ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / FANTASTİK Bhoothnath Returns / 2014 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 21.06.14, 00:48   #1
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3

Bhoothnath Returns / 2014 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Nitesh Tiwari
Yapımcı: Bhushan Kumar - Krishan Kumar - Renu Ravi Chopra
Senaryo: Nitesh Tiwari - Piyush Gupta
Yapım: 11 Nisan 2014
Ülke: Hindistan
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Çevirmen: King3000

OYUNCULAR

Amitabh Bachchan as Kailash Nath (Bhoothnath)

Parth Bhalerao as Akhrot

Usha Jadhav as Bindia Pathak (Akhrot's Mother)

Boman Irani as Bhausaheb
Sanjay Mishra as Mishti Baihud
Brijendra Kala as Ridhima Koyla and Joy Dens (double role)
Usha Nadkarni as Lolita Singh
Kurush Deboo as Psychiatrist
Shahrukh Khan as Aditya Sharma (cameo)
Anurag Kashyap as Himself (cameo)
Ranbir Kapoor as Himself (cameo)

KONUSU

Alıntı:
Bir hayalet olan Bhoothnath'ın korkutamadığı bir çocuk yüzünden hayalerler arasında komik duruma düşmesi sonucu tekrar yeryüzüne geri döner ve çocukları korkutmayı hedefler. Bu hedef onu görebilen tek insan olan Akhrot'a götürecektir.

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek için Tıklayınız...İyi seyirler

Bu film Bhootnath (2008) filminin devamı olarak çekilmiştir..İlk filmi izlemek için buraya,indirmek içinse buraya tıklayınız...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu SilentRain tarafından (29.04.15 Saat 22:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: OK
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.14, 02:27   #2
*Gözgü*
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
*Gözgü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Omo omo Dün baktım burda var mı diye acep göremeyince üzülmüştüm.. Teşekkürler,ellerinize sağlık..
*Gözgü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.14, 10:57   #3
che_yang249
aktif üye
İZLEME LİSTEM
bu devam filmiymiş.ilk filmi olan bhootnath 2008ın sayfası acılmış.yakın zamanda yuklenecek galıba sıteye yuklenmesını bekleyeceğim sonra peş peşe gider zaten teşekkürler şimdiden
che_yang249 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.14, 13:13   #4
seda_ne
aktif üye
seda_ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tayfa™©
Alıntı:
che_yang249 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu devam filmiymiş.ilk filmi olan bhootnath 2008ın sayfası acılmış.yakın zamanda yuklenecek galıba sıteye yuklenmesını bekleyeceğim sonra peş peşe gider zaten teşekkürler şimdiden
sorun çıkmazsa bugün 1. film eklenecek
seda_ne isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.06.14, 00:39   #5
Sunpak
aktif üye
Sunpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kalbim Neredeyse Oradan:D
Sunpak - MSN üzeri Mesaj gönder
Çok önceden izlemiştim ama birinci film daha güzelmiş gibi geldi, bu da güzeldi ama olay örgüsü benim mantığıma tersti neyse ki eğlenceliydi de sıkılmadan bitirebildim

Sunpak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.06.14, 18:24   #6
pina
aktif üye
pina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Gözlerim yaşardı,evet ilk filmini izledim çok komikti bu film onun kadar komik degil ama bu film birşeyi anlatıyor insanlıgı nasıl insan olabiliriz nasıl insan gibi yaşıyabiliriz bunu bir hayaletden ögreniyoruz sitede bir sürü komik film bulabiliriz ama bize insan olmak nedir kötülerle nasıl başa çıkılır?hep mi kötüler kazanır be kardeşim?sorularının cevabını vericek kaç film bulabiliriz ki?Özellike bizim ülkemize ne kadar benzettim filmdeki bazı yerleri siyaset,seçim benim içinde bir umut oldu evet yarın gene yeni bir gün dogucak ama bu yeni gün onlardan farklı olucak.Umut vadeden bir film bana göre bazı yerleri özellikle hayaletin dünyaya geri dönmesi falan benimde inancıma ters ama film bunu anlatmıyor ki film tamamenn bambaşka şeyler anlatıyor ve anlattıgı şeyler çok güzel ve hepimize lazım evet ilk film daha komik eglenceli falan ama şimdi bakınca bana pekde birşey kattıgını göremiyorum ama bu film bana biraz umut kattı

Paylaşan ve emegi geçen arkadaşlarımızın eline saglık.
pina isimli Üye şimdilik offline konumundadır