ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / ROMANTİK The Perfect Neighbor / Mükemmel Komşu / 2007 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.07.10, 03:31   #1
Diyarbakırlı
Emekli Çevirmen
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Adı : How to Meet a Perfect Neighbor
Diğer Adları : The Way to Meet Up with Perfect Neighbors / The Perfect Neighbor
Tür : Romantik
Bölüm : 20
Konusu:
Baek Soo Chan , elinde hiç bir şeyi olmayan fakat yanında oturan bir bayanı istediğinde elde edebileceği bir insan olduğu inancına sahip bir hayat sürmektedir. Bununla birlikte bu inancı gerçek aşkı keşfetmeye başladığında sarsılacaktır. Playboy Baek Soo Chan, Jung Yoon-Hee ile sonunda tanışır. Tamamiyle çılgına döner. Yoon Hee, kız kardeşini Soo Chan'ın playboy yıllarından elde etmesini engellemeye başlamasıyla Soo chan'in kızları etkilemekle geçen hayatı tamamen geçmişte kalmıştır. Yoo Joon Suk, babasının başarılı firmasının mirasçısıdır ancak babasının firmasının aniden batması üzerine gelip babasının işlerini devralması gerekir. Yoon Hee, Joon Suk'un asistanı olarak göreve başlar ve ona aşık olur. Joon Suk, bu kızın aşkına annesinin itirazlarına rağmen karşılık verebilecek mi?
Çevirmen: Setsuna

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11.Bölüm
12.Bölüm
13.Bölüm
14.Bölüm
15.Bölüm
16.Bölüm
17.Bölüm
18.Bölüm
19.Bölüm
20.Bölüm

Online Sayfasına Gitmek İçin

TIKLA

Dizinin Müziklerini İndirmek İçin
TIKLA

Dizinin Spoiler Sayfasına Gitmek İçin
TIKLA

Konu firari_x tarafından (02.05.16 Saat 20:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: alternatif
Diyarbakırlı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.07.10, 13:46   #2
JangGeum
İZLEME LİSTEM
Ben bu diziyi izliyorum. Çok sıcak, keyifli bir dizi.. Karakterler eğlenceli ve güzel. 8. bölüme kadar gayet güzel gitti bundan sonrada öyle olacağını umuyorum, ki her bölüm heyecanını dahada arttırıyor.. Senaryosu da farklı diyebilirim.. Sonuç olarak izlenmeye değer bir yapım. Reytingleri de bunu fazlasıyla gösteriyor zaten.
Güzel çevirisi için Setsuna'ya teşekkürler..
Paylaşım için de ellerine sağlık Dark Blue, devamında kolaylıklar dilerim
JangGeum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.07.10, 08:26   #3
emresin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
setsuna ve dark blue çooooook teşekkürler ..(bilenler bilir bu diziyi benim kadar bekleyen yoktur ,bide belkıs kadar )
emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.07.10, 03:43   #4
ha ti ce
aktif üye
ha ti ce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: evim ist
Esin hemen cevaplamışsın bende diyordum tamda istediğin gibi birdizi db hani benim dizilerim noldu acaba ...Ellerine yüreğine sağlık güzel bir dizi
Çevirmen: Setsuna teşekkürler

ha ti ce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.07.10, 07:21   #5
emresin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ha ti ce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Esin hemen cevaplamışsın bende diyordum tamda istediğin gibi birdizi db hani benim dizilerim noldu acaba ...Ellerine yüreğine sağlık güzel bir dizi
Çevirmen: Setsuna teşekkürler
görünce gözlerim döndü haticem atlarmıyım hiç ..ama ben görmesemde eminim sen bana haber verirdin zaten .boşuna demedim bilenler bilir diye .
emresin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.07.10, 16:05   #6
gulmeklazim
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trakya
# yok
# yok
İlk bölümünü izledim 2. bölümünü izlemeye karar verdim... Elinize sağlık teşekkürler
gulmeklazim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.08.10, 06:56   #7
layd_han
İZLEME LİSTEM
çok güzel bir dizi çevirmen arkadaşımıza teşekkürler. buarada sadece 5 bölüm var 13 . bölüme kadar çevrilmiş lütfen linkleri eklermisiniz.
layd_han isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.08.10, 09:39   #8
Diyarbakırlı
Emekli Çevirmen
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Peki madem istek var bir kaç gün içinde kalan bölümlerin hepsini atacağım. İsteğe göre upload

Alt 16.08.10, 12:44   #9
Diyarbakırlı
Emekli Çevirmen
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İşte isteğine cevap 6.7.8.9.10.11.12.13.14.bölümler eklenmiştir. İyi seyirler

Alt 16.08.10, 13:59   #10
destek
İZLEME LİSTEM
Nereden: kahramanmaraş