Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / DRAM ROMANTİK Hotel King / 2014 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 12.04.14, 17:45   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
diryaa
Co-Admin
joker
diryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ^İSTAN-BUL^
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

◈ + Drama Bilgileri+ ◈
Adı: Hotel King 호텔킹
Türü:
Romance, drama
Bölüm: 32
Yayınlanacağı Kanal: MBC
Yayın Günleri ve Saati: Saturdays & Sundays 21.55PM KST
Yönetmen: Kim Dae Jin
Senaryo: Jo Eun Jung (Feast of the Gods)

Çeviri için @mari_kim, @Sahael, @purpledream, @omrumuyediniz , @ohyoulovemetoo ve @hyunbinaşkı'na Çok Teşekkürler

◈ + OYUNCULAR + ◈

◈ + KONUSU +◈
Hotel King dizisinde LeeDongwook, Ciel Hotel'in patronu Chae Jae Wan rolündedir. Chae Jae Wan 'otel canavarı' olarak bilinen, duygularını açığa vurmayan, soğuk kalpli bir müdürdür ancak acı dolu bir geçmiş taşır. Lee Da Hae'nin oynadığı karakter ise, Otel Ciel'in CEOsunun tek kızı ve tek mirasçısı Amone'dir. Amone korunaklı bir prenses gibi büyürken otel tehlikeye girecektir ve o elinden gelen her şeyi yapacaktır.

İndirme Linkleri

İndirmek İçin TIKLAYINIZ..

Spoiler Sayfası İçin TIKLAYINIZ...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu diryaa tarafından (05.08.14 Saat 03:21 ) değiştirilmiştir. Sebep: Final eklendi
diryaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 17:48   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
sunny-12
Yeppudaa Anime Ekibi
sunny-12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Infınıte - İnspirit
Beklediğim bir diziydi emeği geçenlerin ellerine sağlık

sunny-12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 18:05   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
hgunan
Bayanlara Özel Forum Sorumlusu
Dergi Ekibi ♡‿♡
hgunan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ~ ♡‿♡ ~
Huuh dizimiz gelmiş Uzun soluklu bir dizi olacak Empress için sonra başlarım deyip başlamadığım için birikti, şimdi cesaret edemiyorum. O yüzden yine aynısını yapıp Wookie'nin dizisini kaçırmak istemiyorum

Paylaşan ve çevirilerde emeği geçen bütün arkadaşlara kolay gelsin deyip, teşekkür ediyorum

hgunan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 18:06   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
glnamkyu
glnamkyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ÖSYM'zede idi.Artık ortamlara geri döndü :D
Aaaah evet sonunda gelmiş merakla izleyeceğim çevirmenlere çok çok çok teşekkürleeer

glnamkyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 18:24   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
adana0101
adana0101 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çeviri için çok teşekkürler harika bir dizi

adana0101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 18:33   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
Ela_aer61M
MP4 Dizi - Film Moderatörü
Ela_aer61M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: TC 61 "Cha Seung Won & Kang Ji Hwan"
Wookie severlerin gözü aydın çevirmen bulunmuş , herkesin klavyesine kuvvet, gönlüne sağlık zira bu iş gönüllülük arz eden, süreklilik isteyen bir iş, elini taşın altına koyan tüm emekçilerimize sevgiler saygılar ve de kolaylıklar diliyorum
İzlemek istiyorum ama şu an için vakit yok bölümlerin ilerlemesini bekleyeceğim umarım kendime hakim olabilirim

Ela_aer61M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 18:44   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
mine-mor
mine-mor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Wookie severlerin gözü aydın çevirmen bulunmuş
hemen üstüme alıyorum sağolasın elacım bu ördek ağızlı wookie uzun zamandır bekliyor idim
Alıntı:
bölümlerin ilerlemesini bekleyeceğim umarım kendime hakim olabilirim
ben kendime hakim olamayıp direk dalacam elacım sende izlediğinde haber ver fiskoslaşak

mine-mor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 18:48   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
Ela_aer61M
MP4 Dizi - Film Moderatörü
Ela_aer61M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: TC 61 "Cha Seung Won & Kang Ji Hwan"
Alıntı:
mine-mor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hemen üstüme alıyorum sağolasın elacım bu ördek ağızlı wookie uzun zamandır bekliyor idim
ilk aklıma sen geliyorsun zaten Wookie deyince o yüzden alınabilirsin hatta alınmazsan küserim
Alıntı:
mine-mor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kendime hakim olamayıp direk dalacam elacım sende izlediğinde haber ver fiskoslaşak
ne demek canısı dal hem de bodoslamastyle kim tutar seni fiskos kısmını spo sayfasında bolca yaparsınız artık ben de dayanamaz damlar iki kelam ederim

Ela_aer61M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 18:52   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
mine-mor
mine-mor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
fiskos kısmını spo sayfasında bolca yaparsınız artık ben de dayanamaz damlar iki kelam ederim
senin kelamların olmazsa olmaz canımcım gel mutlaka ben bi izliyeyim spoya giderim inşallah

mine-mor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.04.14, 19:06   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
kimim bilmiyorum
kimim bilmiyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Block BBC ♥ Ahn jae hyo ♥ Lee jonghyun
Oyuncuların güzelliğine bak maşallah
Çevirecek olanların emeklerine sağlık kolay gelsin

kimim bilmiyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
hotel, king