ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / DRAM A Love To Kill / Ölümüne Aşk / 2005 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 17.07.10, 11:26   #1
dr.bahaeddin
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir-Uşak
#
# rain
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Tür : Dram
Oyuncular : Rain , Shin Min-ah, Kim Sa-rang , Lee Ki-woo
Yapım : South Korea
Dil : Korece
Yıl : 2005
Senaryo : Kyeong-hee Lee ( I'm Sorry I Love You senaristi)
Toplam : 16 Bölüm
Çeviri ; esayrumu

Konusu : Bokgu, hayatı düşüncesizce yaşayan, sert ve içe dönük bir K1 dövüşçüsüdür. Hayatındaki en önemli kişi yıllar önce kendisini terk eden abisidir. Uzun yıllar sonra abisiyle buluştuğunda, yılların muhasebesini yapacakken, abisi, televizyonda sevdiği kadınla ilgili haberi görüp o şokla çatıdan düşüp, bitkisel hayata girer.
Abisinin kendisinden uzakta geçirdiği yıllar hakkında bilgisi olmayan Bokgu, bu olay yüzünden, abisinin eski sevgilisi olan ünlü yıldız Cha Eun Soo'u suçlar. Bundan sonraki amacı ondan intikam alıp, abisinin başına gelenler yüzünden onu cezalandırmaktır. Ve böylelikle Cha Eun Sook'un yakın koruması olarak işe başlar.

İndirme Linkleri

1. BÖLÜM
2. BÖLÜM
3. BÖLÜM
4. BÖLÜM
5. BÖLÜM
6. BÖLÜM
7. BÖLÜM
8. BÖLÜM
9. BÖLÜM
10. BÖLÜM
11. BÖLÜM
12. BÖLÜM
13. BÖLÜM
14. BÖLÜM
15. BÖLÜM
16. BÖLÜM

Ek bilgiler...

Online İzlemek İçin ;Tıklayınız...
Spoiler Sayfası İçin ;Tıklayınız..
Dizi Müzikleri İçin ; Tıklayınız...

Konu azby tarafından (26.02.16 Saat 21:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: Düzenleme...
dr.bahaeddin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.07.10, 14:55   #2
korekolik
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
ben bu diziyi izledim gerçekten mükemmel bi dizi ve bir süreliğine piskolojimide alt üst etti diyebilirim tam bi dram die buna derim
korekolik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.07.10, 06:23   #3
obsesif
İZLEME LİSTEM
Nereden: WONderland
ben bişey sormak istiyorum.. dileyen arkadaşlar cevap versin.. dram izleyip bünyeyi göçertmek istemiyorum. bu yüzden şunu soruyorum: bu dizi mutlu sonlu mu?
sonunda sevenler kavuşuyor mu?
obsesif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.07.10, 15:14   #4
allegria
allegria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul-Konya
arkadaşım sende bnm gibi diziye başlamadan sonunu soranlardansın bence sen bunu izlersen bünye falan kalmaz.... seni anlıyorum ama sonunu söylersem bi anlamı olmaz .. şöyle diyim kimine göre mutlu son kimine göre değil. ben izlerken en son ekranı falan göremiyodum... ama harıka bir yapım izlemeni tavsiye ederim tabı bünyenın sağlam olduğu bi dönem.. rain hep kaliteli yapımlarda oldu bu da öylee.
allegria isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.07.10, 06:28   #5
çingun
aktif üye
çingun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
bu dizi mutlu sonlu mu?
sonunda sevenler kavuşuyor mu?
Bu diziyi defalarca izlemiş biri olarak sonunun ne olduğunu düşünmeyin ve mutlaka izleyin derim.Final sahneleri mutlu yada mutsuz kısa süren sahnelerdir bunu düşünüp rain'ın 16 bölüme yayılmış harika oyunculuğunu kaçırmayın.Hele finalde iç ses olarak karşılıklı bir diyalogları vardiki bence harikaydı.
Bu diziyi çeviren,paylaşan ve emeği geçen arkadaşlara gönülden teşekkürler
çingun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.07.10, 10:51   #6
castur38
castur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
castur38 - MSN üzeri Mesaj gönder
sanırım yine tipik bir Lee Kyeong-hee dizisi. bu kadının kalemi gerçekten çok kuvvetli ve izleyiciyi nasıl etkileyip, nasıl ağlatacağını biliyor. paylaşım için teşekkürler...

bu arada arşiv tutukunu arkadaşlara bu senaristin dizilerini tavsiye ederim...
bu dizi imbd de en düşük oyu almış dizisidir (7.9) [artık varın kalitesini siz düşünün. 10 üzerinden 7.9 almak herif işidir] ayrıca MiSa (I'm Sorry, I Love You) da bu senaristin kaleminden çıkmıştır.
castur38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.07.10, 10:57   #7
cerenn
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: sürmeneden aksekiye
bence herkesin kesinlikle izlenmesi gereken dramalardan
cerenn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.10, 20:32   #8
Far away
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İzlemek için kednimi zorladım ilk bölümleri beğenmediğim için sondan birkaç bölüm izleyip sonuna atladığı bir dizi. Gerçi atlamadaki en büyük neden de kota sorunuydu o zamanlar. Yinede fena değil. Drama sevenlerin izlemesi fereken bir dizi. Rain'i unutuyordum. Rain var daha ne olsun.
Far away isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.08.10, 14:28   #9
kunnalı
aktif üye
kunnalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: depresyonnistan
vay be ne diziydi ama .aynı senaristin eseri olmasına rağmen misa kadar dramatik olduğunu söyleyemeyeceğim.korkarak başlamıştım ama korktuğum gibi bitmedi.herkese tavsiye ederim ve çevirmen arkadaşa da çoooooooooooooooooooook çokkkkkkkkkk teşekkür ediyorum

misa kadar bünyeyi çökertmiyo

bu arada rain gerçekten ükemmel oynamış,nerdeyse tüm dizi ve filmlerine baktım ama bence en iyi performansı bu dizide göstermiş

Konu buse_1396 tarafından (18.04.13 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir. Sebep: üst üste mesaj yazmayalım...
kunnalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.08.10, 16:00   #10
dr.bahaeddin
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir-Uşak
#
# rain
Salya sümük değil mi
dr.bahaeddin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2005, altyazılı, güney, kill, kore, love, Ölümüne, türkçe