Yeppudaayı Seviyorum...
:...Üye olan ya da olmayan herkes sitemizle ilgili şu bilgiyi okuyabilir mi.?: buyrun, tıklayınız....:
Geri Dön   YEPPUDAA > DİĞER PAYLAŞIMLAR > Film & Dizi & Anime İstek Bölümü

GAYA KORE RESTAURANTI...

Film & Dizi & Anime İstek Bölümü Tüm isteklerinizi buraya yeni konu açarak yapabilirsiniz.

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 29.05.10, 12:33   #1
monalisa06
monalisa06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Middle-earth ~

Filmin adı:My tutor friend 2
Yapım: 2007 ~ GüneyKore
Tür: Komedi
Oyuncular: Gi-woong Park , Cheong-a Lee , Dal-hwan Jo , Il-hwa Choi , Jin-woo Yang
Yönetmen: Marc Kim
Senaryo: Young-chan
Süre: 2 saat 5 dk
Konusu:
Junko diye japon bi kızımız var bu kızın hoşlandığı bi çocuk var çocuk Kore ye gidiyor sonra kızımızda değişim öğrencisi olarak koreye gidiyor o çocuğu bulacak aklı sıra… Bir pansiyona yerleşiyor bu konuk evinde bütün odaları dolaşıyor beğenmiyor adam son bi oda gösteriyor burayı toplarım ben senin için diye kızı o odaya ikna ediyor Sabah kızımız uyandığında yanın biri yatıyor konuk evi sahibinin oğlu meğer onun odasıymış orası… Babası kıza korece öğretmek için ikna ediyo çocuğu çocukda tam serseri .Neyse çocuğun adı Jong-man kız habire Junk man diyo herkes dalga geçiyodu çöp adam diye.Ama burda farklı bir durum var ilk filmde öğrenci öğretmen den kaçmaya çalışırken öğretmen öğretcem diye uğraşıyordu.Burda ise öğretmen kaçıyor öğrenci öğret diye kovalıyor sonra öğretmeye başlıyor başlamasına ama hababam sınıfı misali olmadık cümleler öğretiyo kıza kız bu arda da diğer çocuğu aramaya devam ediyor.

Bu filmi hiçbir yerde bulamıyorum.Bu film forumda var ama linkleri bozuk .Upload edilirse çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler....

monalisa06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.05.10, 12:56   #2
julsangels
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Forumdaki linki paylaşabilir misiniz? Ben aradım ama bulamadım Eğer mp4 olarak paylaşılmamış ise şuan filmi indirmeye başladım ve en kısa zamanda siteye eklemeye çalışırım

julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.05.10, 13:54   #4
julsangels
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Linklerde bir sorun yok sanırım ama birleştirmede sorun yaşanıyor anladığım kadarıyla. Ben filmin 2 CD lik sürümünü indiriyorum şuan. En kısa zamanda mp4 olarak eklerim inşallah

julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.05.10, 09:32   #5
monalisa06
monalisa06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Middle-earth ~
teşekkürler julsangels

monalisa06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
friend, tutor