol çok uzak olmasa da, Chen için, bu yol çok zor. Görsel uyarı gittiğinde ve etkileşim kesildiğinde, Chen'in ne olduğunu, gözleriniz kapalı olsa bile hissedebildiğin bir tür parlaklık olduğunu fark edeceksiniz. Onun benzersizliğini, onu tanımak için sesini dinlemek, anlamak zorundasınız.

Cevap: Yüksek notalar

Cevap: Baekhyun

Cevap: MP3

Cevap: En iyinin de iyisi!

Cevap: Vokal eğitmeni

Cevap: Hepsi beni "Jongdae" diye çağırıyor.
(Üzüntülü bir ifade. "Qian Qian" (Chen Chen) değil mi? "Cool" diğerlerine bunu öğretmeli.)

Cevap: Kader.

XIUMIN
Erkekler görevlerini yerine getirmeli.

Her grupta çeşitli roller vardır: lider vokal, rapçi, yüz, dans... Onun rolü "Sub-lead Dansçı" ve "Sub-lead Vokal". Ama gerçekte onun daha önemli rolü EXO'nun büyük abisi olmak. Bu var olan en saygıdeğer rol. Yükler ağır olsa bile görevini yapıyor. Xiumin bu rolde çok iyi.

Cevap: Temizlik.

Cevap: Tao.
(Çevirmenden ufak bir hatırlatma: Tao ilk tanıştıklarında Xiumin'e Hyung yerine Oppa demişti.)

Cevap: Yakışıklı ajusshiler...?
(Evet, bu doğru, EXO yirmilerinde)
(ÇN: İngilizce çevirilerde Çincesini bilmediğim ancak Korecesi Ajusshi olan bir ifade Uncle olarak çevrilmiş. Ancak Xiumin bir Koreli ve Korelilerde 30 yaşın üzerinde veya orta yaşlı olan insanlar Ajusshi diye çağrılır. Bu yüzden Xiumin'in bunu kastetmiş olduğunu düşünerek ben de böyle çevirdim.)

Cevap: Mimar.

Cevap: Jongdae-Jongdae, bu bir lakap olmasa bile.

Cevap: Korumak istediğim küçük kardeşler.

LAY
Çok Yüzlü Prizma

Onun hakkında ilk izlenimimiz çekingen olması, bu yakışıklı çocuğun ergenlik yıllarındaki videolarını hiç görmediyseniz tabii. Ne kadar tadına bakarsanız o kadar tat alacağınız bir insan, aynı zamanda ne kadar bakarsanız o kadar derin gözüken tipte biri. Alçakgönüllülüğü insanın üzerinde olumlu bir etki bırakıyor, sizi tamamen şaşırtıyor ve aynı zamanda kalbinizi kırıyor. Henüz keşfedilmemiş birçok Lay, orataya çıkartmanız için utangaçca sizi bekleyen yarı gizli yanları var.

Cevap: Hiçbir şey.

Cevap: Hepsi çok derindi.

Cevap: Yüz maskesi.

Cevap: Hayal etmeye cesaret edemiyorum.

Cevap: Öğrenci, lise öğrencisi.

Cevap: J.B.Lu (Bunun ne olduğunu tahmin edebilir misiniz?)

Cevap: Ebedi.

KRIS
Gizemli Bahçenin Şarkısı

Akrepler insanlara çok gizemliymiş hissi verir, tıpkı henüz gerçek doğasını tam anlamıyla göstermemiş bu insan gibi... Bir akrebin burç taşı insanlara onları görmüyormuş gibi bakmasını sağlayan opaldir. Kris'in kalbi gizemli bir bahçe, her zaman farklı yerlerde kendilerini kaybetmelerini sağlıyor. Bunların hepsinin nefes kesici bir görüntüsünü alır ve bir kez daha kraliyet tacı onun başının üzerine yerleşir.

Cevap. Boy.

Cevap: Chanyeol

Cevap: Anahtarlar.

Cevap: Hollywood seviyesinde bir aktör, ama hala albümler piyasaya çıkmaya devam eden.

Cevap: Profesyonel basketbol oyuncusu, NBA çok iyi olurdu.

Cevap: Beni "Duizhang" diye çağırmalarından hoşlanıyorum.
(ÇN: Lider)

Cevapizza

SEHUN
Yanlış olduğunu bile bile bir şeyi yapmak bir hastalık türüdür.

Direnmiyor, sataşmıyor, özel değil ve keskin değil. Ama diğer insanlara yaydığı his tek kelimeyle tanımlanabilir: Ayartı (Günaha teşvik.) Masumluğu sizi kuşatır, iyiliği sizi cezbeder, samimiyeti size taşar, gizemliliği sizi yiyip bitirir. Sehun aslında en güçlü avcı, bir vuruştan sonra ondan kaçmayacaksınız.

Cevap: Bebek.
(Maknae ve en sevimli üye olduğunu mu söylemeye çalışıyor?)

Cevap: Lay.

Cevap: En iyisi. Hayatımızı özgürce eğlenerek yaşadığımız bir çağda olmalıyız.

Cevap: Sadece normal bir insan.

Cevap: Xiao Lu, DIO, JunMen/Jun Ma He.

Cevap: Aile.

(Not: Lakap kısmında muhtemelen soruyu yanlış anladı ve kendininki yerine üyelerin lakaplarından bahsetti. Luhan: Xiao Lu, D.O: DIO, Suho: JunMen/Jun Ma He.)

BAEKHYUN
Harika Yolculuk El Kitabı

Bu insanı anlamak için bir kullanım kılavuzuna ihtiyacınız olacak. Yönergeler olmadan sürekli sinirlerinize meydan okuyacak, sizi sürprizleri kabul etmeye zorlayacak. Bu kötü bir şey değil ama kalbinizin çok hızlı atmasından sakının. Gözlerine baktığınızda, şarkı söylediğinde... Ve şimdi, sizi Baekhyun'un dünyasına getirmesinin zamanıdır.

Cevap: Oyun

Cevap: Suho

Cevap: Çin'in ve Kore'nin sembolü! Asya'yı temsil eden grup!

Cevap: Serbest meslek sahibi. (serbest meslek/ küçük özel bir iş)

Cevap: Sığır Eti!

Cevap: Oksijen

KAI
Endişe Verici ve Şüpheli Bir İnsan

Olanlara sessizce katlanan, her zorluğun bir avantaj olmasını bekleyen biri. Bir hayaletten daha gizli dolaşabilir, hareketleri bir hırsızdan daha hızlı. Bir noktada bunu fark ettiğiniz zaman nefes alışınız hızlanır, duygularınız artar ve bu adamınkiyle birlikte düşer, o çoktan kalbinizi gizlice girmiştir. Sizin izninizi almaya ihtiyaç duymaz, çünkü o Kai'dir, kimse onu reddedemez.

Cevap: Futbol oyuncularının adlarını hatırlamak... (Bu oyun yurtta üyelerin oynamaktan hoşlanmadığı oyunlardan biri olmalı. Çünkü bunu oynarlarsa Kai asla bulaşıkları yıkamak zorunda kalmaz)

Cevap: D.O.

Cevap: Bunlar ihtiyaç duyduğum iki şey.

Cevap: Henüz bunu düşünmedim. (Çok basit)

Cevap: Balet.

Cevap: Kkamjong (Lakabını bu kadar sakin söyleyen birini ilk görüşüm)

Cevap: Hayat.

SUHO
Mikroskobik Aşk

O, aşık olacağınız insan. Nazik ve hassas. Parlaklığı, karanlığı uzaklaştırabilir. Yeteneği sizi şaşırtacak ama sizin ve onun arasında bir mesafenin oluşmasına sebep olmayacak. Güçleri sabah güneşi ve gökyüzündeki yıldızlar gibi ama sizin mikroskobik aşkınız altında mükemmel olan her şeyi temsil edecek.

Cevap: Resmi sözcü olmak.

Cevap: D.O.

Cevap: MP3 Çalar.

Cevap: Ben mükemmel bir şarkıcı olacağım. EXO ise dünya turlarına çıkıyor olacak.

Cevap: Öğretmen.

Cevap: (Zavallıca) Beni "Jun Ma Hao" diye çağırıyorlar.

Cevap: Buff.( Oyunlarda sizin defans değerinizi artıran yöntem? EXO'yu seçerseniz, gücünüz ikiye katlanacak ve enerjiniz yüz kat artacak!)

CHANYEOL
Gülümsemenin Gücü

Gülümsemesi birçok şifayı getirir. Karanlığı ve negatif şeyleri uzaklaştırır, depresyonun yok olmasına sebep olur. Parmaklarını emdiği zamanki ciddiyetiyle, resimdeki insan yemeğin baştan çıkarıcı kokusunu kokluyormuş gibi, hapşırırken bile, çevresindeki insanlar onunla birlikte kaşlarını çatmaktan kendini alamaz. Bu "Chanyeol" diye adlandırılan bir çeşit virüs, bir çeşit etki.

Cevap: Coşku. (İmzası dişlerle gülümsemeyi çakar, çok beyaz ve göz kamaştırıcı! Xiao Cool karşılık olarak ona bir "diş gülümsemesi" çakmaktan kendini alamaz.)

Cevap: D.O ve Baekhyun.

Cevap: MP3 Çalar.

Cevap: Zirve, her yerde zirvedeyiz.

Cevap: Besteci.

Cevap: Chen'i gerçek adı "Jongdae" ile çağırmaktan hoşlanıyorum. (Bir kez daha listelerde)

Cevap: Her şey.

D.O.
Rüyalar İçin Cesur

Herkes rüya görür, tatlı rüyalar ya da kötü rüyalar. Bazı insanlar çok fazla kötü rüya görür, bir süre sonra uyumaya korkarlar. O tedbirli ve vicdanlı, yetenekleriyle yapabileceklerinin en iyisini yapıyor ve kimsenin onun için endişelenmesini istemiyor. O onların yanındayken herkes kalplerinde bir huzurla rüya görebilir. Ve D.O. güvenlerini kazanır, güzel rüyalar yaratan yeteneğiyle en iyi koruyucu haline gelir.

Cevap: Hiçbir şey.

Cevap: Kai.

Cevap: Kulaklıklar.

Cevap: 10. yıldönümü konserimizi vermekte...

Cevap: Çok fazla.

Cevap: Bir lakabım yok. Ben de diğer insanlara lakap takmaktan gerçekten hoşlanmıyorum.

Cevap: Aile.

source/kaynak; 倒倒天才_Critty, ExoChocolate
eng trans cr; amy + xuan + angi@exom-trans
Türkçe çeviri: MinJee
~~

Çeviri: MinJee

Gizli Mesaj içeriği: etiket:
@SparkLé @bakumanga yaprak35 smy_ hana yoon suh hoi_hoi hyu_hyu jinyoung jas min ho sadece Gdlover @bluenity @anyo84

tutu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.08.13, 22:41   #2
jinyoung
jinyoung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hayallerden ^^
İlk başta ki üyeleri betimlemeleri, anlatmaları çok hoşuma gitti.
Çok iyi özetlemişler bence.
Teşekkürler unni. Ellerinize sağlık. ^_^

jinyoung isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.08.13, 21:53   #3
pirinckeki
Yeppudaa Haber Ajansı
EXO Sorumlusu
pirinckeki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EXO Planet ☆
Haha Lay çok tatlı ya mütevazi çocuğum benim

pirinckeki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.04.14, 09:22   #4
leejin
leejin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
leejin - MSN üzeri Mesaj gönder
İlk karşılaşmada en derin izlenim bırakan üye sorusuna Kai cevap olarak D.O. diyor D.O'da Kai olarak cevap veriyor First Box sayesinde Kai'nin D.O'ya karşı ilk izleniminin korku olduğunu biliyoruz, hatta onunla yemek yemek istememiş ama şu anda ayrılmaz ikili halindeler ve bir çok birlikte yemek yedikleri resim var XDXD Ama ben D.O'nun Kai'ye karşı ilk izleniminin ne olduğunu merak ettim doğrusu XDXD

leejin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:47.