ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / Gumiho-Forbidden Love / The Fox with Nie Tails /2004 / G.Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 23.05.10, 18:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Diyarbakırlı
Emekli Çevirmen
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Çevirmen:Elfuego
Adı: Gumiho/Forbidden Love/ The Fox Nine with Nine Tails
Yapım yılı: 2004
Bölüm: 16
Tür: Korku,Drama,Romantik
Oyuncular

Han Ye-seul

Jin Jun

Jo Hyeon-Jae

Kim Tae-hee

Konusu:
Shi Yeon gizli kimlikle insan dünyasında yaşayan bir Dokuz Kuyruklu Tilkidir. Gündüzleri, doğal tarih müzesinde çalışır. Geceleri ise insanlar ve tilkiler arasındaki hassas dengeyi korumaya çalışan üst düzey bir savaşçıdır. Kurbanların iç organlarının çıkarıldığı vahşi cinayetleri araştırmaya gönderilir. Detektif Min Woo cinayetlerin organ ticareti ile ilgili olduğuna inanmaktadır, bu yüzden çeteye girmeye çalışır ama kimliği ortaya çıkar. Dokuz Kuyruklu Tilki savaşçıları Mu Young ve Shi Yeon'un müdahalesi ile hayatta kalır. Ama Dokuz Kuyruklu Tilkilerin gerçek kimliklerini de görmüştür. Yaşamasına için izin verilebilir mi?

Not : Alıntıdır..

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11.Bölüm
12.Bölüm
13.Bölüm
14.Bölüm
15.Bölüm
16.Bölüm

Ek bilgiler...

Online İzlemek İçin ; Tıklayınız..

Dizi Müzikleri İçin; Tıklayınız..

Konu svgfb tarafından (05.04.16 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Upto..Fichier..
Diyarbakırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.06.10, 16:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
julsangels
aktif üye
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Paylaşım için Gece sana, çeviri için elfuego'ya çok teşekkürler. Iris'teki performansıyla Tae Hee yi çok beğenmiştim, favori bayan oyuncularımdan biri oldu One Mom and Three Dads teki Cimri baba da polis rolünde burada sanırım İlginç fantastik bir diziye benziyor, ilk bölümünü izledim biraz, Bölümler tamamlanıca izleyeceklerim arasında kesinlikle. Kolaylıklar diliyorumikinize de
julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.06.10, 01:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
"MELEK"
aktif üye
"MELEK" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: "Bu dünya bana baş ağrısı"
Alıntı:
emresin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
diyarbakırlı ve elfuego ellerinize sağlık ,afişe bakınca izlerim ben bunu demiştim ama türü korku romantik drama deyince ,korku korkuttu biraz .kolay gelsin
yorumları takip edip ona göre izlerim artık ..
korkma esin abla ortaya karışık bi dizi

hem o kanlar tatlı bişee baktığın zaman iğrenirsin ama tadı tatlı olur
"MELEK" isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.06.10, 15:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
secretway
aktif üye
İZLEME LİSTEM
efendim öncelikle tüm dostlara selamlar.

paylaşımın en başından buradaki sunumuna kadar emeği geçenlere sonsuz ve samimi teşekkürler

çooook uzun bir sürenin ardından ilk mesajımı yazıyorum
neden mi uzun bir ara verdim? Cevap: Kore dizilerine "I am sorry, I love you" ile hastalık derecesinde baglanmıştım. belki klasik türk film ve dizilerinin finallerine alışmış olmamdan kaynaklanıyor bilmiyorum ama kore drama finallerinin etkisinden uzun bir süre kurtulamıyordum (mutlu son yada benim kendimi hazırladıgım sonlara pek rastlamıyorum ) neyse bu final etkilerinden dolayı uzun bi ara vermiştim dizilere. sonra "love letter" dizisini izledim. valla tüm bölümü 2 günde bitirdim) acaba şimdi ne yapsam diye düşünürken forumların birinde bu dizi karşıma çıktı. ilk bölümü izledikten sonra tamam dedim bu diziyi mutlaka izlemeliyim (hala izliyorum)

neden mi cevap yazdım? dizinin 5. bölümüne ait 32:30. dakikasında arka fonda Kur'an-ı Kerim okunuyor. Bilmiyorum fark eden oldu mu? onu duyunca sarıldım mesaja))

Acaba bu dizi hakkında türkçe içerikli kapsamlı bir bilgiye nerden ve nasıl ulaşabilirim?

paylaşım için tekrar teşekkürler. Kolay gelsin
secretway isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.08.10, 11:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
pandora
aktif üye
pandora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ‎Beni br gün unutacaksan br gün bırakp gdeceksen boşuna yorma derdi boş yere mağaramdan çkarma
# jyj
#
macera gerilim tarzı bi paylaşım gibi biraz iris vari sanki..ben irisi çok beğenmiştim bu diziyide beğeneceğime eminim,paylaşım için teşekkürler,elinize emeğinize sağlık diyarbakırlı ve elfuego
pandora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.08.10, 13:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
veive
aktif üye
İZLEME LİSTEM
paylaşım yapan herkesin emeğine yüreğine sağlık.diyarbakırlı ve elfuegoya çok teşekkür ederim.diziye gelince izlediğime pişman olduğum ilk kore dizisi (en az 25 dizi izlemişimdir)...
veive isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.02.11, 19:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
asya_@
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ilk bölümden itibaren kendini izlettiriyor hiç sıkılmadım dizinin sonlarına dogru biraz ürktüm geçe geçe izlemeyi önermiyorum karanlık odada bilgiyarı kapatınça ödüm koptu süperdi şiddetle tavsiye ederim
asya_@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.01.12, 12:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
johyunjae
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Seul
İlahi Esin genelde kore dizileri korkutucu veya ürkütücü olmaz ama Başrolde One Mom Three Dadin cimri babası var bence kaçırma
johyunjae isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.12, 10:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
ericmoon
aktif üye
ericmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
gerçekten action dolu jo hyun jae dizisi paylasımcıya ve cevirmene sonsuz tesekkürler
ericmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.12.12, 15:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
Yasemin
Emekli Co Admin
aktif üye
Yasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Konya
Yasemin isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Kırık linkler kaldırılmıştır
Rapidshare kırık link görüntüsü için
Depositfiles Uptobox'dan ve Diğer LİNKLERDEN Dosya İndirmek - YEPPUDAA buraya bakabilirsiniz şuan için rapidshare linkleri çalışmaktadır
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
altyazılı, gkore, gumihoforbidden, love, or 2004, or the, tails, türkçe