ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK
KOMEDİ
Khoobsurat / 2014 / Hindistan / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 07.12.14, 03:15   #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Khoobsurat / 2014 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Shashanka Ghosh
Senaryo: D.N. Mukherjee, Indira Bisht, Juhi Chaturvedi
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon Tarihi:19 Eylül 2014
Dil: Hintçe
Müzik: Sneha Khanwalkar, Simaab Sen

Konusu:
Yeniden çevrim olan modern romantik komedi filminde umutsuz fizyoterapist tamamen zıttı ve bir başkası ile nişanlı olan genç, yakışıklı Rajput ile tanışır. Bundan sonrası aile değerlerinin kapıştığı bir savaştır. Bu savaşta evrensel bir temaya bakılır: Aşk, kendine saygı ve gerçekten istediğin bir şey uğruna mücadele...

Çeviri: ohyoulovemetoo;
Oyuncular: Sonam Kapoor, Fawad Afzal Khan, Kirron Kher, Ratna Pathak ve Aamir Raza Hussain

Fragmanları

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

İndirmek için Tıklayın

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu azby tarafından (22.08.15 Saat 23:53 ) değiştirilmiştir. Sebep: Afis yenilendi
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.14, 14:05   #2
cangemo
aktif üye
cangemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: uzaklardan ....
İlk mesaj benden olsun
Emeğinize sağlık ,Yüreğinize sağlık
Fawadın filmini öyle bir merakla bekliyordum ki

Çok teşekkürler Çok duygulandım yahu

cangemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.14, 18:02   #3
etokatli
aktif üye
etokatli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Az önce izledim.. Hemen yorum yazayım izleyip izlememek arasında kalanlara ARKADAŞLAR DÜŞÜNMEYİN İZLEYİN demeye geldim.
Zaten bir işin içinde FAWAD KHAN varsa düşünmeye gerek yok aslında ama neyse ...
Züppe-->snob bayıldım. Böylesi züppeye can kurban Aklından geçen cümleleri söylemeler falan.. Bakışlarla anlattılar içindekileri
Replikler ise akılda yer etmeye değerdi
Biraz Bollywood biraz da Hollywood vari tadından yenmeyecek bir filmdi
Fazla mı övdüm ne yaptım? Yok yok az bile yazdım... Ben anlayacağınız çok beğendim.

etokatli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.14, 18:08   #4
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN
Alıntı:
etokatli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fazla mı övdüm ne yaptım? Yok yok az bile yazdım.
daha fazlasını da yapmalıydın canım ben bile dün geceye kadar film ile uğraştım daha bugün izleyebildim ama tek kelime ile muhteşemdi ya kesinlikle izlenmesi gereken bi film
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.14, 19:38   #5
SHANTİ
aktif üye
SHANTİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
filmi henüz izlemedim ama uzun süredir beklediğim bir filmdi çok iyi olduğunu düşünüyorum emeğinize sağlık ilk fırsatta izlicem daha sonra yine yorum yazarım çok çok teşekkürler...
SHANTİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.14, 19:43   #6
Sunpak
aktif üye
Sunpak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kalbim Neredeyse Oradan:D
Sunpak - MSN üzeri Mesaj gönder
uzun zamandır gelmesini bekliyordum 2 gün hastalandım neler gelmiş en kısa zamanda izleyip yorumumla bu köşeye döneceğim inşallah
edit: sonunda izlemeyi başardım ve yorumumla buradayım.
Beklediğim gibi çok çok güzeldi filmdeki kızımız çok çılgın, içi dışı bir ve kişiliği çok renkli izlerken çok eğlendim, hem Mili ve Viku birbirine çok yakışıyordu (adamda baya yakışıklıydı hani ) Mili'nin annesini de çok sevdim o da o biçim çatlak, görüntülü konuşmaları çok sevimliydi anne kız ilişkilerini kıskanmadım desem yalan olur , ve en güzel yerinde bitti 2. si de çıksa ne güzel olurdu ya bu çatlakları biraz daha izlerdik hem onu da beklerdim yani
bir müddet sonra bir arkadaşımla bir daha izlerim yani o derece beğendim hiç çekinmeden izleyin izlettirin derim

Sunpak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.14, 20:04   #7
caretta~
aktif üye
caretta~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bütün film boyunca "Allahıııım çok tatlı kız, yaaa yerim, off yaaa çok şiriin. " v.b. sayıkladım hep. Sonam'a ba-yıl-dım.
Fragmanını gördüğümden beri merakla bekliyordum. İzledim, beğendim. Film çok mu harika, hayır değil. Eksik ve fazla yönleri vardı. İlk kısmı, ikinci kısmına göre daha iyiydi. Ama işleyişi ve mizahı çok yerindeydi. Oyuncular çok yakışmış.
Fawad Khan'ı ilk defa görüyorum, rolüne çok yakışmış. Beğendim.
Sonam'ı ilk kez izlemedim ama en çok burada sevdim. Yıhhaaa çok tatlıydı yaa.
Öhöm, neyse. Hint filmi tadında değildi ama Hint filmi tadındaydı. O nasıl oluyor bilmiyorum.
Son olarak Manju'ya değinmezsem olmaz. O nasıl bir annedir? O anne değildir anne olsa duramazdı.
caretta~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.14, 01:09   #8
yeşiil
aktif üye
yeşiil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul ve Mersin
SilentRain; Bu güzel filmi bizlerle paylaştğın için çok teşekkür ederim.
ayrıca çeviriyi yapan ohyoulovemetoo; sanada çok çok teşekkür ederim klavyene sağlık
Filmi izlemenizi tavsiyeederim zevkle izleyebileceğiniz bir film

Konu yeşiil tarafından (08.12.14 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir.
yeşiil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.14, 03:08   #9
celena
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
#
Vakti olan vede bu tarzı sevenler için güzel bir yapım ama bana göre değilmiş fawat khan izledim en azından humsafar dan sonra bu oyuncuyu izlemek güzeldi
celena isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.14, 10:33   #10
Bahar07
aktif üye
Bahar07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Eman Yarebbim O nasıl boy pos endam kaş göz vucüt adamın Maşallahı var Demiştim ki sevgifb; ciğim sağolsun evli diyerekten adamın bütün karizmasını aldı götürdü
Şakası bi yana ben filmi izlerken çok eğlendim değişik bi tadı vardı,Ayrıca Fawadcığımı bu filmde keşfetmiş olmam çok üzücü Aman aman bi aşk söz konusu olmasa da ince espileri vs. iyiydi bana göre
Kızı o kadar benimsedim ki aynı ben
İzlemek için düşünmeyin izleyin bi kaç sahne hele tam kopmalık
Gizli Mesaj içeriği: en çok da:

iç sesler
ikisinin de aynı anda : "Aynı yatakta yatsak hiçbişey olmaz." deyip, dıştan çocuğun ben kanepede yatarım,kızında tamam deyip yatağa girmesi gibi

Bu arada Betüşcüğüm ve Tuba ablamın ellerine sağlık

Bahar07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır