ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK
KOMEDİ
Hasee Toh Phasee /2014 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 24.10.14, 00:12   #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Hasee Toh Phasee /2014 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Vinil Mathew
Vizyon Tarihi: 7 Şubat 2014
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik, komedi
Yapımcı: Karan Johar

Konusu: Hikaye Mumbai'da geçiyor. Kurnaz ve isyankar Meeta (Parineeti Chopra) ile afacan Nikhil (Sidharth Malhotra) her ikisi de ailelerine ayak uydurmakta zorluk çekiyorlardır. Meeta kız kardeşi Deeksha'nin düğününde kaçmak üzereyken Nikhil ile tanışır. Aynı gün Nikhil Meeta'nin kız kardeşi Karishma'ya aşık olur. Daha sonr Nikhil ve Karishma'nin nişan günü gelir. Karishma'nin zengin babası Devesh Solanki, Nikhil'i hırsı olmaması gibi nedenlerden ötürü nişana karşı çıkar. Nişan gününde Nikhil, Karishma'ya bir söz verir.7 gün içerisinde ona layık olduğunu kanıtlayacaktır.
Çeviri: Irmakk

Oyuncular: Siddarth Malhotra

Parineti Chopra

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek İçin Tıklayın

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (23:06--> 23:12) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Tek part vk videosu eklenmiştir iyi seyirler

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu azby tarafından (22.08.15 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: Afis yenilendi
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.10.14, 13:10   #2
fse7en
aktif üye
fse7en - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Amaninnn kimin filmi gelmişşş Guru
çingun unnişşşşşş koş gell
izleyecek vakit bulmam lazım en acilinden
konusunu pek anlayamadım bunlar 3 kız kardeşler mi acaba bizimki ilk baş rol kızı sevmiyo zannımca yoksa hepten karıştırdım mı ay izlemem lazım

emeği geçen herkese teşekkürler

fse7en isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.10.14, 15:38   #3
ayachan
aktif üye
ayachan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Daha önce çok çok az hint filmi seyrettim onlarda üç aptal, barfi falan popüler filmlerdi. Konusu hoşuma gitti ama çok kararsız kaldım, hint filmi seven canlar ne diyorsunuz sizce hiç hint filmi sevmeyen tiplerinde hoşlanacağı tarzda bir film mi yoksa hiç boş yere indirmiyim mi?
ayachan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.10.14, 16:07   #4
simayper
aktif üye
simayper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .........
Alıntı:
ayachan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha önce çok çok az hint filmi seyrettim onlarda üç aptal, barfi falan popüler filmlerdi. Konusu hoşuma gitti ama çok kararsız kaldım, hint filmi seven canlar ne diyorsunuz sizce hiç hint filmi sevmeyen tiplerinde hoşlanacağı tarzda bir film mi yoksa hiç boş yere indirmiyim mi?
gerçekten iiyi flim..2 kere izledim bana güven..
ben keyif aldım doğrusu
kiss bile vardı
romantiklik baya vardı komedide süperdi en sevdiğim flimler arasında
hem ders veren bir flim gerçek aşk adına
aşk iyiki var yaa
simayper isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.10.14, 21:03   #5
Kimon
aktif üye
Kimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
daha önce hint filmleriyle ilgili birkaç tecrübem oldu ama kararsız kaldım
Kimon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.10.14, 02:27   #6
Snowflake.
aktif üye
Snowflake. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Sevdiğim filmlerden biridir. Parineeti Chopra'nın oyunculuğu iyiydi.
Tereddüt edenlerde izleyebilir. Akıcı, eğlenceli, değişik bir filmdi.
Ishq Bulaava şarkısı ve şarkıya eşlik eden sahneleri çok sevmiştim.

Çeviri ve paylaşımında emeği geçenlere teşekkürler...

Snowflake. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.10.14, 03:10   #7
ElifK.
aktif üye
ElifK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
film fena değildi ama tekrar açıp izleyecek kadar etkilemedi.. aşkları biraz sönük gibiydi pek fazla heyecan vermedi bana. ama filmi yine de tavsiye ederim kötü bir film kesinlikle değil. emekleriniz için teşekkürler
ElifK. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.10.14, 07:36   #8
haynus
aktif üye
İZLEME LİSTEM
bu filme bayıldım, kaç defa izledim. bence çok güzeldi. : cps:

konusu kısaca ; esas oğlumuzun (nikhil) düğün arafesinde, nişanlısının 7 yıl önce evden kaçmış kız kardeşi ile ilgilenmesi gerekir ve hikaye başlar..esas kızımız (meeta) kızkardeş.

başlarda biraz şüpheli yaklaştıysanız bile izlemeye devam edin 50.dk dan itibaren film sonrasında akıp gidiyor. özellikle parineeta chopra (meeta) ya bayıldım, daha sonra diğer filmlerini de izledim.bence harika bir oyuncu. hint sinamasının taze, yetenekli oyuncularından. daha önce çok fazla hint filmi izlememiştim, birkaç tane .fanaa gibi .güzeldi ama beni çok bağlamamıştı bollywood a. ama bu filmden ve parineeta'nın diğer filmlerinden sonraaaa..
öncelikle parineeta chopraya sonra da bollywood a aşık oldum! kesinlikle favori aktristm. hollywood da neymiş. kore dizileri hint filmleri benim için bir numara.
hint sinamasında çok iyi oyuncular( shahruk khan, kajol gibi ) çok tanınan iyi filmler var (3 idiots, my name is khan, fanaa vs..) ama bence yeni jenerasyon da bomba gibi. 3, 4 yıldır bu genç kuşak çok güzel filmler yapıyor . parineeta chopra kesinlikle onlardan biri. 2011 de ilk defa bir filmde yardımcı oyuncu olarak rol alıyor ve oyunculuk performansıyla bir sürü ödül almış. hasee to phasee başrol olarak oynadığı üçüncü film. diğer filmlerini de tavsiye ederim. 2012 yapımı Ishaqzaade ( 'çılgın aşıklar' demek) var, beğenilen bir film.konusu, iki düşman ailenin çocukların aşkı.
daha fazla uzatmayayım, bıraksan beni sayfalarca onun ve hint sinemasının hakkında yazarım.
ben bayıldım diye herkes beğenecek diye bir şey yok tabi. ama bu filmden sonra günlerce -hala devam ediyorum- kendimi hint sinemasından, oyuncularından, performanslarından kurtaramamış biri olarak tavsiye ediyorum.))bir sürü film izlemekle kalmayıp üstüne birde hintçe (genelde yarı hintçe yarı ingilizce konuşuyorlar) bilmiyorken beğendiğim oyuncuların film promosyonlarını ,röportajlarını bile izler hale geldim. bu film benim sebebim oldu kısaca...
haynus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.10.14, 21:34   #9
menekşe3
aktif üye
menekşe3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
KESİNLİKLE İZLEMELİSİNİZ 3 KERE İZLEDİM.. bu kızdan tatlılık akıyo yaaa
menekşe3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.10.14, 18:56   #10
zambak8383
aktif üye
zambak8383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ♥ Ahjumma dediğin nerden olacak, evden :)
Arşiv Hint filmi dolu, izlemeye üşenirken bu filmin bu kadar olumlu yorum alması aklımı çeliyor Ne yapsam bende indirip izlesem mi...Ayyy dizilerden filmlere sıra gelmiyor
emeği geçenlere teşekkürler, izlersem yorumlarım inş.

zambak8383 isimli Üye şimdilik offline konumundadır