Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında(ESKİ KONULAR) / Cunning Single Lady / 2014 / Güney Kore / Dizi Tanıtımı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 08.01.14, 18:16   #1
bburcuu
Papatya Ekibi
FT Island & Jang Keun Suk Sorumlusu
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Millet - i Primadonna
bburcuu isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Yapımın Afişi

Gizli Mesaj içeriği: Diğer Afişler:

Yönetmen:
Yazar:
Tür: Romantik Komedi
Bölüm: 16
Kanal: MBC
Yayın Tarihi: 26 Şubat 2014
Yayın Zamanı: Çarşamba & Perşembe 22:00

OYUNCULAR

Joo Sang-Wook - Cha Jung-Woo
Lee Min-Jung - Na Ae-Ra
L / Myungsoo - Jung-Woo'nun Sekreteri

KONU
Ae Ra (Lee Min Jung) daha iyi bir yaşam için görünüşüne odaklanmıştır. Daha sonra mühendislik okumuş olan Jung Woo (Joo Sang Wook) ile tanışır ve ardından evlenirler ancak daha sonra boşanırlar. Boşandıktan sonra, Ae Ra zor zamanlar geçirir. Ae Ra'nın aksine Jung Woo başarılı ve zengin bir BT geliştiricisi olur.Bunun üzerine Ae Ra onunla tekrar evlenmek için Jung Woo'yu baştan çıkarmaya çalışır.

Cunning Single Lady, Miss Korea dizisinin ardından 26 Şubat'ta yayınlanmaya başlayacak...

Konu bburcuu tarafından (25.02.14 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.14, 18:34   #2
ebrus24
Song Seung Hoon Sorumlusu
ebrus24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bu haberi duyduğumdan beri o kadar mutluyum ki sonunda Joo Sang Wook'ı başrol olarak izlicemiz günlerde gelecekmiş demekki JSW çok ama çok karizmatik ve sevdiğimiz bir insan evladı olduğundan konusu ne olursa olsun izleyecektim ama zaten konusu da güzele benziyor
Min Jung çok severim güzel bir ikili olacaklar umarım bol reytingli olur
Paylaşım için sao
l bburcuu

ebrus24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.14, 18:37   #3
bburcuu
Papatya Ekibi
İZLEME LİSTEM

Alıntı:
ebrus24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu haberi duyduğumdan beri o kadar mutluyum ki sonunda Joo Sang Wook'ı başrol olarak izlicemiz günlerde gelecekmiş demekki JSW çok ama çok karizmatik ve sevdiğimiz bir insan evladı olduğundan konusu ne olursa olsun izleyecektim ama zaten konusu da güzele benziyor
Min Jung çok severim güzel bir ikili olacaklar umarım bol reytingli olur
Paylaşım için saol @bburcuu
Vallahi bende Lee Min Jung u özlemiştim ki JSW de artık başrol olmalıydı çok yakışmışlar gerçekten çok sevindirdi beni bu dizinin haberi

Konu bburcuu tarafından (08.01.14 Saat 19:03 ) değiştirilmiştir.

Alt 08.01.14, 19:19   #4
ebrus24
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bburcuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
allahi bende Lee Min Jung u özlemiştim ki JSW de artık başrol olmalıydı çok yakışmışlar gerçekten çok sevindirdi beni bu dizinin haberi
Bu konuda geç bile kalındı Joo Sang gibi bir adamı nasıl bu zamana kadar 2. namca yaparak harcadılar akıl alır gibi deyildi zaten artık hak ettiği yeri bulduguna sevindim Min Jung hem çok güzel hem çok tatlı hemde süper bir oyuncu
resimlerde bile ne kadar yakışacakları anlaşılıyor beklediğimize değecek bir yapım olur inş

Alt 08.01.14, 19:22   #5
bburcuu
Papatya Ekibi
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Bu konuda geç bile kalındı Joo Sang gibi bir adamı nasıl bu zamana kadar 2. namca yaparak harcadılar akıl alır gibi deyildi zaten artık hak ettiği yeri bulduguna sevindim Min Jung hem çok güzel hem çok tatlı hemde süper bir oyuncu
resimlerde bile ne kadar yakışacakları anlaşılıyor beklediğimize değecek bir yapım olur inş
Konuda güzel seviyorum ben böyle dizileri çok eğlenicez gibi geliyor normalde erkeklerin eski eşlerini kazanma çabasını izlerdik şimdi tam tersi olacak dizi kadro ve konu olarak büyük merak uyandırdı bende

Alt 08.01.14, 20:53   #6
*mygirl*
*mygirl* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Uzaylımın Mekanından :P Gezegen KMT 184.05
Vay vay vay Joo Sang Wook'cuğumuz yine bir komedi dizisinde. Adama komedide çok yakışıyor ya, yirim ki. Yürüyen heykel mübarek.

*mygirl* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.14, 22:31   #7
ebrus24
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Konuda güzel seviyorum ben böyle dizileri çok eğlenicez gibi geliyor normalde erkeklerin eski eşlerini kazanma çabasını izlerdik şimdi tam tersi olacak dizi kadro ve konu olarak büyük merak uyandırdı bende
Bende burcum degişik bir konu ama gene havalı esas oğlan ve onun peşinden koşan esas kız severim böyle hikayeleri güzel bir romantik komedi olacaga benziyor diğer oyuncuları bende merak ettim kesin bu dizininde bir 2. namcası olur bari sevdiğimiz biri olmasada üzülmesek
Alıntı:
*mygirl* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vay vay vay Joo Sang Wook'cuğumuz yine bir komedi dizisinde. Adama komedide çok yalışıyor ya, yirim ki. Yürüyen heykel mübarek.
Cancazım yollarımız hep bu yiğitler sayesinde kesişiyor ve gene bir yeme arzusu

Alt 08.01.14, 22:33   #8
*mygirl*
*mygirl* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Uzaylımın Mekanından :P Gezegen KMT 184.05
Alıntı:
Cancazım yollarımız hep bu yiğitler sayesinde kesişiyor ve gene bir yeme arzusu
Valla ya, seçtiğimiz beğendiğimiz kişiler aynı olunca tabi. Hep birlikte yiyelim canım.

*mygirl* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.14, 22:35   #9
bburcuu
Papatya Ekibi
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Bende burcum degişik bir konu ama gene havalı esas oğlan ve onun peşinden koşan esas kız severim böyle hikayeleri güzel bir romantik komedi olacaga benziyor diğer oyuncuları bende merak ettim kesin bu dizininde bir 2. namcası olur bari sevdiğimiz biri olmasada üzülmesek
Kesin olacak inşallah sevmediğim oyuncular olur 2.ler

Alt 08.01.14, 22:55   #10
ebrus24
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
*mygirl* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla ya, seçtiğimiz beğendiğimiz kişiler aynı olunca tabi. Hep birlikte yiyelim canım.
Korenin ağır taşlarını beğenince böyle oluyor yi yi doyamadıkda
Alıntı:
Kesin olacak inşallah sevmediğim oyuncular olur 2.ler
İnş yaa ama gidiyorlar en sevilesi adamları 2. namca yapıyorlar umarım bu dizide olmaz bu gerçi olsada içim kan ağlasada Sang derim başkada bir şey demem ne zamandır bu anı bekliyordum ben yani Bir David vakasını daha kaldırma bu bünye