ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK AKSİYON GERİLİM Kick / 2014 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 26.11.14, 19:10   #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Kick / 2014 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Sajid Nadiadwala
Senaryo: Vakkantham Vamsi, Rajat Arora, Keith Gomes
Ülke: Hindistan
Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik, Gerilim
Vizyon Tarihi:01 Ağustos 2014
Süre:146 dakika
Dil: Hintçe
Müzik: Anjjan Bhattacharya, Julius Packiam, Himesh Reshammiya
Çekim Yeri: Glasgow, Scotland, UK

Çeviri: King3000

Oyuncular: Salman Khan, Jacqueline Fernandez, Randeep Hooda

Konusu:
Alıntı:
Adrenalin bağımlısı bir genç, sakin devam eden hayatını arkasında bırakarak suç dünyasına giriş yapar. Ancak şansı düşündüğü kadar yaver gitmez ve peşine birçok kişi düşer.

Varşova’da bir tren yolculuğu yapmakta olan psikiyatrist Shaina (Jaqueline Fernandez), Hindistan’dan gelen bir polis memuru olan Himanshu (Randeep Hooda) ile buluşur. Bir süredir birliktedirler ve artık evlilik planları yapmaya başlamışlardır. Ancak ortaya çıkar ki, her ikisi de bunun için hazır değildir. Yine de dostlukları devam etmektedir, o yüzden birbirlerine geçmişlerinden bahsederler.

Shaina, Himanshu’ya önceki ilişkisinde birlikte olduğu Devi’yi anlatmaya başlar. Hayatta sadece aklına estiği şekilde davranan ve adrenalin için yaşayan Devi (Salman Khan), yine de Shaina ile romantik bir ilişkiye girmiştir. Ancak bir gün geri dönmemek üzere gider.

Karşılığında Himanshu da kendi hayat hikayesini anlatmaya başlar. Fakat o anlattıkça anlaşılır ki hayatlarında ortak bir nokta vardır, ve o nokta da Devi’dir. Artık karar vermeleri gereken şey hangisinin hayatında Devi’ye daha çok yer vermeye hazır olduğudur.

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek İçin Tıklayın

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu azby tarafından (22.08.15 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: Afis yenilendi
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.11.14, 23:55   #2
Minato Namikaze
aktif üye
Minato Namikaze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Sonunda geldi aamir khan 1 salman khan 2 hindistan filimlerini bunlar bana izletirdi super bır filim izleminizi tafsıye ederım
Minato Namikaze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.11.14, 01:59   #3
Snowflake.
aktif üye
Snowflake. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Filmi çok beğendim. Hikayenin gidişatını, sonunu, olayların bağlanışını çok sevdim.
Salman Khan filmde bir harikaydı. Randeep Hooda ise tam bir karizmaydı.
Yılın en iddialı filmlerinden biri... İzlenmeye fazlasıyla değer.

Snowflake. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.11.14, 21:43   #4
sirindonmez
aktif üye
sirindonmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
salman khan bir harikaydı ... hint filimleride çok güzel oluyor ..... danslar, müzikler ....filimin ortasında birden danslar müzikler başlıyor ve sen hiç yadırgamıyorsun nasıl bir bütünlük var ...
sirindonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.14, 18:53   #5
ankam
aktif üye
ankam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: dünyanın merkezinden (salman khan)
işteee bu yaa çevri yapan arkadaşların eline sağlık yeni gördüm ne zamandır türkçe altyazısı yok diye üzülüyordum
ankam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.12.14, 23:43   #6
muzari85
aktif üye
muzari85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
super bir filmdi duyduğumdan beri çevirisini bekliyordum. salman khan filmleri harika oluyor. üçkağıtçı kurnaz aşık vs. vs. yayında ve yapımda emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler süpersiniz
muzari85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.12.14, 13:18   #7
kandbolly
aktif üye
kandbolly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
salman khan'ı hep oynadığı rollerden farklı bir rolde görmek çok şaşırttı onun o şımarık çocuk gibi olduğu rollerde görmeyi seviyorum kendisine çok ama çok yakışıyor fakat bu filmde iki farklı karakterde izlemek çok hoşuma gitti rolünün hakkını vermiş salmancım bayıldım..
kandbolly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.11.15, 20:19   #8
rüzgar gibi
aktif üye
rüzgar gibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
rüzgar gibi - MSN üzeri Mesaj gönder
Bu adam nasil bisey yaa...Film salman khanla cok güzeldi��.böyle bi adam hala bekarya sasirmamak elde değil��
rüzgar gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.07.16, 01:48   #9
zehranur kurum
yeni üye
zehranur kurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çok iyiydi yaa
zehranur kurum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.07.17, 16:20   #10
Diamond13
aktif üye
İZLEME LİSTEM
gerçekten çok güzel bi filmdi sonu ters köşe kesinlikle izleyin ve izlettirin sonu muhteşemdi Salman Khan'ın oyunculuğuna dicek yok zaten ama tek sevmediğim şey müzikleri ve klipleri oldu onun dişında 10 numara film bence içerik olarak harika ters köşe filmlere bayilıyorum aynı şekilde bodyguardda da ters köşe olmuştum o da süper bi film ,Salman Khan hint filmlerini bize izlettiriyor tavsiye ederim
Diamond13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır